خانه ویلایی جدید

برای طراحی خانه ویلایی جدید امروزه از چوب پلاست نما استفاده می شود.طرح و نقشه محصولات ایساتیس دیزاین برگرفته از ایده های جدید و خلق متریال جدید برای جلوه بخشی بیشتر به خانه ویلایی چدید بهره گرفته می شود.خانه  ویلایی جدید به خاطر ساختار چوب پلاست که در خود دارند،عایق مناسبی برای حرارت و بالا رفتن دما است.یعنی در فصل تابستان که تابش نور خورشید مستقیم و زیاد است،از بالا رفتن دمای شدید بر روی سقف خانه ها جلوگیری می کند و باعث می شود که بام خانه های ویلایی یا خانه های شیروانی خنک بماند و در اثر تابش گرمای شدید دچار تغییر رنگ نشوند.
در فصل زمستان هم که بارش برف و باران ، زیاد است چوب پلاست به کار رفته شده در آن باعث می شود ،تا از نفوذ آب و برف بر روی بام خانه های ویلایی جدید جلوگیری شود.
خانه های ویلایی لاکچری با استفاده از نمای چوب پلاست ساخته می شوند.هرچه چوب پلاست استفاده شده در خانه ویلایی جدید با استفاده از پروفیل و متریال پیشرفته می توان خانه ویلایی شیک و مدرن ساخته شود که علاوه بر جنبه زیبایی،ساختار مقاوم داشته باشد و در سال های دورتری نیاز به بازسازی خواهد داشت.
 
553

مطالب مرتبط : چوب پلاست نما ویلایی

نقشه خانه ویلایی

طراحی و اجرای نقشه خانه ویلایی نیازمند  داشتن الگو و نقشه جدید وخاص قبل از پیاده سازی آن روی پروژه است تا بتوانیم پروژه زیبا و بی نقصی را اجرا کنیم بدون اینکه در حین کار مجبور به تغییرات ناگهانی باشد.
در دنیای معماری طراحی خانه ها ، درون پلتفرم می توانیم نقشه و طرح های ویژه ای که در ذهن خود داریم را پیاده سازی کرده و اجرای طرح خود را عملی کنیم.پلتفرمی که تهیه می کنیم با طرح چوب پلاست در جدید تر شدن و حس زیبایی که به نقشه خانه ویلایی می دهد اهمیت زیادی دارد.
خیلی مهم است که درون حیاط خانه های ویلایی پارکینگ وجود داشته باشد زیرا یکی از نکات مهمی که در ساخت خانه ها ویلایی وجود دارد پارکینگ خانه هاست.
خانه ویلایی جدید،امروزه با ستون های چوب پلاست که خود عامل جلوگیری مناسب از نفوذ آب به داخل ساختمان و خیس خوردن و کپک زدن ستون های چوب پلاست می شود.
ستون های چوب پلاست خانه ویلایی جدید، باید با استفاده از متریال سنگین و محکم برای خانه ویلایی احداث و پایه گذاری شود.زیرا ساختار چوب پلاست ستون های خانه،در پی ریزی و مستحکم شدن خانه ها از اهمیت ویژه ای برخوردار است.

خانه ویلایی نقلی شیک

 برای داشتن خانه ویلایی نقلی شیک باید از چوب پلاست سبک و ساده استفاده کرد،اگر از چوب پلاست با متریال سنگین و پیچیده استفاده کنید خانه شما کوچک تر و تنگ تر حس می شود،برای اینکه بخواهیم خانه ویلایی شیک و نقلی داشته باشیم، باید از شلوغ کردن بی مورد فضای خانه خود داری کنیم و از متریال چوب پلاست ساده تر و رنگ روشنی بهره بگیریم که در دلباز شدن فضای خانه شما، کمک بسیاری می کند.
چوب پلاست نمای ویلایی خانه های نقلی و شیک بهتر است در کنار فضلی سرسبز و یا کنار ساحل،احداث و بنا شودو از احداث بنای خانه ویلایی با نمای چوب پلاست در فضای شلوغ حس خوشایندی نمی دهد.البته خانه نقلی ویلایی جدید هم وجود دارد که در دل شلوغی ها باشد اما برای حس آرامش و شیک تر نشان دادن چوب پلاست نمای ویلایی بهتر است در فضایی خلوت اجرا و پیاده سازی شوند.

خانه ویلایی شیک و جدید

برای داشتن خانه ویلایی شیک و جدید معماران و سازندگان از چوب پلاست هایی که بهره می برند که در نمای زیبایی دکوراسیون خانه ها چشم گیرتر هستند.و خانه ویلایی و ساختمانی را امروزه با چوب پلاست نما می سازند.