محوطه سازی ویلا مدرن

محوطه سازی ویلا با استفاده از چوب ترمو و چوب پلاست در جلوه نمایی ویلا چه در دکوراسیون داخلی و چه در دکوراسیون خارجی زیبایی بی نظیری به نمای ساختمان می بخشد.
طراحی محوطه ویلا اصول خاصی دارد که با رعایت آنها می‌توانید، فضایی متفاوت و مدرن ایجاد کنید. اصلی‌ترین آن را می‌توان انتخاب محصول مناسب و با دوام برای اجرای محوطه سازی با چوب پلاست در فضای باز دانست.فضای سبز عضو جدای ناپذیر از طراحی محوطه ویلا به شمار می‌آید و از اهمیت بالایی برخوردار است. به همین علت می‌توان با انتخاب گیاهان و گل‌های تزئینی مناسب در سراسر محوطه ویلا، محیطی سبز و زنده ایجاد کرد.
از جمله موارد تاثیر گذار در قیمت محوطه سازی ویلا، استفاده از مصالح و ساخت عناصر یا سازه‌هاست. کارشناسان با بررسی متراژ محوطه و اینکه کارفرما چه بودجه‌ای را برای این منظور در نظر گرفته است، بهترین قیمت محوطه سازی ویلا را محاسبه خواهند کرد.بهترین نمای محوطه سازی را می توانید با قیمت ارزان و مناسب از مجموعه ایساتیس دیزاین با تنوع در عرضه محصول تهیه نمایید.

553

محوطه سازی ویلا با استخر

از طراحی‌هایی که ویلاهای شمال را از یکدیگر متمایز می‌سازد ،. طراحی ویلا استخر دار و محوطه سازی اطراف آن است . اگر یک ویلای اختصاصی در شمال ، مجهز به استخر داخل محوطه یا استخر سرپوشیده داخل ساختمان باشد،جزء ویلاهای لاکچری دسته‌بندی می‌شود و البته گران قیمت است . برای اینکه ویلاهای استخردار شمال ، زیباتر به نظر برسند . هم مدل طراحی استخر باید متفاوت و استاندارد باشد و هم زیباترین طراحی‌ها برای اطراف استخر در نظر گرفته شود.
در اطراف آنها می توان کابین های سونا و جکوزی نیز تعبیه کرد، در این صورت یک مجموعه رفاهی کامل حاصل می شود در این نوع امکان استفاده از استخر درتمام شرایط آب و هوایی و اوقات شبانه روز به راحتی میسر است . معمولا در ویلاها فضای زیرزمین و یا همکف را به استخر ، سونا وجکوزی اختصاص می دهند. 

محوطه سازی ویلا لوکس

یکی دیگر از مهم ترین و اصلی ترین دلایل نوسان در هزینه محوطه سازی ویلا، نوع کاربری ویلا است. به عنوان مثال برخی از افراد به دنبال محوطه سازی ویلا با ایجاد فضای سبز بیشتر هستند. در حالی که برخی نیازمند فضای بازی کودک نیز هستند. به همین دلیل تجهیزات مورد استفاده در هر کدام از این انواع محوطه سازی ویلا متفاوت است و روی قیمت نهایی آن تاثیر می گذارد. اگر به دنبال محوطه سازی ویلا با کمترین هزینه هستید و می خواهید در زمان کمی نیز محوطه سازی ویلای شما در سبک های مختلف انجام شود،

زیبا ترین محوطه سازی ویلا

 زیبا ترین فضاسازی ویلا بخش قابل توجهی از چیزی که در نهایت در زمان کاربری آن احساس و تجربه خواهید کرد را به خود اختصاص می دهد. از این روی لازم است که برای فضاسازی به طور کامل از تجربه و مهارت استفاده شده و بهترین بهره برداری از محوطه موجود در ویلا را به عمل بیاورید. به این شکل می توان از محوطه و فضای باز ویلا و همین طور بخش عمارت آن، به شکلی استفاده کرد تا تمام مساحت موجود به خوبی مورد استفاده قرار بگیرد. برای این منظور در همان گام ایجاد پلان ویلا، باید فضاسازی نیز دیده شده و در نظر گرفته شود.پس برای تهیه محصولات محوطه سازی ب متریال چوبی با شرکت ایساتیس دیزاین در ارتباط باشید تا کار شناسان مجرب ما شما را در زمینه انتخاب محصول راهنمایی کنند.

محوطه سازی باغ ویلا

برای طراحی و محوطه سازی باغ ویلا می توان از ایده های خلاقانه ای برای طراحی نمای محوطه بهره گرفت.یکی از مهم ترین اقداماتی که در محوطه سازی باغ باید با رعایت نکات اصولی انجام بگیرد،مرزبندی بخش های مختلف باغ، به شکلی است که هر یک از بخش های آن به نوعی از کاشت گل و گیاهان اختصاص یافته باشد. در این مرزبندی شما ممکن است بخشی را به کاشت چمن و بخشی دیگر را به جایگیری شمشادها اختصاص دهید. همین طور بخشی از باغ می تواند مخصوص به گل ها و گیاهان زینتی بوده و بخشی دیگر به درختان مرتفع یا درختان میوه اختصاص یافته باشد.