تاريخ انتشار : 1402/08/03 - 16:04
كد :118

چوب پلاست کف تراس

از تایل های چوب پلاست برای ساختن پوشش کف بالکن استفاده می شود.پوشش های تراس را هم به صورت گروهی و هم به صورت تک متریال با مصالح دیگر ساختمانی ترکیب می کنند. این تایل های چوب پلاست کاربردی در کف تراس از نظر قیمتی،نسبت به چوب های طبیعی مقرون به صرفه تر هستد.

چوب پلاست کف تراس

از تال های چوب پلاست برای پوشش کف تراس بهره می برند.از کاربرد های الوار چوب پلاست می توان به پوشش هایی در کف تراس ها نام برد.پوشش های کف را هم به صورت تک هم به صورت گروهی می توان با سایر مصالح ساختمانی ترکیب کرد.
این محصول نسبت به چوب طبیعی مقرون به صرفه و هم از نظر مقاومت از پایداری بالایی برخوردار است.در مواردی مثل تسریع در نصب چوب پلاست کف تراس، مقاومت در برابر شرایط جوی و محیطی  هم از مزایای چوب پلاست تراس به شمار می آید.


چوب پلاست تراس

تنوعی که در انتخاب چوب پلاست تراس وجود دارد انتخاب افراد را با سلیقه های متعدد و مختلف راحت کرده و هر کس بنا به سلیقه و نوع دکور تراس خود و هزینه ای که میخواهد بابت تهیه کف تراس خود کند
کف پوش مورد نظر خود را انتخاب کرده و خریداری می کند.
جنس چوب پلاست تراس باید به گونه ای باشد که عمر طولانی و کافی برای نتیجه بهتر بردن در حداقل ماه ها و شاید سال ها را برای افراد ایجاد کند ودیگر نیازی به تعویض کف پوش و یا تعمیر دوباره آن به این زودی ها نباشد.زیرا اینگونه در بودجه ای که میخواهیم صرف کف تراس کنیم با صرفه  اقتصادی بیشتر همراه باشد.

 

553کفپوش چوبی تراس

کف پوش های چوبی تراس دارای انواعی است که در توضیحات زیر به آنها اشاره می کنیم.

  •   پوشش ترکیبی با چمن مصنوعی،در این مورد باید بگوییم که کف تراس را با تایل های چوب پلاست و تایل چمن مصنوعی هم برای زیبایی بیشتر و هم در مواردی که باران های تند و تگرگ های سنگین می بارد باعث می شود که کف تراس خیس و باران خورده نشود و یه لایه محافظتی در برابر عوامل محیطی محسوب می شود.
  •    پوشش ترکیبی با سنگ های تزیینی، یکی دیگر از نوع پوشش های زیبا و مدرن  که جایگزین تایل چوب پلاست می باشد و تمام عملیاتی که قبل از عرضه محصول به بازار روی آن انجام می شود از این نوع کف پوش استفاده می نماییم.

چوب پلاست برای کف تراس

چوب پلاست برای کف تراس بهترین گزینه به عنوان کفپوش می باشد، زیرا محصولات چوب پلاست نسبت به چوب طبیعی برای استفاده در فضای باز مقاوم می باشند و دچار آسیب و خوردگی نمی شوند، این محصولات رطوبت را جذب نمی کند و به راحتی قابل شست و شو می باشد.

کفپوش چوب پلاست بالکن

کف پوش چوب پلاست برای بالکن باید جوری طراحی شود که علاوه بر جنبه زیبایی به فضای داخل تراس ،و نشاط بخشیدن به افراد که گاهی از تراس خود به دلیل وجود چمن مصنوعی که خود محیط طبیعت داخل پارک ها را برای انسان تداعی میکند که گویی در فضای پارک نشسته ایم و از آب و هوا و سرسبزی محیط لذت می بریم .
 همچنین در زمان تغییرات آب و هوایی که در فصل پاییز و زمستان که باران و برف می بارد و باعث خیس شدن فضای تراس می شود.گزینه ای مناسب برای پوشش فضای سطح تراس است.