چوب نما داخلی در تهران

چوب نما داخلی برای ساختمان ها با استفاده از چوب پلاست نما و چوب ترمو ساخته و پرداخته می شود. در فصول سر سال از نفوذ آب و رطوبت به داخل ساختمان جلوگیری می کند.بهترین متریال برای پروژه های آپارتمانی در تهران را می توانید از مجموعه ما درایساتیس دیزاین با تضمین ضمانت در دوام  و مقاومت ان در سال های طولانی بدون نیاز به بازسازی ساختمان تحویل بگیرید.
بهترین چوب در نمای ساختمان تهران، چوب ترمو می باشد که بعد از چوب پلاست جز بهترین نما ها و مقاوم ترین پروفیل هاست و به خاطر اینکه از حرارت ساخته شده است از بالارفتن دمای ساختمان جلوگیری می شود و از قیمت ارزان و مقرون به صرفه برخوردار می باشد.همچنین در فصول سرد سال از سرد شدن و یخ زدگی نمای ساختمان ممانعت می شود.بهترین نما را با متد های به روز، در پروژهای مسکونی در آپارتمان ها می توانید ببنید.
 
553
 

قیمت نمای چوبی ویلا

قیمت نمای چوبی ویلا یا  آپارتمان با توجه به عواملی مانند برند تولید کننده، ابعاد و اندازه فضای مورد نظر، طرح و مدل چوب انتخاب شده، هزینه دستمزد نصاب‌ها و طراحان و غیره متفاوت خواهد بود. این عوامل می‌توانند هزینه نهایی نمای چوبی را تحت تاثیر قرار دهند و موجب کاهش و افزایش آن شوند.
قیمت نمای ترموود به عوامل مختلفی بستگی دارد و آیتم های گوناگونی می تواند بر قیمت نهایی آن تأثیر گذار باشد. اما به طور کل قیمت نمای ترموود با توجه به ویژگی های خاص و منحصر به فردی که دارد نسب به سایر چوب های معمولی بالاتر است. 
علاوه بر این عواملی نظیر ضخامت ترموود ها و اندازه و ابعاد آن ها و مقدار کارکرد آن ها در محیط بر اساس متر مربع و همچنین کیفیت ترموود مورد استفاده می تواند بر قیمت نهایی نمای ترموود مؤثر باشند. عوامل دیگری مانند اجرت نصب، رنگ کاری ترموود و نوع رنگ آن و هزینه های زیر سازی نیز موجب تغییر و کم و زیاد شدن قیمت نهایی نمای ترموود می گردد.

انواع چوب در نمای ساختمان

از انواع نمای چوب در نمای ساختمان می توان به چوب ترمو وچوب پلاست اشاره کرد که با توجه به قیمت ارزان و مقرون به صرفه ای که دارند از بین تمام متریال  مصالح سیمانی و بتنی از قیمت پایین تربرخوردار هستند. علاوه بر آن رسانای خوبی برای رطوبت و یخ زدگی و همچنین مانع بالا رفتن دما بر روی چوب نمای ساختمان می شود. در شهر تهران بیشتر پروژه های ساختمانی با چوب ترمو ساخته می شوند.
چوب ترموود نیز همانند سایر متریال ها دارای مزایا و معایبی است. از مزایای این چوب می توان به زیبایی خاص و خیره کننده آن، نصب آسان و راحت، دوام بالا و ثبات، وزن مناسب، بافت خاص و زیبا، مقاومت بالای آن در برابر ورود حشرات موذی و پوسیدگی و همچنین مقاومت بالاتر آن در برابر ضربه و رطوبت به نسبت سایر چوب های معمولی اشاره نمود.

نمای چوب ترمووود

زیر سازی های ساختمان در شهر تهران را با استفاده از قوطی های فلزی انجام می دهند تا پروفیل های چوب پلاست بر روی نمای ساختمان جا به جا نشوند. ترموود نوعی از چوب است که با توجه به فرآیند تولید و ساختی که دارد، دارای ویژگی ها و خصوصیات منحصر به فردی است و این امر آن را یکی از کاربردی ترین و در واقع بهترین متریال ها برای استفاده در نمای ساختمان می کند.
نمای ترموود نمایی است که امروزه طرفداران زیادی را به خود جلب کرده است. چوب به کار رفته در نمای ترموود با چوب های معمولی تفاوت های بسیاری دارد. یکی از دلایل پر طرفدار بودن آن را می توان ویژگی های خاص ترموود در زمان تولید بیان نمود که به سبب آن دارای مقاومت بالایی در برابر حرارت و شکنندگی و ضربه بوده و همچنین با توجه به مراحل تولید آن اجازه ورود حشرات را نیز به درون خود نمی دهد. و این امر موجب دوام بالا و پایداری بیشتر این نما می شود.

نمای ساختمان سه طبقه

نمای ساختمان یکی از عوامل مهم در جلب توجه و جذب نظر افراد است. رنگ ‌ها در طراحی نما نقش بسیار مهمی ایفا می ‌کنند. انتخاب رنگ ‌های مناسب و هماهنگ با محیط، معماری و سبک ساختمان، می‌ تواند تأثیر بزرگی بر جذابیت و زیبایی نما داشته باشد. از دیگر ویژگی ‌های این طرح‌ ها می‌توان به پوشش ‌هایی با تزیینات گیاهی در سقف به عنوان روف گاردن اشاره کرد که علاوه بر زیبایی با کاهش جذب گرما در فصل تابستان به کاهش مصرف انرژی هم کمک می‌ کنند. طراحی نما با استفاده از بتن و مصالح صنعتی نیز یکی دیگر از ویژگی های نماهای جدید ساختمان های سه طبقه است.نمای هر خانه یا ساختمان یکی از ویژگی‌های تاثیرگذار مهم در بنا و طراحی نمای ساختمان است و باید با دقت و با در نظر گرفتن عوامل زیادی مانند طبقات و بودجه و سلیقه سازنده و نظر معماران بنا انتخاب شود. یک نما باید کاربردی، بادوام و از نظر نوع مصالح کاربردی و طراحی متناسب با محیط باشد.