چوب نما داخلی در نوشهر

اجرای چوب پلاست نما آپارتمان در نمای داخلی ساختمان با استفاده از متد های جدید و به روز انجام می گیرد.در زمان های گذشته از مصالح ساختمانی مانند سیمان و بتن استفاده می کردند که هزینه سرسام آور و گرانی برای سازندگان و مهندسان داشت و در مقابل تغییرات آب و هوایی، مقاومت بالایی نداشت و ساختمان بعد گذشت مدتی دچار پوسیدگی و تخریب می شد. بهترین متریال با کیفیت مناسب را می توانید از نمایندگی شهر نوشهر تهیه نمایید و با قیمت ارزان و مقرون به صرفه با خیال راحت در سال های طولانی بهره ببرید. ارزان قیمت بودن چوب نما به معنای بی کیفیتی محصول نمی باشد.
 چوب نما ی آپارتمان که امروزه با دو متریال قوی چوب پلاست و چوب ترمو استفاده می شود مزایای بسیاری برای ساختمان دارد و در فصول سرد سال از رطوبت زدگی و پوسیدگی در امان می ماند و در فصل گرم سال از تابش شدید نور خورشید جلوگیری می کند و استفاده از چو بپلاست و چوب ترمو باعث خنک ماندن فضای نمای ساختمان می گردد و این خود از مزیت چوب ترمو و چوب پلاست محسوب می شود و بهترین گزینه انتخاب برای ساختمان می باشد.

553

طراحی چوب نما داخلی

چسب هایی که برروی محصولات و اجرای چوب نما در دکوراسیون داخلی کاج و صنوبر استفاده می شوند و بر پایه آب می  باشند  به مرور به داخل بافت های ترمو نفوذ می کنند. همچنین به علت زمان بر بودن اتصالات پس از اعمال یک لایه چسب ،بایستی برای مدتی طولانی تر از معمول قطعات ترمووود را به هم فشرد.
در هنگام استفاده از چوب نما در دکوراسیون داخلی و همچنین اتصال قطعات توسط چسب های مایع، بهتر است از محصولاتی استفاده شود که در درجه حرارت پایین تری در کارخانه خشک شده اند.در نمای داخلی ساختمان از ستون های چوبی جهت مقاومت و دوام بیشتر ساختمان استفاده می شود.علاوه بر آن باعث جلوه و نمای بیشتر ساختمان در نوشهر می گردد.چوب نمای داخل ساختمان از ورود موریانه ها و سوسک ها به داخل ساختمان جلوگیری می کند و باعث ماندگاری نمای ساختمان می گردد.برای نصب و طراحی ستون های ساختمان باید زیرسازی محکم و استوار انجام بگیرد و با استفاده از قوطی های فلزی از جابه جایی پروفیل های چوب پلاست جلو گیری شود. 

نمای داخلی ساختمان

همان طور که در مطالب بالا گفته شد ،چوب نمای داخل ساختمان مانند نمای بیرونی ساختمان از اهمیت ویژه ای برخوردار می باشد و باید مورد توجه سازندگان قرار بگیرد.کسانی که به طرح و نمای چوب علاقه مند هستند، می توانند برای طراحی دکوراسیون داخلی از چوب نما در نوشهر استفاده کنند تا رطوبت و حرارت را از خود دفع نماید.نمای چوبی ساختمان علاوه بر جلوه دکوراسیون ساختمان ،باعث می شود تا به افراد احساس آرامش دهد ،زیرا چوب قدرتی دارد که می تواند ذهن را از هر دغدغه ای دور بسازد.

خرید بهترین چوب نما

برای خرید بهترین چوب نما می توانید به مجموعه ما در برنا چوب سر بزنید و با تهیه محصولات پر تنوع در نوشهر از مزایای آن بهره مند شوید. چوب پلاست نما برای آپارتمان را می توانید با هر ابعادی که در نظر داشتید می توانید تهیه نمایید و در هر قسمت ساختمان در فضای اتاق و آشپزخانه و سرویس بهداشتی بدون نگرانی از وضعیت پوسیدگی در مدت زمان های طولانی استفاده نمایید. بهترین نوع چوب برای نمای ساختمان ،چوب ترمو در بازار نوشهرمی باشد که نسبت به سایر مصالح بتنی و سیمانی از قیمت منصفانه تری برخوردار می باشد.

قیمت نمای چوبی ساختمان

چوب ترمووود هنگام خرید و فروش، بر حسب متر مربع محاسبه می شود. همچنین ترمووود به صورت الوار یا تایل نیز وجود دارد که برای ساخت نمای ساختمان، از الوار های ترموود استفاده می شود.
نمای ساختمان یکی از مهم ترین و اولین عواملی است که سازندگان به آن توجه می کنند. ساخت نما به عوامل مختلفی مانند شرایط آب و هوایی منطقه نیز بستگی دارد. زیرا در صورت انتخاب جنس نمایی که با شرایط جوی و آب و هوا سازگار نباشد، باعث تحمیل خسارت و هزینه های اضافی زیادی به سازنده ساختمان می شود.اجرای نمای ترمووود و محاسبه قیمت هر متر مربع چوب نما ترمو، به عوامل زیادی بستگی دارد. همچنین هزینه های طراحی نما، نوع مصالح مورد استفاده، اجرت نصب و اجرا و ... نیز در اکثر مواقع روی قیمت هر متر مربع چوب نما محاسبه می شود.