طراحی نمای آپارتمان مدرن

در زمان های گذشته از سیمان و بتن برای ساختار آپارتمان استفاده می کردند و بسیار هم دوام کمی در برابر زلزله و رطوبت داشتنئد و در سال های نزدیک نمای ساختمان را تخریب می کردند تا به باز سازی آن بپردازند.
نمای آپارتمان را با استفاده از چوب ترمو و چوب پلاست می توان به زیبایی طراحی کرد و با استفاده از چوب پلاست می توان از نفوذ و رطوبت به داخل ساختمان و یا نمای ساختمان جلوگیری کرد.چولب ترمو بیشتر از چوب پلاست در نمای ساختمان تاثیر گذار است و نسبت به سایر مصالح ساختمانی از قیمت ارزان و مقرون به صرفه تر برخوردار می باشد.
طراحی نمای آپارتمان با استفاده از زیر سازی های قوی و مقاوم انجام می شود که از جا به جایی پروفیل های چوب پلاست و چوب ترمو جلوگیری می شود. آپارتمان مدرن به روش امروزی برای افرادی که به طرح چوب علاقه مند هستند یک گزینه عالی و مناسب محسوب می شود.همچنین در نمای داخل ساختمان نیز از ستون های چوبی استوار استفاده می کنند تا از لغزش پایه های چوب پلاست ممانعت شود.

553

مطالب مرتبط : چوب پلاست نما آپارتمان

نمای ساختمان مدرن سه طبقه

نما در واقع مانند پوسته بیرونی ساختمان است و باید از آن در برابر تغییرات جوی محافظت کند. یک ساختمان در طول سال همواره در معرض تابش نور خورشید، بارش باران، بارش برف، طوفان، سیل و یا زلزله قرار دارد. بنابراین طراحی نما ساختمان سه طبقه و هر ساختمان دیگری، باید به گونه ای انجام شود که استحکام و دوام آن را در برابر تمامی شرایط آسیب رسان افزایش دهد. علاوه بر این، یک نمای ایده آل، عایق قدرتمندی در برابر حرارت و آلودگی صوتی است. چنین نمایی، باعث کاهش مصرف انرژی شده و یک هوای عالی در داخل ساختمان برای ما به ارمغان می آورد.
همچنین  ساختمان های سه طبقه یا بالاتر، معمولاً در شهرهای بزرگ بنا می شوند. طراحی نما ساختمان سه طبقه مدرن یکی از بهترین انتخاب هایی است که پیش روی شما قرار دارد. در این سبک، معمولاً از متریال های به روز و مقاوم با رنگ های خنثی استفاده می شود. مصالحی که برای طراحی نمای مدرن استفاده می شوند، معمولاً بر اساس موقعیت جغرافیایی و شرایط اقلیمی منطقه انتخاب می شوند.

نمای مدرن ساختمان مسکونی

طراحی نمای مدرن ساختمان با سایر نماها به خصوص نماهای کلاسیک بسیار تفاوت دارد. تفاوت های اصلی طراحی نمای مدرن با نمای کلاسیک بسیار زیاد است. برخلاف نظر بسیاری از افراد یک نما بسیار بیشتر از یک پوسته محافظ برای یک ساختمان است. در واقع طراحی نمای ساختمان نه تنها خود ساختمان را مشخص می کند، بلکه بر محیط شهری نیز تأثیر می گذارد و مهم تر آنکه طراحی نمای ساختمان با استانداردهای رو به رشد برای ساخت و ساز، با مقررات محلی و مقررات ملی مطابقت داشته باشد و در کنار همه این موارد باید با نیازهای مشتری برای نگهداری، زیبایی شناسی و پایداری مطابقت داشته باشد.

نمای ساختمان مدرن

طراحی نمای مدرن از مسائلی است که مورد توجه اکثریت افراد قرار گرفته است و سعی می کنند نمای ساختمان مدرن را در اولویت خود برای خرید یک ساختمان قرار دهند که واقعا انتخاب بی نظیری است. اگر به ساختمان های دور رو اطراف خود نگاه کنید متوجه خواهید شد که هر کدام نمای خاص خود را دارند. نمایی که منطبق بر استانداردهای شهری و زیباسازی است. حال یک طراح نما با به کارگیری محصولات نوین و خلق ایده‌های جذاب در اجرای نمای ساختمان به صورتی متفاوت دست به طراحی نمای مدرن می‌زند و یک نمای خاص و متفاوتی را بسته به نوع کاربری ساختمان را می‌سازد. نمای مدرن ساختمان یکی از سبک های پیشرو در معماری است که به بیننده ایده‌ای از معماری و دکوراسیون‌های کلی خانه را نشان می‌دهد.