نمای داخلی ویلا دوبلکس

نمای داخلی ویلا دوبلکس اهمیت بسیاری در ارزش و ارتقای آن دارد. طراحی داخلی، فرآیند خلق و ایجاد فضاهای زیبا و عملکردی درون ساختمان است که باعث ایجاد تجربه‌ای مثبت و رضایت‌بخش برای ساکنان می‌شود.مجموعه ایساتیس دیزاین فعالیت های زیادی را در زمینه تولید و عرضه محصولات چوب نما برای ساختمان ویلاها انجام داده است که می توانید برای دکوراسیون داخلی ساختمان خود آن را با تضمین کیفیت تهیه نمایید.
دیزاین داخلی ویلا  با استفاده از چوب پلاست نما ویلایی از مسیر سنتی خانه های عمومی پیروی نمی کند. بلکه وسعت زیاد فضا، شما را وادار می کند تا خلاقیت بیشتری به کار ببرید و به دنبال جدیدترین ایده ها برای پیاده سازی آن باشید. ایجاد تعادل مناسب در امر دکوراسیون و طراحی، انتخاب ترکیبی مناسب از رنگ ‌ها و استفاده از مفاهیم تضاد و تکمیل، مواردی است که می تواند طراحی داخل ویلا شما را از هر دکوراسیون داخلی دیگری که دیده اید، متمایز ‌کند.

553

نمای ویلا مدرن

در طراحی نما ویلا مدرن خطوط افقی و عمودی مورد استفاده قرار می‌گیرند. به صورت کلی استفاده از این خطوط از اولین اصول معماری سبک مدرن است.هنگام طراحی نمای ویلاهای مدرن باید به این نکته توجه داشت که نکات تزئینی خاصی مانند نورپردازی،‌ می‌تواند به گاراژ و پارکینگ بعد دهد و تاثیر زیادی بر نمای ساختمان بگذارد.رنگ‌ ها می‌توانند احساسات درونی افراد را تحت تاثیر قرار دهند؛ می‌توانند به فرد احساس راحتی یا ناراحتی القا کنند.

نمای ویلا دوبلکس مدرن

محوطه نمای ویلا دوبلکس مدرن نیز از اهمیت زیادی برخوردار می باشد. فضای سبز در طراحی ویلا دوبلکس به زیبایی آن می افزاید و محبوبیت خیلی زیادی دارد، یکی از ایده های بسیار جذاب در طراحی ویلا دوبلکس این است که یک باغچه یا گلخانه در کنار راه پله ای که به نیم طبقه بالای طبقه اول متصل است طراحی کرد.در این قسمت می توانید گلخانه را به صورت باکس شیشه ای قرار دهید. لازم به ذکر می باشد که این باکس تا بالای نیم طبقه فوقانی ارتفاع دارد تا به اندازه کافی به گیاهان و گل های آن نور بتابد. نما باید نقطه کانونی ساختمان یا ویلا باشد. لازم نیست عجیب یا پر زرق و برق باشد، اما باید هنرمندانه طراحی و اجرا شود. طراحی نما ساختمان ویلا بهتر است با دوره زمانی، آب و هوا، منطقه، همچنین با سبک‌ها و مصالح ساختمانی محلی مطابقت داشته باشد. هنگام انتخاب رنگ‌های مناسب و کاربردی، می‌توان یک توهم نوری مانند احساس بزرگ‌تر بودن فضا از محیط واقعی ایجاد کرد.

طراحی داخلی ویلای دوبلکس مدرن

طراحی داخل نمای ویلا مانند نمای بیرونی ساختمان بسیار اهمیت دارد و بیشتر از همه طراحی پله های موجود در نمای ساختمان بسیار اهمیت دارد و در جلوه و خاص بودن نمای ساختمان نقش مهمی را ایفا می کند زیرا در مرکز ساختمان قرار دارد.
شکل ساختمان متاثر از تعریف فضای ورودی است، بنابراین برای جذابیت بیشتر باید متمایز و با نور و گیاه تزئین شود. انتخاب فضای ورودی بهینه و جذاب به تنهایی تاثیر بسیاری بر زیبا شدن نمای ساختمان می‌گذارد
خانه‌های دوبلکس به‌طور فزاینده‌ای در پروژه‌های شهری حضور دارند. یک ویلا دوبلکس به گفته کارشناسان، خانه‌ای است با دو طبقه که با پلکانی داخلی به هم متصل می‌شوند. یک ساختمان دوبلکس معمولا دارای فضاهای یکپارچه و بدون تقسیم‌بندی زیاد است. هدف، استفاده کامل از فضاها، بدون محدودیت است. بنابراین، اتاق نشیمن و آشپزخانه در پایین قرار می‌گیرد. در بالا، اتاق خواب، حمام و سایر قسمت‌های طراحی شده گنجانده می‌شوند.