محوطه سازی حیاط ویلا

همانطور که می دانید امروزه استفاده از چوب در محوطه سازی ویلا ها بسیار پرکاربرد بوده و فضای بسیار شیک و جذابی را بوجود می آورد. برای اینکه بتوان در عین ظاهر چوبی دوام و استحکام و طول عمر بیشتری برای سایر المان های چوبی ایجاد کرد، بهتر است از متریال چوب پلاست در ساخت آن ها استفاده شود. محوطه سازی با چوب پلاست، یکی از بهترین و پرکاربرد ترین فرآورده های چوبی بوده که باعث تحول عظیمی در صنعت چوب شده است. ایساتیس دیزاین ارائه دهنده انواع محصولات چوب پلاست و نماینده رسمی فروش چوب پلاست دایاکس می باشد. امروزه از چوب پلاست در طراحی و ساخت المان های متفاوتی استفاده می شود. در صورتی که می خواهید با استفاده از چوب پلاست با کیفیت و قیمت مناسب به محوطه سازی ویلا، منازل و ... خود بپردازید با شماره های مندرج در سایت تماس حاصل فرمایید.
 
553

محوطه سازی ویلا با چوب پلاست

محوطه سازی ویلا فقط ایجاد فضای سبز و کاشت گل و گیاهان نیست بلکه ایجاد فضای جذاب و مدرنی برای محوطه ویلا نیز می باشد. از المان های مختلفی برای محوطه سازی ویلا می توان استفاده کرد که عبارتند از: آلاچیق، فلاورباکس، نیمکت و مبلمان باغی، آتشدان، پرگولا، کفپوش های چوبی و ... تمامی این المان ها در صورتی که با استفاده از چوب پلاست طراحی و اجرا شوند بسیار با دوام و مستحکم بوده ضمن اینکه این متریال در مقایسه با سایر متریال قیمت مناسب تری دارد. همانطور که می دانید امروزه استخر ها بخش جدا نشدنی از ویلا ها هستند و حتما تا به حال کفسازی چوبی را برای پوشش دور استخر دیده اید، این کفپوش های چوبی ساخته شده از چوب پلاست هستند چرا که چوب پلاست دارای خاصیت ضد آب و رطوبت می باشد.

محوطه سازی ویلا لوکس

محوطه سازی در ویلاسازی لوکس یکی از عوامل مهم در زیبایی و چشم نوازی یک ویلا است. محوطه سازی یکی از عامل هایی است که زیبایی یک ویلا را مضاعف می کند. در کلام ساده، محوطه سازی به معنی کنار هم قرار دادن متریال و عناصر مورد نیاز به گونه ی متوازن در یک فضا است. برخی از افراد تصور می کنند که محوطه سازی به معنی جدول بندی و درست کردن فضای سبز در اطراف یک ساختمان یا یک ویلا است که این تصور اشتباهی ست زیرا این تنها بخش کوچکی از عملیات محوطه سازی است.
در زمان ساخت محوطه سازی ویلا لوکس می توانید از تمام متریال و محصولات جدید استفاده نمایید  تا ساختار یک محوطه باغ ویلا رابه زیباترین شکل ممکن ایجاد نمایید.

کاربرد چوب پلاست در ویلا

از دیگر کاربرد های مهم چوب پلاست در محوطه سازی ویلا ها آلاچیق است. همه ی ما از بودن در آلاچیق های چوبی بسیار لذت می بریم. استفاده از آلاچیق های چوبی حس بودن در طبیعت و سرسبزی را برای افراد تداعی می کند. آلاچیق اجرا شده با متریال چوب پلاست بسیار با دوام بوده و در برابر انواع شرایط آب و هوایی مقاوم است.
برای پوشش کف حیاط ویلا بهترین و زیبا ترین نوع پوشش کف، استفاده از تمام متریال های چوبی می باشد و برای اینکه این کفپوش ها در طول سالیان طولانی استفاده دچار پوسیدگی، شکستگی و ... نشوند بهتر است با استفاده از متریال چوب پلاست ساخته شوند. از دیگر ایده ها برای محوطه سازی ویلا ها استفاده از گلدان یا فلاور باکس های چوب پلاست است.
این گلدان ها بهترین نوع برای رشد گل و گیاهان بوده و در طول آبیاری مداوم هیچگونه آسیبی نخواهند دید. روف گاردن یا بام سبز نیز یکی از بخش های بسیار جذاب منازل و ویلا ها محسوب می شوند. 
از صفر تا صد روف گاردن را می توان با استفاده از چوب پلاست طراحی و اجرا کرد.  از موارد کاربردی چوب پلاست در طراحی روف گاردن کفپوش ها، دیوار پوش ها و ... می باشد.
ایساتیس دیزاین از طراحی تا اجرای چوب پلاست در محوطه سازی منازل، ویلا و ... همراه شما می باشد. جهت مشاهده ی پروژه های اجرا شده این مجموعه در زمینه چوب پلاست به بخش پروژ های اجرایی مراجعه نمایید.

محوطه سازی ویلا ارزان

برای محوطه سازی ویلا روش های متفاوتی وجود دارد.اما اگر تمایل به محوطه سازی ازان و کم هزینه را دارید می توانید با الهام گرفتن از محیط طبیعت و یا اینکه با ایده های خلاقانه خود زیباترین محوزه برای باغ ویلای خود را طراحی کنید.با استفاده از فلاورباکس های چوبی می توانید در بودجه های خود تا حد امکان کمتر استفاده نمایید.با استفاده از متریال چوبی و تهیه آن با ارزان ترین قیمت ها نما و محوطه باغ ویلای خود را به زیبایی مزین نمایید و خود به آسانی آلاچیق های چوبی خود را بسازید و در زمان های اوقات فرغت از ان استفاده نمایید.فضای سبز عضو جدای ناپذیر از طراحی محوطه ویلا به شمار می‌آید و از اهمیت بالایی برخوردار است. به همین علت می‌توان با انتخاب گیاهان و گل‌های تزئینی مناسب در سراسر محوطه ویلا، محیطی سبز و زنده ایجاد کرد.

محوطه سازی باغچه

برای محوطه سازی باغچه علاوه بر کاشت گل و گیاهان زیبا می توان از فلاورباکس های چوبی نیز استفاده کرد.می توان از آب نما های زیبا برای طراوت و سادابی گیاهان درون باغچه نیز استفاده کرد.برای جلوگیری از نفوذ و ورود حیواناتی مانند گربه ها و موش ها برای حفاظت از باغچه ها می توان از حصار های چوبی استفاده کرد. در محوطه سازی باغچه و طراحی باغ رستوران رعایت ریتم و هماهنگی برای ایجاد منظره ای یکپارچه و زیبا موثر است. درختانی که در حاشیه مسیرهای ورودی قرار دارند باید استوار و سبز باشند و در زمینه ای از گیاهان نشاط آفرین و زیبا، منظره ای چشمگیر و به یاد ماندنی خلق کنند. ایجاد دیوارهای سبز در حدفاصل آلاچیق ها یا در مسیر های ورودی به سالن رستوران هم این طراحی را تکمیل خواهد کرد.
به نور پردازی و آبنما هم توجهی ویژه داشته باشید و سعی کنید فضای خارجی رستوران و محوطه آن را به واسطه چراغ هایی بزرگ و نورانی، به روشن ترین حالت ممکن در آورید. ساطع شدن این الوان رنگی و روشنایی های مختلف بر روی آب موجود در آبنماها و برکه های مصنوعی تاثیر شگفت انگیزی دارد و صدای آرامبخش جریان آب نیز این زیبایی را از هر حیث بی نقص جلوه خواهد داد.

سوالات متداول 

مواد تشکیل دهنده چوب پلاست از چیست؟
این محصول ترکیبی از پودر چوب ضایعات چوب و پلیمر پلاستیک های بازیافتی است که ظاهری شبیه به چوب دارد و جایگزین چوب طبیعی می شود.
چوب پلاست در برابر دمای زیاد تغییر می کند؟
گرمای زیاد می تواند به ساختار چوب آسیب وارد کند و سبب دفرمگی آن ها می باشد.
آیا چوب پلاست ضد آب است؟
چوب پلاست دارای جذب آب بسیار اندکی است و با قرارگیری در برابر آب و رطوبت دچار آسیب و از بین رفتگی نمی شود به همین منظور می توان گفت این محصول ضد آب است
مقاومت محصولات چوب پلاست در برابر نفوذ حشرات موذی به چه صورت می باشد؟
با توجه به ترکیب و نوع تولید این محصولات اگر طبق استاندارد تولید شود در برابر نفوذ حشرات تا حد زیادی دارای مقاومت می باشد.
آیا محصولات چوب پلاست دارای طول عمری طولانی هستند؟
به عبارتی در فرایند اصلاح حرارتی چوب هر چه دما بالاتر باشد، محصول نهایی طول عمر طولانی‌تری خواهد داشت به صورت کلی طول عمر این محصولات تا 22 سال تخمین زده شده است.