نصب چوب پلاست دور استخر

چوب پلاست دور استخر را با رعایت نکات ایمنی می توان انجام داد.استفاده از ماسک و دستکش و عینک از ابزار های ایمنی مهم هنگام نصب می باشند.قبل از نصب چوب پلاست برای دور استخر، باید زیر سازی دقیق و محکمی را برای کق استخر انجام دهیم. پس اول از هر کاری باید با استفاده از قوطی ها ی فلزی،زیر سازی محکمی را انجام دهیم به طوری که چوب پلاست به هم متصل گردد،اما قطعات چوب پلاس به هم نچسبد.این گونه باعث می شود که چوب پلاست در زمانی که بر روی آن ایستاده ایم از جابه جایی پروفیل های چوب پلاست جلوگیری شوداما اگر چوب پلاست را مقاوم نصب نکنیم خطر لیز خوردن از روی فضای چوب پلاست وجود دارد.
نصب چوب پلاست در اطراف استخرعلاوه بر جلوه بخشی به نمای استخر، باعث می شود تا در فصول گرم و سرد سال از بالا رفتن دما و حرارت ممانعت شود و همچنین در فصل سرد سال از یخ زدگی چوب پلاست دور استخر محافظت شود.

553

بهترین متریال برای دور استخر

برای اینکه از متریالی با کیفیت عالی و مناسب برای دور استخر استفاده نماییم باید چوب پلاست دارای ویژگی های زیر باشد:

  • باید از چوبی استفاده کنید که زیبا باشد.
  • رنگ مصنوعی نداشته باشد.
  • سطح صافی داشته و در برابر پیچ خوردگی مقاوم باشد.
  • در برابر مواد شیمایی مختلف و آلودگی‌ها مقاوم باشد.
  • دچار پوسیدگی و جذب موریانه و حشرات نشود.
  • چوبی که شکل دادن آن آسان باشد و حین آبکاری آسیب نبیند.
  • باعث ایجاد لغزش و سر خوردن شناگرها حین راه رفتن با پای خیس اطراف استخر نشود.
  • چوبی که کیفیت بالایی داشته باشد و در شرایط محیطی متفاومت دوام بیاورد.

کاربرد چوب پلاست دور استخر

چوب پلاست دور استخر از کاربرد های متفاوتی برخوردار است.برای اینکه بتوانید با کاربرد های چوب پلاست آشنا شوید بهتراست قبل از آن بررسی کنید که چوب پلاست دور استخر را با چه هدفی می خواهید برای استخر خانه خود بنا کنیید. از کاربرد های مهم و برجسته چوب پلاست این است که با نصب آن در اطراف استخر،باعث می شود حتی در زمانی که تابش نور خورشید مسقیما بر روی کف دور استخر تابیده می شود،فضای دور استخر خنک بماند.
اگر از چوب پلاست دور استخر استفاده نمایید به خاطر دوام و پایداری که در سال های طولانی دارد دچار تغییر رنگ و یا دفرکمه شدن نمی شود.همچنین از نفوذ موریانه ها و سوسک ها در اطراف آن و از خوردگی آن محافظت می شود.
از چوب ترمو هم می توان در اطراف استخر استفاده کرد اما قیمت چوب پلاست از چوب ترمو مقرون به صرفه تر می باشد.

 قیمت چوب پلاست دور استخر

به طور کلی،چوب پلاست مانند دیگر محصولات با توجه به نوسانات در قیمت ها،از قیمت های ثابتی برخوردار نیستند.قیمت چوب پلاست دور استخر به جنس و کیفیت آن وابسته است.برای طلاع داشتن از قیمت دقیق چوب پلاست برای دور استخر می توانید با کارشناسان  مجرب فروش ما  در مجموعه ایساتیس دیازین در ارتباط باشید تا آنها برای شما محصولاتی با کیفیت عالی به همراه بیاورند.گاهی چوب پلاست دور استخر را به صورت رولی تهیه می کنند میزان آن به متراژ دور استخر بستگی دارد.چوب پلاست دور استخر فقط به کف استخر منتهی نمی شود.بلکه آلاچیق های چوبی و فلاورباکس هایی که در اطراف استخر هم قرار می گیرد را نیز شامل می شود.امروزه توجه زیادی به متریال دور استخر در حیاط منازل و ویلا ها شده است که طراحی آن با توجه به جنس چوب، تصفیه صحیح و آب بندی به مهارت های لازم نیاز دارد. یکی از مواد رایج که برای کفپوش های دور استخر به کار می‌رود چوب پلاست است که از خرده چوب و پلیمر تولید می‌ شود.