تاريخ انتشار : 1402/10/26 - 11:25
كد :136

دیوارپوش پلاستیکی طرح چوب

دیوار پوش چوبی به دلیل مزایا و ویژگی های خاص خود، جایگاهش را در بسیاری از منازل و ساختمان ها باز کرده است. زیرا علاوه بر دوام و طول عمر بالا، زیبایی طاهری خصی نیز به محیط ساختمان می بخشد. دیوارپوش های چوبی با طرح ها و رنگ بندی مختلف تولید می شوند و زیبایی خاصی به منزل یا فضای مد نظر شما می بخشند.

دیوار پوش پلاستیکی طرح چوب یا همان دیوارپوش چوب پلاست از ترکیب فیبر سلولزی و مواد معدنی ساخته شده است و به خاطر اینکه از حرارت نیز ساخته شده است در برابر رطوبت و حرارت از مقاومت خوبی برخوردار می باشد و در اطراف ساختمان از پخش نویز و صدا نیز جلوگیری می کند.
دیوارپوش چوبی جدید در طرح های مختلف طرح چوب و چوبی موجود می باشد. دیوارپوش چوبی جدید مورد نظر بسیاری از مشتریان قرار می گیرد و فروش بالایی را به خود نسبت داده است. دیوارپوش چوبی جدید می تواند زیبایی بسیار و ویژه ای را برای محیط داخلی منزل شما فراهم نماید.دیوارپوش طرح چوب طبیعی یکی از بهترین نوع دیوار پوش برای طراحی دکوراسیون داخلی است و برای ایجاد افکت های سنتی و القای محیطی دلنشین همیشه مورد استقبال طراحان دکوراسیون قرار می گیرد.

553

دیوارپوش چوبی مدرن

استفاده از دیوارپوش چوبی مدرن امروزه رواج زیادی پیدا کرده است و در ساختمان های مدرن و جدید کاربرد زیادی دارد و از دکوراسیون های شیک و پیشرفته قلمداد می شود. 
یکی از انواع دیوارپوش های مدرن، دیوار پوش ام دی اف می باشد که به خاطر جلا و درخشندگیش در مقایسه با سایر دیوار پوش ها محبوبیت بیشتری دارد و می توان با دستمال مرطوب برای شستشو و پاک سازی آن استفاده کرد. دیوارپوش های ام دی اف به صورت پنل های چند تکه هستند و طرفداران خاص خودشان را دارند. یکی از ویژگی های این دیوارپوش ها تنوع رنگی، طرح و مدل های گوناگون آن است. همچنین قیمت دیوار پوش چوبی ام دی اف نیز نسبت به خیلی از مصالح ساختمانی دیگر، مناسب تر و مقرون به صرفه تر است. این مدل دیوارپوش عایق نیز هست و با استفاده از روکش، می توان آن را در مقابل رطوبت و حرارت تا حد زیادی مقاوم کرد.

دیوارپوش پی وی سی

دیوار پوش های پی وی سی در واقع نوعی پلیمر ترموپلاستیک بوده که برای فناوری های نوین ساختمان کاربردهای زیادی دارد و این ماده جایگزین بسیار مناسبی برای مصالح ساختمانی قدیمی می باشد.
از مزایای دیوار پوش پی وی سی در دکوراسیون داخلی می توان به اجرای سبک سازی آن و جلوگیری از اتلاف انرژی  و اهمیت زیبایی در دکوراسیون داخلی ساختمان اشاره کرد.
از انواع دیوار پوش ها می توان به دیوار پوش های پی وی سی اشاره کرد که از ویژگی های آن  ضد آب، سبک، ضد حریق بودن و نصب سریع و آسان می باشد.
دیوار پوش های پی وی سی را می توان با سازه فلزی به دیوار وصل کرده تا عملیات تراز به خوبی انجام شود.یک لایه عایق در فاصله آزاد میان پانل ها و دیوار اصلی قرار دارد. قرار دادن این لایه عایق موجب صرفه جویی در مصرف انرژی می شود.

طرح چوب روی دیوار

دیوار پوش چوبی به دلیل مزایا و ویژگی های خاص خود، جایگاهش را در بسیاری از منازل و ساختمان ها باز کرده است. زیرا علاوه بر دوام و طول عمر بالا، زیبایی ظاهری خصی نیز به محیط ساختمان می بخشد. دیوارپوش های چوبی با طرح ها و رنگ بندی مختلف تولید می شوند و زیبایی خاصی به منطل یا فضای مد نظر شما می بخشند. برای ساخت دیوار پوش چوبی از چوب های طبیعی تا حد ممکن استفاده نمی شود. چون چوب های طبیعی در برابر آسیب ها و عوامل محیطی انقدر که باید دوام و مقاومت ندارند. ولی باز هم شما طبق سلیقه خود، می توانید از دیوارپوش چوبی استفاده کنید. ولی امروزه با پیشرفت تکنولوژی، استفاده از فراورده های چوبی به جای چوب معمولی رواج بیشتری دارد.

دیوار پوش چوبی پشت تلویزیون

دیوار پوش پشت تلویزیون این قابلیت را دارد که علاوه بر جلوه و زیبایی نمای ساختمان از پخش نویز و سرو صدا در اطراف ساختمان جلوگیری کند.دیوار پوش های پشت تلویزیون به خاطر اینکه از ترکیب فیبر سلولزی و مواد معدنی ساخته شده است در برابر عوامل رطوبت زا مقاومت بالایی دارد.از مزیت های دیگر دیوار پوش این است که به راحتی بر روی دیوار نصب می شود و برای شستشوی آن نیاز به اقدام پیچیده ای نیست و به راحتی با دستمال مرطوب قابلیت شستشو دارد.لازم به ذکر است که هرگز برای پاک سازی آنها از شوینده های قوی مثل وایتکس استفاده نکنید.