تاريخ انتشار : 1402/05/03 - 18:26
كد :101

تایل چوبی

در این مقاله قصد دارین اطلاعات کابردی و دقیقی در مورد انواع تایل های چوبی در اختیار شما عزیزان بگذاریم با ما همراه باشید.

تایل چوبی، تایل های چوب دارای انواع گوناگونی هستند، این محصولات با توجه به زیبایی منحصر به فردی که دارند می تواند گزینه مناسبی برای فضا سازی باشند. در مورد این محصولات می توان گفت تایل های الواره های چوب بوده که بر روی لایه پلاستیکی که در بخش زیرین آن قرار دارد پیچ شده و مورد استفاده قرار می گیرد، این محصولات را می توان به عنوان کاشی در نظر گرفت و در هر مکانی که در نظر دارد نصب و راه اندازی نمود، به منظور نصب این محصولات بهتر است از نصاب مربوطه در این امر یاری بگیرد تا با در نظر گرفتن استاندارد های موجود بتوانند طول عمر سازه را افزایش داده تا در طولانی مدت به راحتی برای شما قابل استفاده باشند.

553

 بیشتر بدانید: چوب پلاست

اندازه استاندارد تایل چوب پلاست

تایل های چوبی در اندازه های گوناگونی تولید و در بازار عرضه می شود، اما اگر بخواهیم استاندارد آن را در نظر بگیریم می توان گفت آن ها را در اندازه های 60*60 و یا 30*30 تولید می کنند. همچنین تایل زیر این محصولات که از جنس پلاستیک می باشد دقیقا هم سایز این محصولات تولید می شود و بزرگ تر و یا کوچک تر نیست. تایل های چوبی امروزه طرفداران زیادی پیدا کرده اند و در بسیاری از فضا سازی های داخلی و خارجی دارای کاربرد می باشند، این تایل ها صرفا جهت استفاده به عنوان کفپوش نبوده و می توان در صورت نیاز از آن ها برای طراحی دیوار های نیز استفاده نمود، به عنوان مثل می توان در دیوار پشتی تلویزیون نیز استفاده  نمود، اما پیشنهاد ما به شما عزیزان این است که برای نصب محصولات و دریافت اطلاعات حتما از طریق نمایندگی های معتبر در ایران اقدام نمایید.

کفپوش و دیوارپوش تایل چوب پلاست

امروزه کفپوش ها و دیوارپوش های ساخته شده از تایل چوب پلاست دارای طرفداران بسیار زیادی می باشند. تایل های چوب پلاست دارای تنوع بالایی در رنگ و طرح هستند و دست انتخاب را برای مشتری باز می گذارند و می توانند پاسخگوی هر سلیقه ای باشند. کفپوش و دیوارپوش چوب پلاست دارای مقاومت و دوام بالایی در برابر شرایط آب و هوایی مختلف و شرایط جوی نامساعد باشند. چوب پلاست به دلیل داشتن خاصیت ضد آب و رطوبت دارای کاربرد های گسترده ای می باشد و امروزه در بین طراحان و معماران محبوبیت زیادی دارد. به راحتی می توان با قرار دادن چند تایل چوب پلاست در کنار هم کفپوش و دیوارپوشی زیبا و مقرون به صرفه برای استفاده طولانی تولید نمود پس اگر به دنبال کفپوش و دیوارپوشی مناسب استفاده در فضای باز هستید بهترین انتخاب چوب پلاست است که در عین ظاهری چوبی و جذاب مقاومت و استحکام بالایی نیز دارد. تایل های چوب پلاست همانطور که گفته شد دارای مقاومت بسیار بالایی در برابر نفوذ آب هستند، پس می توان از آن ها جهت کفپوش دور استخر نیز استفاده نمود و بدون دل نگرانی در مورد از بین رفتن متریال با توجه به قرار گیری در مجاورت آب باشید، به منظور تهیه این محصولات می توانید از طریق نمایندگان فروش این محصولات در سراسر کشور اقدام نمایید.