تاريخ انتشار : 1402/06/04 - 15:07
كد :110

چوب پلاست در نمای ساختمان

امروزه نما ها و دیوارپوش های چوب پلاست یکی از المان های نوین در معماری و طراحی دکوراسیون و ما سازی هستند.در این مبحث قصد داریم به نما سازی ساختمان بپردازیم با ما همراه باشید تا اطلاعات دقیقی در مورد نما سازی دریافت نمایید.

چوب پلاست در نمای ساختمان، امروزه یکی از شیوه های مدرن جهت ساخت و ساز می باشد، استفاده از چوب پلاست نما در دکور خارجی و داخلی ساختمان ها باعث جلوه بیشتر ساختمان و تمایز ان از سایر ساختمان ها می شود، طراحی این نماهای زیبا و جذاب، حس و بوی چوب طبیعی را القا می کنند و همچنین دارای ویژگی نصب و اجرا آسان می باشد. نما سازی ساختمان با این دسته از محصولات دارای قیمتی بسیار مقرون به صرفه و دارای توجیه اقتصادی تهیه آن در متراژ بالا می باشد. این محصولات به دلیل تنوع بسیار بالای پروفیل ها جهت کاربردهای مختلف طرفداران زیادی دارند و به صورت گسترده در هر مکانی دارای کاربرد های بسیار زیادی می باشد. چوب پلاست نما ساختمان دارای مقاومت بسیار بالا در برابر نوسانات جوی و محیطی است و دارای طول عمری بسیار بالا می باشد و در صورت نیاز می توان به راحتی آن را بازایافت و مجددا آن ها را تولید و در بازار عرضه نمود. محصولات چوب پلاست می توانند گزینه ای مناسب برای نما سازی ساختمان ها باشند.

553


نمای چوب پلاست

نما سازی با متریال چوب پلاست امروزه طرفداران زیادی در بین طراحان و معماران پیدا کرده است. نمای چوب پلاست بسیار شیک و مدرن بوده و در اولین نگاه حس خوبی را به بیننده القا می کند. از مزایای مهم متریال چوب پلاست به عنوان نمای ساختمان حفاظت از ساختمان در برابر تغییر درجه دما است. نمای چوب پلاست عایق بسیار خوبی برای سرما و گرما به داخل ساختمان نیز می باشد. همچنین این محصول عایق بسیار خوبی برای صوت است در نتیجه برای شهر های شلوغ و پر سر و صدا بهترین انتخاب است. همانطور که اشاره شد بهترین متریال برای نمای ساختمان چوب پلاست است. نمای چوبی با استفاده از پروفیل های چوب پلاست در رنگ ها و طرح های متنوع اجرا می شود و می تواند پاسخگوی تمام سلیقه ها باشد.

نمای چوبی داخل ساختمان

در این مبحث قصد داریم به نما سازی داخلی هم بپردازیم با ما همراه باشید، امروزه نما ها و دیوارپوش های چوب پلاست یکی از المان های نوین در معماری و طراحی دکوراسیون هستند. در واقع دیوارپوش های چوبلی پلاست پوششی بر روی دیوار هستند. از این دیوارپوش ها در مکان های مختلفی از جمله ساختمان های مسکونی، هتل ها، بیمارستان ها، مراکز خرید، فضاهای تجاری و اداری مورد استفاده قرار می گیرند؛ دیوارپوش های چوب پلاست علاوه بر ظاهر چوبی و جذابی که دارند که باعث خلق فضای بسیار مدرن و شیکی می شود، بسیار مقرون به صرفه تر از چوب طبیعی و سایر مصالح است. چوب پلاست متریالی مناسب جهت نمای داخلی و نمای بیرونی ساختمان ها می باشد. دیوار پوش چوبی یکی از نما های بسیار زیبا و پرطرفدار است که البته معایبی نیز دارد. از جمله معایب چوب عدم مقاومت در بر رطوبت و آب، حشرات موذی و ... می باشد. پس در صورتی که در نمای چوبی ساختمان از چوب استفاده کنید ممکن است در طول سالیان استفاده دچار آسیب هایی از جمله پوسیدگی شود، برای تهیه این محصولات با نمایندگی های فعال این محصولات در سراسر کشور در ارتباط باشید تا خریدی با کیفیت را تجربه نمایید.

چوب نمای ساختمان

چوب نمای ساختمان یکی از بهترین و مقاوم ترین پروفیل ها برای پروژه های ساختمانی امروزه خصوصا در مناطق رطوبت زا می باشد. با استفاده از محصولات چوب پلاست می توانید در زمان های طولانی از بدون نگرانی در مورد تخریب آن لذت ببرید. نمای چوبی ساختمان به خاطر اینکه از حرارت در آن استفاده شده است ، ضرری برای محیط زیست ندارد و  استفاده رایج آن از قطع بیهوده درختان و صدمه رساندن به محیط زیست جلوگیری می کند.چوب نمای ساختمان در داخل ساختمان بهتر است تا با نمای بیرونی ساختمان هماهنگی لازم را داشته باشد.برای جلوه بیشتر ساختمان از نورپردازی های مناسب استفاده می کنند تا فضای ساختمان را دلبازتر نمایش دهند.