تاريخ انتشار : 1401/06/23 - 22:25
كد :12

کفپوش چوب پلاست بالکن و تراس

کفپوش چوب پلاست در هر فضایی که مورد استفاده قرار گیرد، زیبایی خاص و منحصر به فردی ایجاد می کند که به ندرت یافت می شود. کفپوش چوب پلاست بالکن و تراس قابلیت کاربری در بخش های مختلف ساختمانی را دارا بوده و باتوجه به ویژگی های منحصربفرد آن، می تواند یک گزینه عالی و باصرفه برای آنهایی است که قصد تزیین و زیباسازی تراس و بالکن خود را دارند.

553

چوب پلاست

کفپوش چوبی اجرا شده با پروفیل چوب پلاستیک یکی دیگر از دستاوردهای چشمگیر مجموعه ایساتیس دیزاین طی سالیان گذشته است. زیرا که این محصولات ضد آب بوده و قیمت کفپوش چوب پلاست بالکن و تراس نسبت به چوب طبیعی و تموود مناسب تر است.

کفپوش بالکن و تراس

چوب پلاست بهترین گزینه به عنوان کفپوش بالکن و تراس است برای کسانی که ایده های خاص تری برای طراحی بالکن دارند. زیرا که چوب پلاست ها نسبت به چوب طبیعی برای استفاده در فضای باز مقاوم تر است، خوردگی نمی کند، خراش بر نمی دارد، رطوبت را جذب نمی کند و به راحتی قابل شستشو است. چوب طبیعی در برابر رطوبت و آب و هوای نا مساعد مقاومت کمی دارد و به همین دلیل امکان استفاده از آنها در فضای بالکن وجود ندارد.

553

از چه کفپوشی برای بالکن و تراس استفاده کنیم؟

کفپوش بالکن و تراس باید بادوام و مقاوم در برابر آب باشد. چوب پلاست ها بهترین راه حل هستند. می توانید از کفپوش های چوبی نیز استفاده کنید، اما باید با محصول خاصی عایق بندی شود. در این مورد، انواع محصولات چوب پلاست بهتر هستند. کفپوش چوب پلاست بالکن و تراس در واقع یک ماده صنعتی هستند که ترکیبی از الیاف چوب و پلاستیک های بازیافتی است. کفپوش چوب پلاست از لحاظ ظاهری بسیار شبیه به چوب طبیعی می باشد.

کفپوش چوب پلاست برای بالکن

اگر زمان ساخت و طراحی زیبا فرا رسیده باشد از بالکن های خانه با اشتیاق استفاده کنید. اگر از طراحی دکوراسیون بالکن استفاده کنیم، این فضا مکان مناسبی برای استفاده از عصرهای زیبای پاییزی و بهاری است. چوب پلاست ها دارای الگوهای خاص و متنوعی هستند. چوب پلاست ها گزینه خوبی برای کسانی خواهد بود که به زیبایی و ایجاد پروژه های خاص اهمیت می دهند. بسیاری از مردم در خانه های کوچک خود بالکن را چندان نمی شناسند. بالکن ها در معرض هوای آزاد هستند و باید کفپوشی داشته باشند که در فصول سرد و گرم سال از مقاومت بالایی برخوردار باشد. در این بخش به بررسی انواع کفپوش هایی می پردازیم که برای پوشش کف بالکن مناسب هستند.

نصب کفپوش چوب پلاست برای بالکن و تراس

کفپوش چوب پلاست برای بالکن و تراس هم به صورت یکپارچه و هم به صورت قطعاتی مانند کاشی قابل نصب هستند. کفپوش ها در رنگ های متنوعی تولید می شوند و به راحتی می توان آنها را با سایر وسایل هماهنگ کرد. نصب کفپوش چوب پلاست برای بالکن و تراس به راحتی در طول چند ساعت انجام میشود. پایه های پلاستیکی به هم پیوسته نصب آنها را بسیار آسان کرده و به ابزاری نیاز ندارد. شیار را از طرف دیگر تراز کنید، محکم فشار دهید، مونتاژ و نصب را کامل کنید. اگر به درستی نگهداری شود، سال ها دوام می آورد.

ویژگی کفپوش چوب پلاست برای بالکن و تراس

از آنجا که کف پوش های چوب پلاست هر دو ویژگی چوب و پلاستیک را به طور همزمان در نظر می گیرد، عملکرد ضد رطوبت و ضد آب خوبی دارد. اما اگر از کف چوبی سنتی در محیطی پرآب یا مرطوب استفاده شود، در اثر رطوبت پوسیده یا متورم می شود و تغییر شکل می دهد. انتخاب گسترده تری از رنگ ها برای کفپوش چوب پلاست تراس وجود دارد. این نه تنها دارای بافت مشابه چوب طبیعی است، بلکه رنگ آن را نیز می توان با توجه به نیاز شما سفارشی کرد.
همچنین مزیت زیادی در حفاظت از محیط زیست دارد. هیچ گونه آلودگی و آسیبی برای محیط زیست ندارد و می توان از آن به دفعات استفاده کرد. مهمترین نکته این است که کفپوش چوبی پلاستیکی فاقد بنزن بوده و میزان فرمالدئید آن نسبتاً کم است. این یک ماده سفارشی سازگار با محیط زیست است که باعث صرفه جویی زیادی در مقدار چوب مورد استفاده می شود.
از آنجا که کف پوش های چوب پلاست عملکرد بهتری در برابر شعله و آتش سوزی دارد، می تواند گزینه ی بسیار مناسبی باشد.
یکی از ویژگی های کفپوش چوب پلاست این است که جایگزین باکیفیتی برای کفپوش های چوبی سنتی محسوب می شود و می توان از آن در تراس ها، بالکن ها، حیاط ها، پشت بام ها و مکان های دیگر استفاده کرد. علاوه بر این، قیمت چوب پلاستیک نسبت به کفپوش های دیگر ارزان تر است، بنابراین برای استفاده در دکوراسیون داخلی و خارجی و فضای باز بسیار مناسب است.