تاريخ انتشار : 1401/07/09 - 16:33
كد :14

ساخت و مزایای مبلمان شهری با استفاده از چوب پلاست

مبلمان شهری چوب پلاست برای فضای شهری است، یعنی برای فضاهایی که عموم مردم از آن استفاده می کنند، مانند پیاده روها، پارک ها، میدان های عمومی و فضاها ی پارکینگ است. آنها می توانند نیمکت و صندلی،سطل زباله، فلاور باکس ها، گلدان ها و سایر وسایل باشند. برای طراحان فضاهای شهری، درک اصول مکان سازی و مبلمان شهری ضروری است.

553

چوب پلاست

فضاهای عمومی برای همه قابل دسترسی است، بنابراین هنگام برنامه ریزی مبلمان شهری با چوب پلاست، طراحان باید گروه های کاربری متنوعی را که با آن تعامل دارند در نظر بگیرند: مثل سالمندان، معلولان و همچنین کودکان. مبلمان شهری باید برای هر نوع کاربری ایمن باشد. یکی از راه هایی که می توان پلاستیک ها را بازیافت کرد، ساخت مبلمان شهری چوب پلاست است، به همین دلیل شرکت ایساتیس دیزاین مفتخر است انواع مبلمان شهری با استفاده از چوب پلاست را به مشتریان خود با بهترین متریال عرضه کند. 
دلیلی که نشان می دهد محصولات چوب پلاست راهی برای پیشرفت در مبلمان شهری مدرن هستند: 

  • نیاز به تعمیر و نگهداری کمی دارد
  • محیطی دوستانه را فراهم می کند
  • شیک و مقرون به صرفه است
  • وزن سبک دارد
  • بادوام و ماندگار است
  • مناسب و بی خطر برای کودکان است
  • ضد آب و رطوبت است
  • در برابر شرایط آب و هوایی مقاوم است

اصول و طراحی مبلمان شهری چوب پلاست چگونه است؟ 

از آنجایی که امروزه مواد چوب پلاست در بسیاری از مناطق مختلف مورد استفاده قرار می گیرد ، در مبلمان شهری نیز برای زیباتر کردن مناظر استفاده می شود. بسیار مهم است که مواد مورد استفاده سازگار با محیط زیست و دارای طراحی مدرن باشند. 
مبلمان شهری، محیطی را برای استراحت، نشستن و غذا خوردن و برخوردهای اجتماعی با دیگران ایجاد می کند. چنین مکان هایی ممکن است برای افراد مسن، افراد دارای تحرک کم و بزرگسالانی که فرزندان کوچک دارند از اهمیت بالایی برخوردار باشد. اما اقلام مبلمان شهری مانند میز و نیمکت و سطل زباله ها در پارکها و میادین علاوه بر جنبه کاربردیشان، می توانند از نظر اجتماعی نیز حائز اهمیت باشند. 
مبلمان شهری که برای فضاهای بیرونی طراحی شده اند باید از مواد ایمن ساخته شده و برای جلوگیری از آسیب، بدون لبه های تیز یا بست های باز طراحی شده باشند. در انتخاب و طراحی مبلمان شهری باید اثرات آب و هوایی مانند نور خورشید، وزش باد، رطوبت، و در برخی موارد یخ زدگی یا سرمای شدید را در نظر بگیرید. 

فلاور باکس چوب پلاست  

اگر به پرورش گیاهان یا سرسبزی علاقمند هستید ، اما فضای محدودی دارید، فلاور باکس چوب پلاست همان چیزی است که نیاز دارید . فلاور باکس های چوب پلاست به جلوگیری از فشردگی خاک و حفظ آن در برابر اشعه خورشید و حفظ آب، کمک چشمگیری می کند. فراموش نکنیم که فلاور باکس های چوب پلاست چقدر می توانند فضای بیرونی شما را زیبا جلوه دهند. 
گلدان و فلاور باکس چوب پلاست بادوام ، مقاوم در برابر شرایط آب و هوایی سخت ، پوسیدگی و حشرات هستند. سبک وزن هستند و می توانند بین 10 تا 15 سال دوام بیاورد، تعمیر و نگهداری آسان آنها آسان است. فلاور باکس های چوب پلاست مقاوم در برابر رطوبت است، مزیتی که گلدان های گلی و یا فلزی و حتی چوبی از آن بی بهره هستند. ما می توانیم انواع محصولات چوب پلاستیک را در طرح های متنوع و گوناگون، طراحی و نصب کنیم. چوب پلاست ها توانایی مقاومت در برابر شرایط آب و هوایی مختلف و در عین حال مقاومت در برابر پوسیدگی و آفات را دارند. ما میخواهیم یک محصول یکباره را به مشتریان خود ارائه کنیم، که آنها نیازی به نگرانی در مورد نگهداری آن نخواهند داشت.

قیمت چوب پلاست برای مبلمان شهری

ما محصولات کاربردی و سازگار با محیط زیست را با تعهد به ارائه محصولات نوآورانه به مشتریان خود، که نیازی به تعمیر و نگهداری ندارند، ارائه می دهیم. مجموعه محصولات چوب پلاست ما شامل صندلی باغ، میز پیک نیک و نیمکت،سطل زباله، فلاور باکس و گلدان و... است. محصولات متنوعی در وب سایت ما موجود است، اما ما محصولات سفارشی شما را نیز انجام می دهیم، بنابراین برای دریافت قیمت چوب پلاست برای مبلمان شهری و هر فضای باز دیگر نیاز دارید، با ما در ایساتیس دیزاین تماس بگیرید. تمام محصولات چوب پلاست از پسماند سازگار با محیط زیست و با بهترین متلایر و مناسب برای فضای باز، در اختیار شما قرار می گیرد.