نصب چوب پلاست دور استخر

نصب چوب پلاست دور استخر، چوب پلاست به متریالی گفته می شوند، که از ترکیبات چوب، پلاستیک و مواد افزودنی خاص تولید شده است. این محصول علاوه بر تنوع رنگ، استحکام و زیبایی چوب، قابلیت نفوذ ناپذیری در برابر رطوبت، قارچ و حشرات را داراست و ضد حریق می باشند. چوب پلاست از محصولات پسماندی و صد در صد قابل بازیافت تولید شده از خود چوب، دور ریزهای چوب، پسماندهای کشاورزی و پسماندهای پلاستیکی به دست می آید. به همین منظور متریالی سبز نامیده می شود. به همین منظور چوب پلاست یک محصول دوستدار محیط زیست محسوب می شود به همین دلیل امروزه در بین تمامی مصرف کنندگان دارای محبوبیت بسیار زیادی است. در طی فرآیند تولید چوب پلاست تقریبا تمام مواد ورودی مصرف می شود و پسماند خاصی به جای نمی گذارد. در ادامه قصد داریم نحوه نصب چوب پلاست دور استخر را برای شما بازگو کنیم.
 
553

روش نصب چوب پلاست

نصب این محصولات کار آسانی و سریع می باشد اما نیازمند تجربه و کمک گرفتن از افراد خبره در جهت نصب صحیح و کاربردی است این امر سبب می شود تا طول عمر سازه شما تا حد زیادی افزایش پیدا کند. در ادامه به مواردی از این مراحل نصب می پردازیم: 
ابتدا باید تراز بودن از کف قبل از انجام نصب چوب پلاست اطمینان حاصل کرد. تراز کردن کف ها با زیرسازی فلزی انجام گردد. استفاده از قوطی ۴۰*۴۰ میلیمتر فلزی بصورت شبکه و با فواصل حداکثر آکس به آکس ۴۰ سانتی متر برای کف سازه همچنین دقت شود که پروفیل های چوب پلاست هرگز به هم نچسبند.
در صورتیکه از روش پیچ از رو در نصب استفاده می گردد میباست توجه داشت پیچ ها در فضای خالی پروفیل های تو خالی وارد نشود، این کار باعث ایجاد ترک در سطح چوب پلاست می شود، بلکه بهتر است داخل پروفیل های تو خالی وارد گردد. به منظور نصب حرفه ای و کاربردی بهتر است با کارشناسان ما در این امر فعالیت کنید برای کسب اطلاعات بیشتر با شماره تلفن های مندرج در سایت تماس حاصل فرمایید.

قیمت چوب پلاست 

عمده استفاده از محصولات چوب پلاست در پوشش کف فضای باز خانه ها و  ویلاها می باشد. به ویژه در فضاهایی که استخر دارند اهمیت پرداختن به محوطه سازی دوچندان دیده می شود. زیرا در این محیط ها نیازمند استفاده از متریالی حرفه ای و ضد رطوبت می باشیم تا طول عمر آن را تا حد زیادی افزایش دهیم. 
کفپوش چوبی دور استخر با استفاده از پروفیل چوب پلاست اجرا می‌شود که بسیار مقاوم و مستحکم است. علاوه‌ بر ضد آب بودن که یکی از گزینه‌های اصلی برای انتخاب کفپوش ضد لغزندگی بودن نیز بسیار حائز اهمیت است. کفپوش استخر باید دارای ویژگی ضد آب و ضد لغزنده باشد که این محصول به طور همزمان از این موارد برخوردار است. چوب پلاست مناسب استخر همچنین مناسب برای فضای باز بوده و در برابر تابش متداوم نور خورشید یا باران‌های پیاپی دوام بالایی دارد. طول عمر این محصول باعث کاهش هزینه‌های نگهداری و تعمیر خواهد شد و به همین علت با گذشت سال‌ها نیز شکل اولیه خود را به بهترین حالت حفظ می‌کند. جهت کسب اطلاعات بیشتر با کارشناسان ما در تماس باشید.
این محصول چندان نیازی به نگهداری ندارد و نیازی نیست که ما تحت شرایطی از آن استفاده کنیم و می توانیم در هر سطوحی به راحتی آن را نصب کنیم و چندان دردسرهای چوب و سنگ های طبیعی را ندارد. چوب پلاست ظاهری شبیه به چوب دارد اما جنس آن از پلاستیک و مواد پلیمری می باشد و همچنین اگر دچار آسیب شد می توان مجدداً آن را بازیافت کرد و دوباره از آن استفاده نمود برای کسب اطلاعات بیشتر با شماره های مندرج در سایت تماس حاصل فرمایید.