نصاب چوب پلاست در تهران

نصاب چوب پلاست در تهران، یکی از مجرب ترین و متخصص ترین نصابان در ایران به شمار می رود.قیمت نصب چوب پلاست در تهران بسته به مدت زمانی که برای نصب صرف می شود،مشخص می شود.هرچه وزن و متریال به کار رفته در چوب پلاست از قیمت پایین تر برخوردار باشد قیمت و هزینه زمان نصب پایین تر خواهد بود.پس اگر به دنبال بهترین نصاب برای نصب چوب نمای داخلی و بیرونی ساختمان خود هستید می توانید با کارشناسان ما در ارتباط باشید تا انها برای شما یکی از بهترین نصابان حرفه ای مان را برای شما بفرستند تا در کوتاه تری زمان ممکن نصبی دقیق و با دوام را برای شما به انجام برسانند.

553

 

نصب چوب پلاست روی دیوار در تهران

با نصب چوب پلاست بر روی دیوار ساختمان خود می توانید از صدمه رسیدن به چوب نمای ساختمان جلوگیری کنید و نصب ان جلوه زیبایی به دکوراسیون منزل شما می دهد.طرح و ابعاد آن را بسته به  دکور داخلی ساختمان خود می توانید تهیه نمایید.
نصب و اجرایی چوب پلاست به دلیل این که مقاومت و استحکام بالایی دارد مورد استقبال قرار گرفته است. این دو ماده را به نسبت مساوی پودر کرده و مخلوط می کنند. البته مواد دیگری مانند رنگ، فوم، چسب نیز به آن ها اضافه می کنند. افزودنی های دیگر باعث استحکام و روان شدن ماده اولیه می شود. چوب پلاست به روش های مختلفی مانند اکسترود، تزریقی یا قالب گیری تولید و به بازار عرضه می شود.
معمولاً برای پوشش دیوار و کف در فضای داخلی ساختمان از چوب، چوب ‌پلاست و پلاستیک استفاده می شود. در اکثر پروژه ها برای فضای باز فلز گالوانیزه، استیل یا آلومینیوم استفاده می کنند. توصیه ما این است از فولاد معمولی که رنگ آمیزی شده هستند کمتر استفاده کنید
مقدمه شاسی کشی در اجرای چوب پلاست تراز کردن و شیب بندی سطوح است. برای دیوار و سقف رعایت استاندارد های نصب و اجرا، الزامی هستند. نمی‌ توانید چوب ‌پلاست را به تنهایی به سازه ساختمان متصل کنید. به عبارت دیگر باید زیرسازی بین سازه بتن، سیمان یا مواد دیگر با چوب پلاست انجام شود.

زیرسازی چوب پلاست در تهران

با استفاده از قوطی های فلزی می توان زیرسازی ساختمان را به زیباترین شکل ممکن انجام داد.زیرسازی و زه کشی مناسب برای ساختمان با این هدف انجام می شود تا از جابه جایی پروفیل های چوب پلاست جلوگیری کند.زیرا اگر زیرسازی کف ساختمان به گونه ای نباشد که محکم و پایدار نصب نشده باشد،افراد با قرار گرفتن بر روی آن دچار سقوط می شود و می تواند خطرات جبران ناپذیری را به وجود آورد.بهترین زیر سازی در تهران توسط نصابان ما صورت می گیرد که با استفاده از چسب ها ی مخصوص این کار را انجام می دهند.

طریقه نصب چوب پلاست در تهران 

قبل ازعملیات نصب چوب پلاست باید به خوبی از تراز بودن کف اطمینان حاصل کنیم. در صورتیکه از روش پیچ از رو در نصب استفاده می گردد لازم است پیچ ها در فضای خالی پروفیل های تو خالی وارد نشود، این کار باعث ایجاد ترک در سطح چوب پلاست می شود،بلکه بهتر است در جان پروفیل های تو خالی وارد گردد. باید توجه داشت که قرار گرفتن پروفیل های چوب پلاست، عمود بر قوطی های فلزی می باشد. مثلا اگه قرار است پروفیل های چوب پلاستیک بطور افقی قرار بگیرند، قوطی های زیرسازی باید به طور عمود نسبت به پروفیل ها به دیوار یا کف متصل شوند. این اتصال یا به اسکلت فلزی محیط است یا با استفاده از پلیت و رول بولت قوطی ها به بستر سیمانی و سفت،متصل می شوند.
فاصله طولی بین پروفیل های چوب پلاست در هنگام نصب باید حدود 5 تا 7 میلیمتر باشد این فاصله برای تغییرات طولی پروفیل ها در فصل سرما و گرما جهت انبساط و انقباض می باشد.این فاصله می تواند برای تمامی پروفیل های چوب پلاست استاندارد باشد.