تاريخ انتشار : 1402/08/06 - 11:15
كد :119

عرض چوب پلاست

عرض چوب پلاست بسته به ابعاد مناسب در فضای مورد نیاز و صنعت مورد استفاده تعیین می شود.هرچه عرض چوب پلاست بیشتر باشد ضخامت و قیمت نهایی نیز افزایش می یابدواما عرض چوب پلاست نسبت به عرض چوب طبیعی قیمتی مقرون به صرفه دارد.


ابعاد چوب پلاست در صنایع مختلف متفاوت است.عرض کف پوش چوب پلاست گاها بنا به  ابعاد صنایع و مصارف مختلف متغیر است.به عنوان مثل  عرض کفپوش 14 سانتی متر  با ضخامت کف پوش 1/2 سانتی متر و با طول 3 متر برای کف پوش هایی استفاده می شود که در فضای ساختمان  با همچنین ابعادی سازگار باشد.
و در مثل دیگر اگر عرض کف پوش 7/14 سانتی متر و طول کف پوش 3 متر باشد، ضخامت کلی کف پوش 5/2 سانتی متر می باشد.
محصولات چوب پلاست متفاوتی وجود دارد مثل کف پوش ها ، چسب ها روف گاردن ها ،آلاچیق ها ، چوب پلاست کف دور استخرو.. که همه با ابعاد متفاوتی ساخته می شوند.در مطالب زیر برای مثال به چند مورد عرض چوب پلاست اشاره می کنیم.
 محصول دیوار پوش یکی از طرح های مدرنی است در هنر معماری که برای پوشش دیوار ها استفاده می شود.ابعاد دیوارپوش ها متغییر است براساس ضخامت و طول و عرض محصولات چوب   پلاست محاسبه می شوند.
 برنا چوب چسب هایی تولید می کند با ابعاد متفاوت که برای اتصال قطعات چوبی،چسباندن ورق های مقوایی و وصل کردن تکه ها شکسته مجسمه استفاده می شود.ابعاد چسب مخصوص چوب پلاست به انواع مختلفی  دارد. به عنوان مثال،مقاطع فلزی ، چوبی و سیمانی می باشدکه از نظر مقاومتی و طول عمر بالا نسبت به سایر چسب  و عوامل متصل کننده قابلیت استفاده بهتری دارند.

553


چوب پلاست چیست

چوب پلاست نسبت به محصولات چوب طبیعی دوام بیشتری داردو گزینه ای مقرون به صرفه و مدرن برای خانه هاییی که با دکوراسیون داخلی شیک طراحی شدندبسیار مناسب است.
حالا اگر ابعاد چوب پلاست به اندازه ای باشد که با ساختار و میزان فضا هم خوانی نداشته باشد مسلما باعث دوباره هزینه کردن و زمان بیشتری صرف تهیه محصول می شود که اصلا خوشایند هی کس نمی باشد.
پس در زمان انتخاب محصول با ابعاد مناسب و درست یک باربرای همیشه دقت کنیم تا نه تنها از ابعاد و چیدمان درست چوب پلاست راضی باشیم که در زمان طولانی هم از داشتن این محصول با کیفیت و کاربردی نهایت استفاده درست را ببریم.


چوب 2*2

ابعاد 2*2 چوب پلاست،عرض و طول مربعی یکسانی برای تولید محصول چوب پلاست است برای مشتریانی که می خواهند با ابعاد ذکر شده چوب پلاست خود را تهیه کنند.
البته که مشتریان ابعاد محصولات خود راطبق فضای اشغالی در ساختمان خود بنا به نیاز و سازگاری میزان ابعاد به ما می دهند و با برای تولید محصول با توجه به ابعاد خواسته شده مشتریان محصول را تولید و عرضه می کنیم.
هرچه ابعاد تهیه شده در عرض چوب پلاست پهن تر و بزگتر باشد ضخامت محصول چوب پلاست هم افزایش می یابد.در نتیجه روی سنگین بودن وزن آن تاثیر گذار خواهد بود.

چوب پلاست قیمت

قیمت چوب پلاست با ابعاد و میزان فضایی که اشغل می کند و تعداد متریالی که چوب پلاست استفاده شده رابطه مستقیمی دارد.
به طبع برای محصولات چوب پلاست با ابعاد بالا تر قیمت محصول نهایی بیشتر خواهد بود.
البته این موضوع هم متذکر می شویم که هر چقدر قیمتش بالا باشد اما در مقایسه با ابعاد چوب طبیعی ارزان تر می باشد.