تاريخ انتشار : 1401/06/31 - 12:37
كد :13

چوب پلاست را از کجا سفارش دهیم؟

محصولات چوب پلاست که برای جایگزینی مصالح ساختمانی سنتی مانند چوب طراحی شده است، استفاده از چوب طبیعی را کاهش داده و از مواد تجدید پذیر می باشد و در عین حال یک محصول نهایی جذاب را نیز ارائه می دهد. زیبایی کامپوزیت های چوب پلاست ما این است که، درست مانند چوب، می توان آنها را برش داد، سوراخ کرد و مطابق با نیازهای شما تطبیق داد!

553

چوب پلاست

چرا چوب پلاست نسبت به محصولات مشابه ارجحیت دارد؟

جدا از ضد آب بودن، کامپوزیت های چوب پلاست یک انتخاب عالی برای آب و هوای گرم هستند، زیرا هنگام قرار گرفتن در معرض نور خورشید، راه رفتن روی آن سخت نمی شود.این همان محصولی است که رویای آن را داشتید چون نیازی به تعمیر و نگهداری ندارد و برای چندین دهه بدون حتی یک لایه رنگ، ظاهری زیبا دارد. روکش کامپوزیت چوب پلاست مقاوم در برابر اشعه ماوراء بنفش است و در برابر شعله مقاومت بالاتری نسبت به چوب دارد. چوب مصنوعی که به آن چوب پلاست نیز گفته می شود، در هر رنگ قابل تولید است و می تواند کیفیت هر نوع چوبی را به نمایش بگذارد.

کاربرد چوب پلاست در کدام مناطق است؟

از چوب پلاست برای فضاهای باز و نمای داخلی و خارجی خانه استفاده کنید. روکش های کامپوزیتی در چوب پلاست بازیافتی، فاقد چوب است و هرگز پوسیده نمی شود. همچنین مناسب برای حمام و آشپزخانه ها ، نمای ساختمان، یا به عنوان جایگزینی برای روکش چوبی برای کف و سقف ها و سایر مناطق، می باشد. 

553

چرا چوب پلاست از چوب بهتر است؟

شاید بارزترین دلیل اینکه چوب پلاست از چوب قوی تر است این است که کاملاً در برابر آب مقاوم است. بسیاری از سازه هایی که ممکن است از چوب بسازید برای استفاده در فضای باز طراحی شده اند. در نتیجه در معرض بارش، رطوبت و گاهی اوقات تماس مستقیم با آب قرار دارند.

آیا چوب پلاست لکه دار می شود؟

نه، کامپوزیت های چوب پلاست لک نمی‌شوند. آب یا روغن را جذب نمی کند، و تمیز کردن نوشیدنی، غذا و سایر مواد غذایی ریخته شده بر روی سطح آن را بسیار آسان می کند.

ثبت سفارش چوب پلاست :

اگر روی پروژه ای کار می کنید یا اگر شما پروژه ای در ذهن دارید، هر چه که باشد، مشخصات خود را برای ما در شرکت ایساتیس دیزاین ارسال کنید و سفارش خود را ثبت نمایید. ما می توانیم تمام جزئیات را متناسب با پروژه شما ارائه دهیم. کامپوزیت های چوب پلاست ما در برابر فشار، کپک و قارچ، هوازدگی و حرارت بالا  بسیار بادوام هستند. سازگاری آن همراه با قابلیت نصب آسان در هر مکانی از ویژگی های چوب پلاست است.

کامپوزیت های چوب پلاست چقدر دوام می آورد؟

کامپوزیت های چوب پلاست دارای موادی با مقاومت بالا هستند که دوام زیادی خواهند داشت، همانطور که ضمانت ما نشان می دهد ، حداقل ده ها سال در برابر پوسیدگی، ترک خوردن، شکافتن و پوسته شدن ایمن است.

بیشتر بخوانید : چگونگی ساخت چوب پلاست

طراحی در فضای باز با چوب پلاست

شما با طراحی مناسب در فضای باز با چوب پلاست می توانید یک محیط ایده آل را ایجاد کنید. ده ها گزینه از کامپوزیت های چوب پلاست را در رنگین کمانی از رنگ ها ارائه می دهیم. ست های از پیش ساخته شده را بخرید یا با هم ترکیب کنید تا ست کاملی ایجاد کنید. فرقی نمی کند که به دنبال استراحت در کنار استخر یا صرف غذا در باغ یا ویلای خود هستید . ما کامپوزیت مناسبی برای فضای باز برای شما داریم! 

محصولات چوب پلاست شرکت ایساتیس دیزاین 

محیط های دارای چوب پلاست مکانی مناسب با بهترین متریال  مقاوم است تا بتوانید سال های طولانی را در کنار دوستان و خانواده، از تفریحات خود لذت ببرید. محصولات چوب پلاست شرکت ایساتیس دیزاین با تمام نیازهای ساختمانی شما مطابقت دارد. تمرکز تیم ایساتیس دیزان علاوه بر در نظر گرفتن محصولات سازگار با محیط زیست، بر یافتن مواد با کیفیتی که برای دهه های آینده دوام داشته باشد، می باشد. بر خلاف محصولات چوبی سنتی، چوب پلاست نیاز به تعمیر و نگهداری کمی دارد.

چه چیزی باعث می شود محصولات ما نیاز کمی به تعمیر و نگهداری داشته باشد؟

کامپوزیت های چوب پلاست بازیافتی، روغن و آب را دفع می‌کنند و این ویژگی تضمین می‌کند که چوب پلاست هرگز پوسیده نمی‌شود. سازه های ساخته شده با چوب پلاست هرگز نیازی به رنگ آمیزی، نخواهند داشت که هزینه های نگهداری سالانه و صرفه جویی در زمان را کاهش می دهد. حشرات علاقه ای به حمله به چوب پلاست ندارند و بنابراین هرگز داخل آن ها نفوذ و لانه سازی نمی کنند. حتی زمانی که چوب پلاست در معرض آفتاب، باد، برف و باران قرار می‌گیرد، ظاهر خود را حفظ می کند و آسیبی نمی بیند.
تیم مجرب ایساتیس دیزاین خوشحال است که در مورد ایده ها و نیازهای پروژه شما همکاری کند. لطفا در تماس با ما از سوالات خود دریغ نکنید. برای دریافت قیمت چوب پلاست با تیم فروش ایساتیس دیزاین تماس بگیرید.