لاکچری نمای ویلا مدرن

نمای ویلای مدرن امروزه با استفاده از چوب پلاست و چوب ترمو در پروژه های ساختمانی به کار گرفته می شود.لاکچری ترین ویلاها با بیشترین هزینه‌ها ساخته و طراحی می‌شوند، اما برای ساختن ویلا به ارزان ترین روش‌ها با استفاده از چوب پلاست نما ویلایی هم راهی وجود دارد که می‌توان به آن صورت ساخت و طراحی یک ویلا را با هزینه کمتری انجام داد.
معمولاً ویلای مدرن به عنوان نمایی از اصول طراحی معاصر و هنر معماری به شمار می‌آید که با تلفیق عناصری همچون خطوط ساده، جلوه‌های شیشه‌ای، و استفاده از مواد و تکنولوژی‌های نوین، آفرینش مکان‌هایی با احساساتی مختلف را امکان‌پذیر می‌سازد.
نمای ویلاهای مدرن باید بر اساس اصول سبک معماری مدرن طراحی و اجرا شود. در صورتی که در طراحی نما ویلا مدرن مهم‌ترین اصول رعایت نشوند، معماری نمای ویلای مدرن فاقد هویت خواهد بود و هیچ شباهتی به سبک مدرن نخواهد داشت.برای تهیه تجهیزات ویلا مدرن  می توانید به مجموعه ایساتیس دیزاین سر بزنید تا از تنوع محصولات و تجهیزات چوبی برا دکوراسیون داخلی ساختمان خود بهره مند شوید.
 
553

نمای ویلا مدرن یک طبقه

نمای ساختمان ویلایی ساده یک طبقه یا به اصطلاح فلت، می تواند با استفاده از مصالح مختلفی مانند آجر، سنگ، بتن یا چوب ساخته شود. مهم این است که سادگی در طراحی این نوع نما رعایت شود. استفاده از فرم‌ها و طرح‌های شلوغ برای این نوع نما معنایی ندارد. مینیمالیسم سبکی است که در طراحی نمای ساده می‌توان استفاده کرد.
نمای ساختمان ویلایی کوچک فلت ، معمولاً از مصالحی مانند سیمان، آجر، سنگ مصنوعی یا چوب پلاست ساخته می‌شود. این مصالح هزینه‌ی کمتری نسبت به سنگ طبیعی، سرامیک یا کامپوزیت دارند. در انتخاب مصالح برای نمای ساختمان ویلایی کوچک، علاوه بر قیمت، باید عوامل دیگری مانند زیبایی، مقاومت در برابر شرایط مختلف آب و هوایی و هماهنگی با محیط اطراف را نیز در نظر گرفت.

طراحی نما ویلا مدرن

در طراحی نما ویلا مدرن ، نکته مهم دیگری که باید در نظر گرفته شود، نحوه‌ی استفاده از نور است. نور مناسب می‌تواند جزئیات و زیبایی‌های نما را بیشتر برجسته کند. استفاده از نورپردازی مناسب در نما، باعث ایجاد جلوه‌ی ویژه‌ای می‌شود و نمای ویلا را در شب ها نیز جذاب می‌کند.
این نوع نمایی باعث می‌شود تا ساختمان با محیط پیرامون خود هماهنگی داشته و در طبیعت دور و بر آن تلفیق شود. علاوه بر این، استفاده از شیشه‌های بزرگ در نمای مدرن ویلا همکف، نور طبیعی را به طور فراوان داخل ساختمان فراهم می‌کند و فضا را بزرگتر و روشن‌تر به نظر می‌رساند. همچنین، طراحی شیک و مدرن این نوع نما به ساختمان ظاهری متفاوت و جذاب می‌بخشد و باعث می‌شود تا ویلا همکف با نمای مدرن جزو خانه‌های مورد علاقه و آرزوی هر فردی باشد.

نمای ویلا دوبلکس مدرن

طراحی نمای ویلای دوبلکس مدرن همانند دیگر نماها تأثیر مستقیم در زیبایی ظاهری ویلا دارد که با توجه به شرایط اقلیمی منطقه و نیز نمای داخلی ویلا طراحی و اجرا می گردد. در این نوع نما تلفیقی از متریال و مصالح متنوع و مختلف به کار برده می شود و به همین دلیل هر ویلا دارای ویژگی های منحصر به فرد خود می باشد.
 در طراحی ویلا دوبلکس مدرن از سقف های فلت و شیشه های سرتاسری و بزرگ به اضافه مکعب های تو در تو و تزئینات لوکس و سنگ های گران قیمت استفاده می شود که در عین سادگی از پیچیدگی های خاص خود برخوردار است. از پر کاربردترین مصالح مورد استفاده در نمای ویلاهای دوبلکس مدرن می توان شیشه، چوب، انواع فاز و سیمان را نام برد.