ساخت روف گاردن ساده

ساخت روف گاردن ساده با چوب پلاست به طور خلاصه شامل طراحی، اجرای فونداسیون، نصب تاسیسات مورد نیاز، شبکه بندی محیط کشت گیاهان، انتخاب گونه‌های گیاهی متناسب با اقلیم و در آخر نصب مبلمان و سایر المان­‌ها می‌باشد. بام سبز راه حلی مناسب برای نزدیک شدن دوباره انسان به طبیعت است. چوب پلاست روف گاردن یا همان بام سبز، پشت بامی است که تمام یا بخشی از آن بوسیله پوشش گیاهی پوشانده شده باشد.
مجموعه ایساتیس دیزاین محصولات چوبی متعددی را با تنوع در طرح و رنگ بندی طراحی و تنظیم کرده است که شما عزیزان می توان با ارزان ترین قیمت ها و با صرفه بودجه کم تهیه کنید.ساخت روف گاردن ساده و ارزان به منظور تفریح و ایجاد فضایی برای گذراندن وقت در پشت بام، انجام می شود. امروزه طراحی و اجرای روف گاردن ساده و ارزان در کلان شهرهایی مثل تهران، که از فضای سبز طبیعی دور هستند بیشتر مورد توجه قرار گرفته است.

553

روف گاردن کوچک

مهم ترین عامل در طراحی روف گاردن کوچک که فضای شما چقدر است. در حالی که می‌توان حتی یک باغ مصنوعی برای سقف‌هایی با مساحت‌های بزرگ ایجاد کرد، اما با استفاده از طراحی روف گاردن کوچک‌تر و مینیمال‌تر برای سقف‌های کوچکتر، می‌توان نتایج رضایت‌ بخش‌ تری به دست آورد.در ساخت و طراحی روف گاردن کوچک باید توجه داشته باشیم تا از رنگ های ساده و روشن استفاده کرد و با تجهیزات پیچیده فضای روف گاردن را تنگ و پیچیده نمایش ندهیم.
طراحی نورپردازی نیاز به فضای زیادی ندارد؛ اما می‌تواند تاثیر فوق‌العاده‌ای در زیباتر دیده شدن فضا بگذارد.نور کافی در محوطه روف گاردن با متراژ کوچک باعث می شود تا نمای محوطه دلباز تر دیده شود.

طراحی پشت بام ساده

برای طراحی یک پشت بام ساده می توان به طور خلاقانه از محصولاتی که در دسترس ما است و بلا استفاده می باشد در طراحی روف گاردن خود به کار بگیریم.مثلا از تخت های قدیمی چوبی که برای سال های دور است م توانیم در فضای روف گاردن خود استفاده نماییم و یا به کمک ابزار های چوبی خود به سادگی فلاورباکس چوبی بسازیم.آلاچیق باید از آسیب رساندن ریشه های گیاه به لایه های ضد آب جلوگیری کرد. برای این منظور باید از لایه های مخصوص نگهدارنده ریشه یا عایق رطوبتی که از خود در برابر ریشه محافظت می کند استفاده شود

طراحی پشت بام سنتی

در طراحی پشت بام سنتی بهتر است تا با ایده گرفتن از سازه های قدیمی که نمایی از تاریخ را به نمایش می گذارند استفاده نماییم.یکی از این آثار استفاده از کرسی های سنتی و کلاسیک می باشد که در فصول سرد سال برای گرم نگه داشتن خود و اطراف خود می توانیم از آن استفاده نماییم.برای ساخت خانه باغ و خانه سنتی معمولا از مصالحی مثل آجر، سنگ و چوب بیشتر استفاده می شود. این مصالح به این دلیل که رنگ های گرم دارند تداعی کننده معماری سنتی هستند . اگر امکان ساختن دیوار ندارید می توانید از رنگ های گرم در فضای حیاط و باغ تان استفاده کنید تا حس گرما را منتقل کنید

روف گاردن ساده و ارزان

ساخت روف گاردن ساده و ارزان به منظور تفریح و ایجاد فضایی برای گذراندن وقت در پشت بام، انجام می شود. امروزه طراحی و اجرای روف گاردن ساده و ارزان در کلان شهرهایی مثل تهران، که از فضای سبز طبیعی دور هستند بیشتر مورد توجه قرار گرفته است. اجرای رو گاردن مزایای زیادی از جمله متعادل شدن دمای ساختمان، بالا رفتن ارزش ملک و کاهش آلودگی هوا دارد. ساخت روف گاردن ساده و ارزان می تواند شامل چند فلاور باکس و باربیکیو باشد.
هزینه ساخت روفگاردن به طراحی آن بستگی دارد. به عبارتی هر چه طرح روفگاردن پیچیده تر باشد هزینه ساخت آن بیشتر می شود. طراحی بام سبز می تواند شامل استخر، آلاچیق، آبنما و .. باشد و یا در بام سبز های کوچک طراحی روف گاردن ساده و ارزان باشد و به چند فلاورباکس و مبلمان ختم شود.