تاريخ انتشار : 1402/10/19 - 17:12
كد :131

طراحی نما ویلا دوبلکس

طراحی پلان ویلا دوبلکس با کمترین زاویه و شکستگی صورت می گیرد تا از ایجاد فضاهای پرت و بدون استفاده اجتناب شود. در فضای کوچک بهتر است راه پله در گوشه فضا جای گیرد تا کمترین مساحت را اشغال کند.

طراحی نمای ویلای دوبلکس مدرن با چوب پلاست همانند دیگر نماها تأثیر مستقیم در زیبایی ظاهری ویلا دارد که با توجه به شرایط اقلیمی منطقه و نیز نمای داخلی ویلا طراحی و اجرا می گردد. در این نوع نما تلفیقی از متریال و مصالح متنوع و مختلف به کار برده می شود و به همین دلیل هر ویلا دارای ویژگی های منحصر به فرد خود می باشد.
 در طراحی ویلا دوبلکس مدرن با چوب پلاست نما ویلایی از سقف های فلت و شیشه های سرتاسری و بزرگ به اضافه مکعب های تو در تو و تزئینات لوکس و سنگ های گران قیمت استفاده می شود که در عین سادگی از پیچیدگی های خاص خود برخوردار است. از پر کاربردترین مصالح مورد استفاده در نمای ویلاهای دوبلکس مدرن می توان شیشه، چوب، انواع فاز و سیمان را نام برد.

553

طراحی ویلا

بهترین نمای ویلای دوبلکس مدرن نمایی است که دارای قابلیت ها و ویژگی های منحصر به فرد باشد. بدین معنی که از استحکام و مقاومت بالای تجهیزات و نیز عایق بندی در برابر سرما، گرما، سر و صدا، زلزله، سیل، آتش سوزی و رطوبت برخوردار باشد. داشتن نور کافی و درخشندگی از دیگر مشخصه های نمای ویلای دوبلکس مدرن است. 
رنگ مصالح و متریال های استفاده شده در نمای ساختمان ویلا باید به گونه ای انتخاب شود که در اثر عوامل مختلفی همچون باد و باران و نور خورشید دچار تغییر نشوند.
لازمه اجرای نمای ویلای دوبلکس مدرن استفاده از طرح متناسب به همراه مصالح و متریال های مناسب و با کیفیت و یک گروه اجرایی متخصص می باشد، چرا که اجرای این گونه نما از اهمیت و جایگاه ویژه ای برخوردار می باشد.

نمای ویلا دوبلکس کوچک

هرچه متراژ ویلا کوچکتر باشد در نتیجه بیشتر می توان آن را زیبا مزین کردو با استفاده از تجهیزات زیبا تر و البته با رنگ روشن تر نمای دکوراسیون داخلی ساختمان را زینت بخشید. ویلامدرن سادگی و شفافیت مناسبی برای فضاسازی های کوچک دارد و بیشتر ویلا دوبلکس هایی که مساحت اندکی دارند، به این سبک ساخته می شوند.
طراحی پلان ویلا دوبلکس با کمترین زاویه و شکستگی صورت می گیرد تا از ایجاد فضاهای پرت و بدون استفاده اجتناب شود. در فضای کوچک بهتر است راه پله در گوشه فضا جای گیرد تا کمترین مساحت را اشغال کند.

پلان ویلا دوبلکس مدرن

در طراحی پلان ویلا دوبلکس مدرن با استفاده از متریال زیبا می توان در تمام جایگاه مختلف ساختمان از تجهیزات چوبی استفاده کرد تا نمای ساختمان را به زیبایی نمایش داد.
با طراحی پلان تنظیم برنامه ریزی  آسان تر می شود. طرح های پلان طبقات  به شما امکان می دهد ببینید در فضایی که دارید چه چیزی ممکن است. اگر طراحی مجموعه اصلی در خانه رویایی شما کار نمی کند، یک پلان طبقه می تواند به شما در کشف این موضوع در مراحل اولیه طراحی کمک کند و به شما امکان می دهد تنظیمات لازم را انجام دهید..
پلان ویلا مدرن می تواند با ایده های خلاقانه و منحصر به فردی طراحی و ساخته شود. اگر شما هم به دنبال یک نقشه ویلا دوبلکس هستید که بدون پرتی و بر اساس عرصه بندی صحیح ، طراحی شده باشد ، می توانید طراحی این ویلای مدرن و لوکس را مد نظر قرآر دهید.

لاکچری نمای ویلا مدرن

ويلاي لاكچري با توجه به امکانات خاص و گران قیمتی که دارد توسط هر کارفرمایی طراحی و اجرا نمی‌شود و انتخاب افرادی است که از بودجه کافی برخوردارن و به سبک‌های تجملاتی علاقه دارند.امروزه بسیاری از سازندگان از پروفیل های چوبی برای ساخت خانه ها لاکچری و جدید استفاده می کنند تا هم دوام و ماندگاری بالایی در برابر تغییرات آب و هوایی داشته باشند و هم اینکه از نفوذ موریانه ها و حشرات به داخل نمای ساختمان جلوگیری کند.در نمای داخلی ساختمان نیز از ستوان های چوبی مقاوم استفاده می کنند تا در بربر زلزله و بلا های دیگر مصون بماند.