دیوارپوش چوبی مدرن

امروزه یکی از مهم ترین قسمت های صنعت ساختمان سازی، دیوار پوش چوب پلاست است. مهم ترین کار دیوارپوش ها زیبایی فضا و استحکام بخشی به ساختمان است. یکی از پر طرفدار ترین انواع دیوار پوش ها ، دیوارپوش چوبی است که ویژگی های بسیار خوب و زیادی دارد. دیوار پوش های چوبی را با استفاده از چوب یا فراورده های آن تولید می کنند. استفاده از دیوارپوش های چوبی حس و حال خوبی به محیط خانه یا ساختمان می بخشد و از طرفی قیمت مناسب تری نسبت به مصالح دیگر دارد.
ین طرح از روکش چوب یا رنگ بصورت پوششی تولید می شود که در انواع مدلهای قاب دار ساده و برجسته با حاشیه های کچ بری به شکل مربع یا مستطیلی طراحی می شود. دیوار کوب تخته از چوب و ام دی اف تولید می شود که می توان گفت ماندگاری بالا و همچنین بصورت چهار گوش است که یکی از معایب آن این است که گرد و خاک را به خود جذب می کند و باید همیشه تمیز کنید. نصب این مدل، به راحتی می توان انجام داد اما در صورتی که توسط یک فرد مبتندی انجام شد نتیجه کار به خوبی انجام نمی شود و برای بهتر نصب شدن کار باید ابعاد مورد نظر را مشخص و مراحل قبل از نصب را به آسانی انجام دهید.

553

مطالب مرتبط  : دیوارپوش چوب پلاست

قیمت دیوار پوش چوبی

از دیگر مزایای این دیوارپوش هزینه نصب فوق‌العاده سریع و راحت قیمت پایین آنمی باشد. همین عوامل سبب کاهش هزینه‌های خرید دیوارپوش می‌شود. برای نصب دیوارپوش چوب و ام دی اف، مساحت و ابعاد دیوارها در اولویت قرار دارند. برای نصب تایل‌های چوبی و ام دی اف، ابتدا باید به زیرسازی دیوارها پرداخت. زیرسازهای فلزی معمولا از مقاومت و استحکام بالایی برخوردارند. و در نهایت از قرنیز برای استحکام و نصب پنل‌های چوبی و ام دی اف استفاده می شود.

دیوار پوش پی وی سی

دیوار پوش های پی وی سی در واقع نوعی پلیمر ترموپلاستیک بوده که برای فناوری های نوین ساختمان کاربردهای زیادی دارد و این ماده جایگزین بسیار مناسبی برای مصالح ساختمانی قدیمی می باشد.از مزایای استفاده از این دیوار پوش در دکوراسیون داخلی می توان به اجرای سبک سازی آن و جلوگیری از اتلاف انرژی  و اهمیت زیبایی در دکوراسیون داخلی ساختمان اشاره کرد.
دیوار پوش های پی وی سی را به راحتی می توان با دستمال مرطوب پاک سازی کرد.اما باید دقت شود تا از مواد شوینده قوی هرگز استفاده نشود.

دیوارپوش چوبی سفید

ضخامت بالای این نوع از دیوارپوش‌ها سبب می‌شود تا بهترین و زیباترین عایق دربرابر صدا باشند. هنگام نصب، فاصله‌ای بین دیوار و پنل‌های چوبی ایجاد می‌شود، همین شیوه میزان عایق شدن را چند برابر افزایش می‌دهد.
دیوارپوش سفید ساده به عنوان کاربردی ترین دیوارپوشهای فروشگاه ما محسوب می‌شود.این نوع دیوارپوش کارایی بسیار بالایی را در فضاهای مختلف دارد. شما می توانید با خرید دیوارپوش سفید ساده فضای خود را بسیار منحصر به فرد و متفاوت جلوه دهید.
خرید دیوارپوش سفید ساده به جای استفاده از روش های قدیمی همچون رنگ آمیزی و گچ بری در کوتاه‌ترین زمان ممکن تغییرات چشمگیری را ایجاد کنید. قیمت مناسب، نصب آسان و بدون دردسر این دیوارپوش بد شده که بسیاری از افراد اقدام به خرید آن کنند. همچنین  این دیوارپوش به راحتی قابلیت ست شدن با هر نوع دکوری را دارد. از این رو نیز بسیار پرفروش می باشد.