محوطه سازی حیاط ویلا

همانطور که می دانید امروزه استفاده از چوب در محوطه سازی ویلا ها بسیار پرکاربرد بوده و فضای بسیار شیک و جذابی را بوجود می آورد. برای اینکه بتوان در عین ظاهر چوبی دوام و استحکام و طول عمر بیشتری برای سایر المان های چوبی ایجاد کرد، بهتر است از متریال چوب پلاست در ساخت آن ها استفاده شود. چوب پلاست یکی از بهترین و پرکاربرد ترین فرآورده های چوبی بوده که باعث تحول عظیمی در صنعت چوب شده است. ایساتیس دیزاین ارائه دهنده انواع محصولات چوب پلاست و نماینده رسمی فروش چوب پلاست دایاکس می باشد. امروزه از چوب پلاست در طراحی و ساخت المان های متفاوتی استفاده می شود. در صورتی که می خواهید با استفاده از چوب پلاست با کیفیت و قیمت مناسب به محوطه سازی ویلا، منازل و ... خود بپردازید با شماره های مندرج در سایت تماس حاصل فرمایید.

محوطه سازی ویلا با چوب پلاست

محوطه سازی ویلا فقط ایجاد فضای سبز و کاشت گل و گیاهان نیست بلکه ایجاد فضای جذاب و مدرنی برای محوطه ویلا نیز می باشد. از المان های مختلفی برای محوطه سازی ویلا می توان استفاده کرد که عبارتند از: آلاچیق، فلاورباکس، نیمکت و مبلمان باغی، آتشدان، پرگولا، کفپوش های چوبی و ... تمامی این المان ها در صورتی که با استفاده از چوب پلاست طراحی و اجرا شوند بسیار با دوام و مستحکم بوده ضمن اینکه این متریال در مقایسه با سایر متریال قیمت مناسب تری دارد. همانطور که می دانید امروزه استخر ها بخش جدا نشدنی از ویلا ها هستند و حتما تا به حال کفسازی چوبی را برای پوشش دور استخر دیده اید، این کفپوش های چوبی ساخته شده از چوب پلاست هستند چرا که چوب پلاست دارای خاصیت ضد آب و رطوبت می باشد.
 
553

کاربرد چوب پلاست در ویلا

از دیگر کاربرد های مهم چوب پلاست در محوطه سازی ویلا ها آلاچیق است. همه ی ما از بودن در آلاچیق های چوبی بسیار لذت می بریم. استفاده از آلاچیق های چوبی حس بودن در طبیعت و سرسبزی را برای افراد تداعی می کند. آلاچیق اجرا شده با متریال چوب پلاست بسیار با دوام بوده و در برابر انواع شرایط آب و هوایی مقاوم است.
برای پوشش کف حیاط ویلا بهترین و زیبا ترین نوع کفپوش، کفپوش های چوبی هستند و برای اینکه این کفپوش ها در طول سالیان طولانی استفاده دچار پوسیدگی، شکستگی و ... نشوند بهتر است با استفاده از متریال چوب پلاست ساخته شوند. از دیگر ایده ها برای محوطه سازی ویلا ها استفاده از گلدان یا فلاور باکس های چوب پلاست است.
این گلدان ها بهترین نوع برای رشد گل و گیاهان بوده و در طول آبیاری مداوم هیچگونه آسیبی نخواهند دید. روف گاردن یا بام سبز نیز یکی از بخش های بسیار جذاب منازل و ویلا ها محسوب می شوند. 
از صفر تا صد روف گاردن را می توان با استفاده از چوب پلاست طراحی و اجرا کرد.  از موارد کاربردی چوب پلاست در طراحی روف گاردن کفپوش ها، دیوار پوش ها و ... می باشد.
ایساتیس دیزاین از طراحی تا اجرای چوب پلاست در محوطه سازی منازل، ویلا و ... همراه شما می باشد. جهت مشاهده ی پروژه های اجرا شده این مجموعه در زمینه چوب پلاست به بخش پروژ های اجرایی مراجعه نمایید.

سوالات متداول 

مواد تشکیل دهنده چوب پلاست از چیست؟
این محصول ترکیبی از پودر چوب ضایعات چوب و پلیمر پلاستیک های بازیافتی است که ظاهری شبیه به چوب دارد و جایگزین چوب طبیعی می شود.
چوب پلاست در برابر دمای زیاد تغییر می کند؟
گرمای زیاد می تواند به ساختار چوب آسیب وارد کند و سبب دفرمگی آن ها می باشد.
آیا چوب پلاست ضد آب است؟
چوب پلاست دارای جذب آب بسیار اندکی است و با قرارگیری در برابر آب و رطوبت دچار آسیب و از بین رفتگی نمی شود به همین منظور می توان گفت این محصول ضد آب است
مقاومت محصولات چوب پلاست در برابر نفوذ حشرات موذی به چه صورت می باشد؟
با توجه به ترکیب و نوع تولید این محصولات اگر طبق استاندارد تولید شود در برابر نفوذ حشرات تا حد زیادی دارای مقاومت می باشد.
آیا محصولات چوب پلاست دارای طول عمری طولانی هستند؟
به عبارتی در فرایند اصلاح حرارتی چوب هر چه دما بالاتر باشد، محصول نهایی طول عمر طولانی‌تری خواهد داشت به صورت کلی طول عمر این محصولات تا 22 سال تخمین زده شده است.