تاريخ انتشار : 1402/08/02 - 14:54
كد :116

چوب روف گاردن

چوب روف گاردن یکی از محصولات عالی و با کیفیت است که از جنس چوب پلاست ساخته شده است. چوب روف گاردن که همان چوب پلاست پشت بام و خانه های شیروانی است نقش مهمی را در به وجودآوردن فضای سبز در پشت بام یا فضای شیروانی ایجاد کرده است.

چوب روف گاردن یکی از محصولات عالی و با کیفیت است که از جنس چوب پلاست ساخته شده است. چوب روف گاردن که همان چوب پلاست پشت بام و خانه های شیروانی است نقش مهمی را در به وجودآوردن فضای سبز در پشت بام یا فضای شیروانی ایجاد کرده است.
جنس چوب روف گاردن جوری طراحی شده که در برابر عوامل زنگ زدگی به خاطر رطوبت و باران در امان است زیرا عایق رطوبت و گرما است.واین موضوع باعث شده در انتخاب روف گاردن چوب پلاست برای افراد جز یکی از بهترین محصولات چوب پلاست به شمار بیاید.

مطالب مرتبط : چوب پلاست روف گاردن 

ساخت روف گاردن

یکی از امتیاز هایی که چوب گاردن برای کامل تر شدن ویژگی های خوب خود میتواند کسب کند ، ساخت آلاچیق هایی از جس چوب پلاست است که زیبایی نمای روف گاردن را دو چندان می کند. اگر بخواهیم روف گاردن چوبی زیبایی طراحی کنیم که هم از نظر جلوه هم از نظر پایداری و محکم بودن آن در برابر طوفان و سیل و خیلی از عوامل محیطی داشته باشد باید روف گاردنی داشته باشیم از جنس چوب و پلاستیک که این متریال با  استفاده از بازیافت های پلاستیکی و پلیمری ساخته می شوند و با توجه به نیاز بازار محصولات متنوعی عرضه می شود.

 

553

طرح چوب روف گاردن

طرح چوب روف گاردن در صنایع مختلف متفاوت است. اگر روف گاردنی که میخواهیم طراحی کنیم از جنس چوب پلاست نباشد،حتما در برابر عوامل محیطی رطوبت و گرما دچار آسیب می شود و دیگر نیازی نسیت که مجبور شوریم باز سازی روف گاردن را با متریال گران تر و شاید بی کیفیت تر آغاز کنیم و خب این موضوع از نظر مالی برای ما به صرفه نیست و شاید از اینکه روف گاردن خود را از جنس چوب پلاست تهیه نکردیم پشیمان شویم. چرا که همانطور که در مطالب بالا اشاره کردیم روف گاردن با چوب پلاست این مشکلات را ندارد.

قیمت چوب روف گاردن

قیمت چوب پلاست روف گاردن گاها متفاوت است است زیرا با توجه به متریال و پروفیلی که در زمینه ساخت روف گاردن چوب پلاست استفاده می کنیم خیلی در نتیجه نهایی محصول تاثیر گذار است.پس هرچه مواد تشکیل دهنده و پروفیل استفاده شده در روف گاردن با کیفیت تر و با دوام تر باشند محصولی با اطمینان و قوی ارایه می کنیم که مورد رضایت همه شما عزیزان واقع شود.
حال روف گاردنی که با گلدان های زیبا و شکیل طراحی می شوند به طبع از روف گاردن هایی که اجزای تشکیلات آن با گل های ساده طراحی می شوند متفاوت است.همه این قیمت ها بستگی دارد به اینکه شما می خواهید چه محصولی با چه کیفیتی داشته باشید تا یک روف گاردن زیبا ،با دوام و با عمر طولانی تری داشته باشید.

رنگ چوب روف گاردن

استفاده از رنگ های خاکستری و سفید برای رنگ چوب روف گاردن زیاد مرسوم نیست. اما برای طراحی هایی که  به سبک کلاسیک و برای هماهنگی با فضای داخلی انتخاب و استفاده می شوند، رنگ بلوطی و ماهگونی در فضاهایی که سبزینگی زیادی دارد به چشم می آید  و باعث می شود.
رنگ های سبزی که در فضای روف گاردن باعث طراوت و سرزنده نشان دادن طبیعت می شوند نقش مهم و کلیدی را در خصوص زیباتر نشان دادن روف گاردن از جنس چوب پلاست دارد.