تاريخ انتشار : 1402/05/10 - 16:48
كد :104

ارائه و نصب پوشش های چوب پلاست

ارائه و نصب پوشش های چوب پلاست از طریق مجموعه ایساتیس دیزاین با بالاترین کیفیت و قیمتی بسیار مناسب صورت می پذیرد، برای تهیه انواع محصولات چوب پلاست با ما همراه باشید.

ارائه و نصب پوشش های چوب پلاست، توسط شرکت ایساتیس دیزاین صورت می پذیرد، مجموعه ایساتیس دیزاین به عنوان نماینده رسمی فروش، ارائه و نصب محصولات چوب پلاست دایاکس با کیفیت و قیمت مناسب تولید و عرضه می شود. ورق چوب پلاست به دلیل کیفیت عالی و تنوعی که در طرح و ابعاد دارند، دارای طرفداران زیادی می باشد. مجموعه ایساتیس دیزاین می تواند شما را در طراحی، اجرا و خرید بهترین نوع چوب پلاست در بازار یاری رساند تا بهترین چوب پلاست با کیفیتی بالا خریداری نموده. چنانچه قصد تهیه این محصولات را دارید با شماره تلفن های مندرج در سایت ایساتیس دیزاین تماس حاصل فرمایید.

 

 

553

 

چوب پلاست چیست؟

چوب پلاست به عنوان محصولی نوین در گروه مواد کامپوزیتی قرار دارد و متشکل از گرانول یا پودر چوب به همراه مواد پلیمری می باشد، که در ابعاد و قالب های مختلف و با استفاده از روش اکستروژن تولید می شود. سابقه این متریال در ایران به کمتر از ده سال می رسد. کامپوزیت چوب پلاست دارای ظاهری کاملا مشابه به چوب طبیعی می باشد زیرا بخشی عمده ای از این محصولات را ضایعات چوب و پلاستیک تشکیل داده به همین دلیل می تواند حس و حالی مشابه به چوب طبیعی برای شما داشته باشد. اما این محصول تا حد زیادی معایب چوب را رفع کرده است به عنوان متال چوب پلاست در برابر نفوذ حشرات، پوسیدگی ، بادکردن به دلیل قرار گیری در مجاورت آب و هزینه های پیش رو برای تعمیر نگهداری جلوگیری می کند. استفاده از پلاستیک نیز توانسته طول عمر این محصول را بالا ببرد، در صورت نصب حرفه ای و استاندارد طول عمر سازه شما را سالیان سال تضمین می شود.

مزایای چوب پلاست

محصولات چوب پلاستیک دارای ویژگی های بسیار زیادی می باشند به همین منظور استفاده از آن ها نیز مزایایی زیادی به همراه دارد،
همانطور که گفته شد محصولات چوب پلاست عمر طولانی تر نسبت به دیگر محصولات چوبی دارند و نیز در نیازمند نگهداری و تعمییرات خاصی نیست و بنابراین هزینه چرخه عمر آن ها نسبت به دیگر متریال بسیار کمتر می باشد.
چوب طبیعی با توجه به نگهداری و حساسیت های که دارد دارای طول عمر محدودی می باشد، اما محصولات چوب پلاست بالای 20 سال عمر می کنند. از دیگر ویژگی محصولات چوب پلاست می‌توان به این موضوع که طول عمر بالایی دارد و در صورت آسیب ‌دیدگی آن را می توان تعمیر کرد اشاره نمود. 
چوب طبیعی بعد از استفاده عمدتا باید سوخته شوند و با سوختن می توانند محیط زیست را آلوده کنند، اما چوب پلاست در صورت نیاز به چرخه بازیافت برمی گردد و از آلودگی هوا و خاک تا حد زیادی جلوگیری می کند. چوب پلاست برای تولید نیازی به قطع درختان ندارد و می توان آن را از براده های چوب نیز درست کرد به همین منظور است که به چوب پلاست محصولی سبز می گویند. برای خرید این محصولات از تولید کننده اصلی می توانید از طریق شرکت ایساتیس دیزاین که نمایندگی فروش انواع محصولات چوب پلاست می باشد اقدام نمایید تا خریدی حرفه ای و کاربردی و با قیمتی بسیار مقرون به صرفه را در کنار تیم ما تجربه نمایید.