تاريخ انتشار : 1402/05/14 - 17:32
كد :105

چهارچوب چوب پلاست

چهارچوب چوب پلاست، این روز ها مورد توجه بسیاری از طراحان دکوراسیون داخلی و سازندگان قرار گرفته است. بسیاری از مصرف کنندگان و طراحان از چهارچوب چوبی برای درب های داخلی استفاده می کنند زیرا چوب پلاست دارای ویژگی های بسیار زیادی می باشد که سبب محبوبیت بیش از بیش آن گردیده.

چهارچوب درب به‌دلیل ایجاد هارمونی عموماً از جنس چوب و متریال مشاه چوب ساخته می‌شود امروزه با توجه به تنوع سلیقه مشتریان و استفاده از ابزارهای جدید در ساخت انواع مدل های پروفیل چوبی عمدتا از چوب پلاست در طراحی و ساخت انواع چهارچوب چوبی برای درب های داخلی استفاده می شود. بهتر این این محصولات زیبا و کاربردی از نمایندگی های فروش این محصولات در سراسر کشور تهیه کنید تا خرید با کیفیت و کاربردی را تجربه نمایید.

553

 بیشتر بدانید: چوب پلاست

چهار چوب چوب پلاست

چهارچوب چوب پلاست امروزه دارای کاربرد بسیار زیادی می باشد و تقریبا در هر محیطی از آن استفاده می شود، چهارچوب چوب پلاست امروزه بهترین گزینه برای درب های سرویس بهداشتی می باشند. پروفیل های چوب پلاست به دلیل مقاومت در برابر رطوبت برای چهارچوب دستشویی و حمام بسیار مناسب می باشند زیرا چوب پلاست محصولی ضد آب و رطوبت می باشد که با قرارگیری در مجاورت آب دچار پوسیدگی و از بین رفتگی نمی شود.
چوب پلاست ها محصولات نوینی هستند که که در گروه کامپوزیت ها قرار دارند و از چوب، ترموپلاستیک و برخی مواد افزودنی دیگر تشکیل می شوند. چوب پلاست ها ترکیب گرانول چوب در کنار مواد پلیمری است. در واقع این محصول ترکیبی از چوب و پلاستیک است.
چوب پلاست محصول جدیدی ست که تولید آن به تازگی در کشور رونق یافته است . کامپوزیت های چوب پلاستیک امروزه یکی از پرکاربرد ترین مصالح مورد استفاده در ساختمان سازی و طراحی دکوراسیون می باشند . مواد اولیه برای تولید چوب پلاست ناچیز است در نتیجه محصولی اقتصادی به شمار میرود همچنین دوست داران محیط زیست استفاده از این محصول را به دلیل کاهش قطع درختان پیشنهاد می کنند.

مزایای چهارچوب چوبی

چوب پلاست یا همان چوب پلاستیک متریال نوین و پرکاربردی در صنعت ساختمان است. چوب پلاست می ‌تواند ظاهر زیبا و جذابی به بنای ساختمان و فضای داخلی آن ببخشد. از جمله مزایای استفاده از آن شامل موارد زیر می شود.

  • چوب پلاست دارای ویژگی رنگ پذیری می باشد هرچند که در زمان تولید از پیگمت های رنگی بسیار باکیفیتی در آن استفاده شده است، اما مانند تمام محصولات چوبی رنگ پذیر می باشد.
  • چوب پلاست به دلیل استفاده از پلاستیک در مواد اولیه خود دارای وزنی بسیار سبک بوده و به همین دلیل نیز می توانند نصب آسان و سریع داشته باشد.
  • این محصولات نسبت به چوب طبیعی دارای قیمتی بسیار پایین می باشند و همچنین طول عمر این محصولات نسبت به چوب طبیعی بسیار بالا می باشد.
  • چوب پلاست متریالی ضد آب و رطوبت می باشد به همین دلیل در مکان های پررطوبت نبز دارا کاربرد بسیار زیادی است.
  • این محصولات مقاومت بسیار زیادی در برابر اشعه خورشید دارند و دچار آسیب و از بین رفتگی در طولانی مدت نمی شوند.
  • این محصولات با توجه به خمشی بالایی که دارند دچار ترک خوردگی و پوسیدگی نمی شوند.
  • به دلیل استفاده از پلاستیک در ساختار اصلی این محصولات مقاومت بسیار بالایی در برابر نفوذ حشرات، قارچ دارند به همین دلیل از داخل دچار پوسیدگی نمی شوند.