موزاییک دور استخر

موزاییک دور استخر، امروزه طراحی و اجرای فضا سازی استخر به یکی از بخش های مهم محوطه سازی تبدیل شد. استخر که یکی از المان های مهم در فضا سازی باغ است که بسیار مورد پسند افراد واقع گردیده یکی از موضوعات محوطه سازی استخر استفاده از کفپوش مناسب برای دور استخر است که مقاومت آن اهمیت بالایی دارد، که یکی از انواع مهم این کفپوش ها چوب پلاست طرح موزاییک دور استخر می باشد. همانطور که اشاره شد یکی از زیباترین و با کیفیت‌ ترین متریال‌ها چوب پلاست است. کفپوش موزاییک استخر باید ضد آب و متریالی شیار دار باشد تا از لغزندگی جلوگیری کند، چوب پلاست دور استخر گزینه مناسبی در برابر رطوبت و لغزندگی است. به گونه ای که می توان بدون هیچ نگرانی آن را در ویلا ها و باغ های خود به دور استخر استفاده نمود و نگران سر خوردن و افتادن افراد خانواده به ویژه کودکان داخل استخر نباشید. برای تهیه انواع محصولات چوب پلاست برای زیبا سازی و محوطه سازی دور استخر با تیم حرفه ای مجموعه ما در ارتباط باشید تا تیم ما شما را در خرید انواع کفپوش های چوب پلاست یاری رسانند.
 
553

چوب پلاست موزاییک دور استخر

پروفیل های چوب پلاست ترکیبی از ترموپلاستیک و خرده چوب می باشند، که ظاهر کتملا مشابهی به چوب طبیعی دارند. اما مزایا و ویژگی های مطلوب آن ها موجب تبدیل شدن به محبوب ترین متریال شده است به طوری که امروزه جایگزین محصولات چوبی سابق هستند. پروفیل چوب پلاست مناسب ترین گزینه برای کفپوش دور استخر است. زیرا فضای دور استخر غالبا مرطوب است و انتخاب یک کفپوش مقاوم در برابر آب و رطوبت برای این فضا امری ضروری است. و نکته مهم دیگر وجود کلر در آب می باشد، کفپوش های چوب پلاست به طور معمول در برابر کلر و نمک با غلظت متوسط مقاوم است. 
همچنین چوب پلاست گزینه بسیار مناسبی برای نمای دور استخر است که قیمت اقتصادی و مقرون به صرفه ای دارد، همچنین چوب پلاست محصولی آنتی باکتریال است که مانع از نفوذ حشرات موذی، قارچ ها ، باکتری ها می شود. به همین منظور به راحتی از بین نمی رود و دارای طول عمر بسیار زیادی می باشد.

ویژگی های کفپوش دور استخر

همانطور که گفته شد چوب پلاست مخصوص فضای باز طراحی شده است و به همین علت بسیار مناسب برای محیط‌های بیرونی با رفت و آمد بالا خواهد بود. از ویژگی های چوب پلاست این است در برابر لغزندگی و خط و خش مقاوم بوده و بسیار دیرتر دچار آسیب های پیش رو می گردد. این محصولات در برابر رطوبت نیز مقاومت بالایی به همین دلیل رطوبت به عنوان کفپوش دور استخر بسیار استفاده می شود. این محصول دارای طرح های گوناگون و بسیار زیادی می باشد، که یکی از محبوب ترین آن ها طرح موزاییک می باشد؛و در مورد نکته آخر می توان گفت یکی از مهمترین ویژگی های این کفپوش ها استفاده از مواد نانو پلیمری می باشد که باعث ثابت ماندن رنگ کفپوش می شود همچنین برای مقابله با اتش سوزی از پلمیر خاصی درون آن ها استفاده می شود. با در نظر گرفتن موارد زیر می توان گفت این محصول یکی از مناسب ترین گزینه های شما برای محوطه سازی دور استخر می باشد، برای کسب اطلاعات بیشتر با تیم حرفه ای مجموعه ما در ارتباط باشید تا خریدی کاربردی و حرفه ای را در کنار ما تجربه کنید.