تاريخ انتشار : 1402/05/16 - 17:17
كد :107

نرده چوبی مدرن با چوب پلاست

نرده چوبی مدرن با چوب پلاست، نرده های چوب پلاست یکی از المان های کاربردی در طراحی فضا باز می باشد.

نرده چوبی مدرن با چوب پلاست، را می توان در بسیاری از مکان ها جهت فضا سازی استفاده نمود. نرده های چوب پلاست در مقایسه با نرده های چوب طبیعی استحکام، دوام و طول عمر بالاتری دارند و می توان در طولانی مدت به راحتی از آن ها استفاده نمود بدون آنکه دچار ترک خوردگی، پوسیدگی و یا شکستگی شوند.
نرده های مدرن چوب پلاست علاوه بر مزیت های منحصر به فرد دارای قیمت مناسبی نسبت به چوب طبیعی و دیگر متریال چوب پلاست هستند. مقاومت بالایی چوب پلاست در برابر شرایط نامناسب آب و هوایی زبانزد می باشد. به همین دلیل نیز به آسانی و در طولانی مدت می توان از آن ها استفاده نمود. انتخاب نرده ها باید طبق اصول و دیگر المان ها محوطه سازی تهیه شوند، به عنوان مثال اگر تمام المان فضا سازی یک باغ به سبک مدرن طراحی شده اند بهتر است نرده ها هم به همین سبک انتخاب شوند تا فضای مورد نظر شما دارای هارمونی باشد.

553

نرده های چوب پلاست

نرده های چوب پلاست دارای گوناگونی بسیار زیادی می باشند، زیرا در تولید این محصولات سلیقه مشتریان در نظر گرفته می شود و مطابق با نظر آن ها این سازه ها تولید و در بازار به عرضه می رسند. نرده های چوب پلاست دارای ویژگی های بسیار زیادی می باشند که همین ویژگی ها سبب محبوبیت بیشتر این محصولات گردیده است. نرده های چوب پلاست در برابر پوسیدگی محیطی مقاوم هستند. مواد مهم در نرده های چوب پلاست مقاومت در برابر رطوبت، مقاومت در برابر حرارت و دوام را در طول چندین سال تضمین می کند. نصب آن نیز نسبتاً آسان است. اما به صورت کلی پیشنهاد می شود در نصب این محصولات از کارشناسان و نصابان خبره در این امر کمک بگیرد تا نرده ای با دوام و با کیفیت را تهیه نمایید. به منظور تهیه این محصولات بهتر است از طریق نمایندگی های فروش این محصولات در سراسر کشور اقدام نمایید.

ویژگی های نرده مدرن چوب پلاست

از جمله ویژگی های مهم های نرده های چوب پلاست به شرح زیر است:

  • نرده چوب پلاست دارای مقاومت بالایی در برابر انواع تغییرات آب و هوایی مانند گرما، سرما و رطوبت است.
  • این محصول در دما های متفاوت دچار تغییرات انقباض و انبساط و در نتیجه ترک خوردگی نمی شود.
  • استفاده از آنتی اکسیدان و ضد اشعه یو وی در این محصول باعث افزایش مقاومت آن در برابر زنگ زدن و درنتیجه ماندگاری نرده می شود.
  • نرده چوب پلاست، در برابر سایش  و خوردگی، مقاومت بالایی دارد و در نتیجه شامل دوام و ماندگاری زیادی می شود.
  • این محصول دارای ویژگی بازیافت می باشد یا به عبارتی در زمانی که دوره مصرف آن به پایان می رسد، به طبیعت باز می گردد.
  • نرده چوب پلاست دارای مقاومت بالایی در برابر انواع تغییرات جوی است و شامل خواص ضد آب نیز می باشد که باعث عدم جذب آب و باران به درون آن می شود.
  • این محصول دارای قابلیت شست و شوی بالایی می باشد و به راحتی با استفاده از مواد شوینده مناسب می توان انواع لکه و آلودگی را از روی آن پاک نمود.
  • نرده چوب پلاست دارای مقاومت بالا در برابر با انواع اسید ها می باشد و در نتیجه در تماس با مواد اسیدی دچار خوردگی نمی شود.

نرده چوبی بالکن

جذابیت ظاهری این نرده ها از لحاظ زیبایی شناسی باعث وسیع بنظر رسیدن فضا نیز میشود و بدلیل رنگ طبیعی چوب و تداعی درون طبیعت بودن باعث بهبود روحیه نیز می گردد. نرده چوبی یکی از اجزای هر خانه‌ای است که زیبایی به نرده راه‌پله چوبی و تراس آن می‌بخشد. متریال سازنده نرده می تواند از جنس چوب ،سنگ ، آهن، فرفوژه و استیل و مواد جدید دیگر باشد.نرده چوبی تراس در اصل برای محافظت از افتادن اشیا و یا افراد از روی تراس طراحی می شوند، ولی از آنجا که نرده ها از بیرون ساختمان دید داشته و می توانند نمایی زیبا را به ساختمان ببخشند انتخاب یک نرده زیبا، مناسب و با کیفیت می تواند برای پرستیژ منزل اهمیت بسیار زیادی داشته باشد