تاريخ انتشار : 1402/05/24 - 16:21
كد :109

طراحی نمای ساختمان

طراحی نمای ساختمان یکی از مهم ترین عملیاتی است که حتما باید قبل از پیاده سازی به آن توجه شود و بهتر است تا تمام المان ها و نکات لازم برای نصب نما با دقت بررسی و تحلیل شود.

در سال های گذشته نمای ساختمان ها را با استفاده از مصالح بتنی و سیمانی می ساختندو بسیار هم با هزینه هنگفت همراه بود.اما امروزه نمای مدرنی از ساختمان ها اجرا می شود که بسیار هم ارزان و مقرون به صرفه می باشد.طراحی نمای ساختمان، با در نظر گرفتن سلیقه شخصی شما توسط نمایندگی تولید انواع چوب پلاست نما ها انجام می پذیرد، این روز ها با افزایش محبوبیت طراحی دکوراسیون داخلی و خارجی، نما سازی و محوطه سازی ساختمان این فعالیت با انواع متریال ها انجام می باشد، که یکی از مهم ترین انواع این محصولات چوب پلاست است. با ما همراه باشید تا در این مقاله به موارد مهمی از چوب پلاست بپردازیم.

553

نمای ساختمان ساده وشیک

نماپوش چوب پلاست، یک محصول نوآورانه با مزایای جدید و منحصر به فرد زیادی که به همراه دارد امروزه به یکی از پرطرفدار ترین متریال در ایران تبدیل گردیده است، این محصول را نسبت به متریال قدیمی که در گذشته برای پروژه های طراحی داخلی و خارجی استفاده می شد، منحصر به فرد می کند. قالب های روکش نماپوش را می توان با پیگمت های رنگی رنگ آمیزی نمود و از این رو می توان طرح های جذاب بسیاری را انتظار داشت که برای چشم ها و ساختار ها نیز چشم نواز باشد را خلق نمود. چوب پلاست ترکیبی از چوب و پلاستیک بازیافتی، روکش دیوار را به یک جایگزین سازگار با محیط زیست با مزایایی مانند دوام، ظاهر ثابت و هزینه نگهداری کم تبدیل می‌کند، به صورت کلی این محصولات می توانند گزینه مناسبی برای استفاده به عنوان نما پوش ساختمان باشند. برای تهیه این محصولات در قیمتی بسیار مقرون به صرفه و کیفیتی بالا بهتر است از طریق نمایندگی های فروش این محصولات در سراسر کشور اقدام نمایید.

نمای چوبی ساختمان

 نمای ساختمان ها با استفاده از متریال متفاوتی طراحی و اجرا می شود که بعد از مدتی به دلیل تغییرات آب و هوایی شکل اولیه خود را از دست می‌دهند و این امری کاملا طبیعی ‌است. در برخی مواقع نیز در اثر آلودگی هوا نمای ساختمان زیبایی خود را از دست می دهد و ظاهر کثیف و آلوده ای پیدا می کند. پس باید برای نما سازی این مکان ها از متریالی که به راحتی و با آب و مواد شوینده تمیز شوند نیاز داریم که چوب پلاست توانسته این نیاز را برطرف کند.
امروزه بسیاری از افراد علاقه مند به نما های چوبی در ساختمان ها هستند. استفاده از نمای چوبی در ساختمان ها باعث خلق سبک جذاب و مدرنی در ساختمان می شود. نمای چوبی یا نمای چوب پلاست در این شرایط بهترین انتخاب برای نمای ساختمان ها به شمار می آید. نمای چوب پلاستیک یکی از نما های بسیار زیبا و پرطرفدار و دارای مزایای عالی و منحصر به فرد بوده که با استفاده از چوب پلاست با رنگ ها و طرح های متنوع اجرا می شود. نما چوب پلاست یا چوب پلاستیک مقاومت بسیار بالایی در برابر تغییرات آب و هوایی از جمله باران، برف، تابش شدید نور خورشید و ... دارد. انتخاب چوب پلاست به عنوان نما سازی و محوطه سازی می توانند بسیار کاربردی و مقرون به صرفه باشند و نیاز های شما را تا حد زیادی بر آورده کند. در نظر داشته باشید که خرید خود را حتما از نمایندگی های فروش انجام دهید تا کیفیت و طول عمر سازه خود را در طولانی مدت تضمین کنید.

طراحی نمای ساختمان ویلایی

نمای ساختمان ویلایی جدای از بحث زیبایی و جذابیت‌های بصری، می‌تواند عملکرد کلی یک بنا را مورد ارزیابی قرار دهد یا حداقل بر روی آن اثرگذار باشد. اگر نمای ویلا بادقت طراحی بشود و متریال به‌کاررفته در آن از کیفیت خوبی برخوردار باشند قطعاً دوام و ماندگاری سایر اجزای ساختمان که به نما مرتبط هستند را هم بالاتر خواهد برد.طراحی نمای ویلا می‌تواند در شرایط خاص و مناطق جغرافیایی سرد سیر یا گرمسیر، علاوه بر ایجاد آسایش برای افراد ساکن آن ساختمان، مانع از هدررفتن بیشتر انرژی هم بشود.نمای ویلای مدرن هم می‌تواند کم‌هزینه باشد و هم پر هزینه، همه چیز بستگی به متریال مورداستفاده و فضای نما دارد.