نصاب چوب پلاست

ایساتیس دیزاین از طراحی تا اجرا و نصب چوب پلاست در سازه های مختلف همراه شما است. اگر به دنبال طراح و نصاب حرفه ای چوب پلاست جهت محوطه سازی و اجرای المان هایی از جمله کفپوش، نما، دیوار پوش، سقف کاذب، آلاچیق، پله، نرده و ... هستید، ایساتیس دیزاین بهترین انتخاب است چرا که این مجموعه در زمینه چوب پلاست پروژه های جذاب و متنوعی را در شهر های مختلف به اجرا در آورده است که برای مشاهده ی آن ها و آشنایی بیشتر شما عزیزان با مجموعه ما می توانید به به بخش پروژه های اجرایی مراجعه نمایید.

اجرای چوب پلاست 

اگر به سازه های چوبی و صنعت چوب علاقه مند باشید حتما نام چوب پلاست به گوشتان خورده است.
به دلیل معایب استفاده از چوب طبیعی در اجرای المان های مختلف از جمله نما و ... محصولی جدید به نام چوب پلاست به صنعت فرآورده های چوبی معرفی شد. این متریال توانست به دلیل مزایای بسیار مطلوبی که دارد به سرعت جایگزین محصولات چوبی شود.
چوب پلاست ظاهری بسیار شبیه به چوب طبیعی داشته ضمن آنکه مقاومت و استحکام بسیار خوبی دارد. نکته بسیار حائز اهمیت در مورد چوب پلاست خاصیت ضد آب و رطوبت آن است که باعث کاربرد گسترده ی آن در فضا های باز نیز می شود. استفاده از چوب پلاست فضای چوبی بسیار جذابی را خلق کرده و حس بودن در طبیعت را برای افراد تداعی می کند. از دیگر نکاتی که باعث استفاده ی گسترده این متریال شده است قیمت مناسب و مقرون به صرفه آن در مقایسه با سایر متریال است.
برای تولید چوب پلاست نیازی به قطع درختان نیست که این موضوع برای علاقه مندان به محیط زیست بسیار خوشایند است. چوب پلاست از خرده های چوب و ضایعات چوبی و کشاورزی در کنار مواد پلیمری تولید می شود در نتیجه قیمت مواد اولیه این متریال مناسب و ارزان بوده که موجب مقرون به صرفه بودن هزینه ی تمام شده ی آن نیز می شود.
 
553

نصب چوب پلاست 

نصب چوب پلاست آسان و سریع بوده اما نیاز به افراد متخصص و مجرب در این زمینه دارد. نصابان حرفه ای ایساتیس دیزاین با سال ها تجربه برای اجرای پروژه های ویلا سازی، معماری داخلی و خارجی ساختمان، طراحی روف گاردن و ... با متریال چوب پلاست همراه شما هستند.
نکته مهم در نصب و اجرای محصولات چوب پلاست این است که باید کارهای ساختمانی به پایان رسیده باشد و آخرین مرحله نصب چوب پلاست باشد.  اولین مرحله اجرای آن زیرسازی است که معمولا با استفاده از قوطی های فلزی انجام می شود و پس از عمل زیرسازی نصب این محصول انجام می شود. الوار های چوب پلاست یا چوب پلاستیک انبساط و انقباض بالایی دارند. برای نصب صحیح و اصولی باید آن ها را شاسی کشی یا زیرسازی کرد تا برای مصارف مختلفی مانند کفپوش، دیوار پوش و ... قابل استفاده باشند. برای شاسی کشی جهت نصب چوب پلاست، از آهن و آلومینیوم استفاده می شود. نصب چوب پلاست با توجه به نوع کاربرد و کارایی آن از اهمیت بالایی برخوردار است، به همین جهت می بایست از بهترین زیرساز ها نیز در طراحی و نصب آن ها استفاده شود. 

سوالات متداول

آیا چوب پلاست خاصیت خمش دارد ؟
چوب پلاست دارای خاصیت خمشی می باشد که عمدتا بیشتر به چوب طبیعی دارد به همین دلیل می توان آن را به هر شکل ابعادی تبدیل نمود.
زیر سازی چوب پلاست امری ضروری می باشد؟
کلیه چوب های طبیعی و چوب پلاست نیاز به زیرسازی استاندارد دارند. به دلیل نیاز به عبور جریان هوا از پشت پروفیل زیرسازی الزامی است. هرگونه تماس مستقیم با خاک، زمین، آب، در اثر نصب غلط که تهویه هوا نداشته باشد منجر به از بین رفتن و کاهش طول عمر آن می شود.
آیا چوب پلاست دارای رنگ بندی می باشد؟
چوب پلاست دارای طیف رنگبندی محدود است و اغلب چوب پلاست ها در چند رنگ زمینه ای مثل قهوه ای سوخته ، سدری ، بلوطی ، طوسی و اکر تولید می شوند.