تاريخ انتشار : 1402/08/18 - 11:49
كد :127

ضخامت چوب پلاست

ضخامت چوب پلاست با ابعاد متفاوت و استاندارد براساس عوامل مختلفی مشخص می شودکه هرجه ضخامت و ابعاد چوب پلاست بیشتر باشد بر قیمت نهایی اش افزوده می شود.

ضخامت چوب پلاست براساس ابعاد استاندارد آن تعیین می شود.هرچه ابعاد و ضخامت چوب پلاست افزای شیابد در نتیجه در زمان محاسبه ضخامت چوب پلاست با قیمت بیشتری روبه رو خواهیم شد.البته ضخامت چوب پلاست هرچقدر هم باشد، باز هم شاهد قیمت عالی و مقرون به صرفه آن در مقایسه با چوب طبیعی و مصالح دیگر هستیم.چوب پلاست با توجه به قابلیت هایی که در خود دارد و عایق مناسبی برای گرما و رطوبت می باشد، با دوام و کیفیتی که دارد برای همه صنایع و صنف ها یک انتخاب فوق العاده مناسب  می باشد. و در زمان های طولانی تری بدون نگرانی در تغییر رنگ و شکل آن، می توانیم از مزایای خوب آن بهره مند شویم.

553

ضخامت چوب ام دی اف

ضخامت چوب ورق ام دی اف در صنایع و موارد مختلف، متنوع می باشد.ضخامت های ورق ام دی اف،از 8 میلی متر شروع می شود و تا 32 میلیمتر بر حسب نیاز عرضه می شود که هر کدام در صنف ها و جایگاه مختلف مورد بهره برداری می شوند.مثلا چوب ام دی اف با ضخامت 8 میلی متر برای ساخت درهای قاب دار  کابینت استفاده می شود.چوب ام دی اف با ضخامت 16 میلیمتر برای ساخت درب کابینت ، کمد،دراور وغیره.. استفاده می شود،ام دی اف با ضخامت 18 میلیمتر برای برش درب کابینت است.ضخامت 25 میلیمتری برای امکانات اداری و تقسیم کردن در های آن به کار برده می شود و در آخر ام دی اف با ضخامت 32 میلی متر برای ساخت صفحات کابینت مورد استفاده قرار می گیرد.

ضخامت چوب ترمو

یکی از مصالح چوب پلاست  که برای ساختمان می توانید استفاده کنید، ترمووود است که کسانی که به ساختار چوب علاقه زیادی دارند انتخاب مناسبی است. این نمونه از نما در مقایسه با نما های ساختمانی دیگر بیشتر مورداسقبال قرار می گیرد که بسیار رایج می باشد و که به خاطر جلوه زیبا و استقامت بالایی که دارد ازآن مورد استفاده خود قرار می دهیم. در صورتی که بخواهید برای نمای ساختمان از ترمووود استفاده کنید باید یک ترمووود با ضخامت بالا و با کیفیت خریداری کنیدمی توانید از مشاوران مجرب و کاربلد کمک بگیرید تا بتوانید بهترین ضخامت و کیفیت را انتخاب نمایید. ضخامت ترمووود نما را می توانید از کاتالوگ های محصولات و وب سایت ها ببینید. چوب ترموود در ابعاد و اندازه های مختلفی به بازار عرضه می شود.

ضخامت فیبر چوبی

منظور از ضخامت فیبر چوبی،همان  بافت چوب ام دی اف می باشد.
ورق فیبر یک نوع ورق چوبی نازک هست است که از خمیر چوب و چسب‌های صنعتی ساخته می‌شود. این ماده به دلیل مقاومت بالا در برابر فشار، خمیدگی و تغییرات دما مورد استفاده قرار می‌گیرد.
کیفیت فیبر چوبی به تراکم و ضخامت آن بستگی دارد و برای تولید فیبر چوبی نیاز به انتخاب گزینه مناسب و استاندارد چوب لازم است  که برای استفاده از چسب های با کیفیت و فرآوری شده مناسب می باشد.
فیبر در دو مدل تک رو و دو رو تشکیل می شود طوری که فیبر تک رو دارای یک روی صاف و سیقلی شکل و یک روی دیگر آن دارای فرو رفتگی ریز می باشد. فیبر دو رو هر دو سمت آن صاف می باشد.