پله چوبی مدرن

پله چوبی مدرن یکی دیگر از انواع پله های چوب پلاست می باشد. یعنی به کار بردن چوب یا معرض نشان دادن چوب در نمای راه پله این مقدار زیبایی خدادادی می تواند. حال و هوایی طبیعی را به واسطه استفاده از این پله به دکور ویلای شما بیاورد. چوب در بخش هایی. از راه پله کاربرد زیادتری دارد. همانند کف پله ها، یعنی فضای خالی بین پروفیل های آهنی را بهترین گزینه برای استفاده همین چوب می باشد. امروزه مراحل نظیر نرده چوبی  دور و بغل های محوری پله ضرورتی برای استفاده از چوب نیست. ولی منعی هم ندارد. بلکه بر زیبایی می تواند افزون کند. حال این متریال طبیعی زیبا از انواع گوناگونی از درختان به دست می آید. که پله چوبی نمونه ای که کوچک ترین عامل استفاده از این مواد می باشد.
تنوع های طرحی جدیدا در ساز و کار آن پدیدار شده است. و این مشخصه مربوط به پیچ دار شدن ظاهر با انحناهای زیبا می باشد. این مدل از قوس های جمع و جور. زمانی ایجاد شد. که توانستیم بین انواع متریال هایی مثل فلز و چوب هماهنگی ایجاد کنیم. پس طریقه ساخت یک پله مدرن گرد چوبی ابتدا از دور دادن یا حالت دادن. آهن شکل می گیرد. سرهم بندی می شود.

553

مطالب مرتبط : پله چوب پلاست

قیمت پله چوبی مدرن

چوب کاری کف پله ها یکی از اقداماتی است که برای پله ها باید انجام شود تا دوام و ماندگاری بیشتری داشته باشد. چون طول و عرض چوب نسبت به دیگر اجزاها بزرگ تر است و این خود باعث گران شدن متریال پله های چوبی می شود. ضخامت چوب باید استاندارد باشد  و از 3 سانتیمتر کمتر نباشد. قیمت پله ها به نوع چوب و طراحی و مدل پله ها ،ضخامت چوب پلاست و مراحلی که برای پیاده سازی آن انجام می دهیم بستگی دارد.برای تهیه بهترین و باکیفیت ترین متریال می توانید با مجموعه ایساتیس دیزاین در ارتباط باشید تا آنها شما را در زمینه قیمت و کیفیت پله های چوبی راهنمایی کنند.

مدل پله چوبی مدرن

یکی از مهم ترین اجزای موجود در هر ساختمانی راه پله ها هستند که برای طراحی آن ها از متریال های مختلفی استفاده می شود.از انواع پله های چوبی مدرن می توان به پله های کلاسیک ، دوبلکس و پله های حلزونی و پله های مارپیچ اشاره کرد.
راه پله هایی که در فضای داخلی و خارجی منزل به کار برده می شوند می توانند تاثیر زیادی روی زیبایی طراحی داخلی و طراحی نمای بیرونی ساختمان داشته باشند.
پله های حلزونی دور یک ستون مرکزی نمی پیچند. آنها در یک شعاع در اطراف یک دهانه مرکزی به شکل کلی دایره ای، بیضی یا چند ضلعی قرار گرفته اند. این فقدان ساختار مرکزی به این نوع از پله ها ظرافت کمیاب می دهد و این تصور را ایجاد می کند که راه پله به معنای واقعی کلمه معلق است. تکنیک خاص مورد نیاز برای طراحی و ساخت آن نیاز به دانش زیادی دارد. یک پله حلزونی در واقع باید به صورت سفارشی ساخته شود، که آن را بسیار گران تر از پله های مارپیچ می کند.

نرده راه پله چوبی مدرن

نرده راه پله چوبی یا نرده چوبی  از اجزای متنوعی ساخته شده است. استفاده از چوب به عنوان نرده راه پله، نمایی جذاب و طبیعی به دکوراسیون داخلی شما می‌دهد. قیمت نصب نرده چوبی به عاملی چون تعداد پایه نرده چوبی، استفاده از چوب به کاربرده شده بستگی دارد.
چوب راش نیز از استحکام بیشتری نسبت به سایر چوب‌ها برخوردار می‌باشد.  شما باید برای خرید و نصب راه پله چوبی باید پایه نرده، دسته نرده و نعلبکی را خریداری نمایید. نرده راه پله چوبی از تنوع بسیار بالایی برخوردار می‌باشد و هرکدام بسته به جنس ساختشان از قیمت متفاوتی برخوردار می‌باشند.