تاريخ انتشار : 1402/11/01 - 14:21
كد :140

دیوارپوش چسبی

دیوارپوش چسبی به راحتی و بدون نیاز به ابزار کمکی در کوتاه ترین زمان ممکن بر روی دیوار نصب می شود. دیوارپوش چسبی از جمله عناصری است که به خاطر کاربردهای ارزشمند خود در صنعت دکوراتیو، امروزه بسیار مورد توجه قرار گرفته است.

دیوارپوش چوب پلاست چسبی به راحتی و بدون نیاز به ابزار کمکی در کوتاه ترین زمان ممکن بر روی دیوار نصب می شود.بخش اعظمی از زیباسازی منازل و ساختمان‌ها در فضای داخلی آنها اتفاق می‌افتد. به همین جهت در نظر گرفتن تمامی المان‌های مرتبط با دکوراسیون در طراحی داخلی ضرورتی است که نمی‌توان آن را نادیده گرفت. انتخاب اول طراحان دکوراسیون همیشه ابزار و وسایلی است که با کم‌ترین هزینه و بالاترین کیفیت بتوان از آنها استفاده کرد. دیوارپوش چسبی از جمله عناصری است که به خاطر کاربردهای ارزشمند خود در صنعت دکوراتیو، امروزه بسیار مورد توجه قرار گرفته است.

553

دیوار پوش چسبی فومی

تایل‌ دیوارپوش فومی پشت چسب‌دار به عنوان پوشش دیوار شناخته می‌شوند. این تایل‌ها از چند لایه فوم تشکیل می‌شوند و بر حسب نوع و کاربرد، ضخامت‌های مختلفی دارند. این نوع پوشش فقط مختص دیوارها نیست و برای پوشش سقف، درها و… نیز مورد استفاده قرار می‌گیرد.
نصب تایل‌های چسبی در زمان کوتاه و با هزینه خیلی کم انجام می‌شود و مشکلات و سختی‌های تغییر دکوراسیون را به دنبال ندارد. البته فقط ر‌احتی نصب و ارزانی دلیل محبوبیت این تایل‌ها نیست. در صنعت دکوراسیون زیبایی حرف اول را می‌زند و تایل‌های چسبی با تنوع طرح و رنگ، جای خود را در این صنعت باز کرده‌اند.این نوع دیوارپوش در دل خود انواع مختلفی از دیوارپوش‌های خوش طرح و رنگ دارد، که بدون هیچ کثیف کاری به راحتی نصب می‌شوند.

دیوار پوش چوب پلاست

دیوار پوش چوبی در نمای داخلی ساختمان از قیمت های متفاوتی برخوردار است و وظیفه اصلی آن محافظت از دیوار ساختمان می باشد و با توجه به فومی شکل ممکن دیوار پوش از پخش نویز و سرو صدا جلوگیری می کند و در برابر بسیاری از عوامل رطوبت زا مقاومت بالایی دارد  و آب را از خود نفوذ نمی دهد و به مرور زمان دچارپوسیدگی نمی شود.دیوار پوش های چسبی طرح چوب به راحتی قابل نصب هستند و نیاز به ابزار کمکی ندارند.

قیمت دیوارپوش چسبی ارزان

این محصول در صنعت دکوراسیون داخلی به خوبی جا افتاد و طرفدار های زیادی دارد و در نهایت برای قیمت گرفتن دیوار پوش چسبی ارزان و یا خرید این محصول از طریق پیام رسان های داخلی یا خارجی هر کدام که باب سلیقه شما است پیام ارسال کنید و در نهایت از طرف ما جنس و نصب عالی به شما تقدیم می شود، هرچند این متریال در واقع میتوان توسط خودتان نیز نصب و اجرا شود، و با کاترو متر میتوانید به راحتی این محصول را اجرا کنید.اگرخودتان نمی توانید نصب این متریال را انجام دهید. می توانید با کارشناسان مجرب ما در ایساتیس دیزاین هماهنگ کنید تا تیم نصب را برای شما آماده کنند و برای شما اجرا کنند.
در واقع به راحتی می‌توانید یک دیوار بیست متری را در عرض چند ساعت بدون هیچ کثیف کاری و نیاز به مواد و مصالح ساختمانی بچسبانید. چسب آن از مقاومت بسیار بالایی برخوردار است و طول عمر آن بالای 15 سال است.

دیوارپوش چسبی طرح چوب

این دیوار پوش های فومی پوشش مناسب جهت نصب سریع و آسان بر روی دیوار و سقف می باشد که می توان در فضا های گوناگون از جمله بین کابینت ،دیوار مهدکودک ، خانه های بازی کودک ، سالن های ورزشی ، استودیو های موسیقی ، تالار ، سالن اجتماعات و هتل ،سالن های آرایشی و همچنین دکوراسیون داخلی منازل واتاق ها نیز استفاده می گردد که با طرح های چوبی متفاوتی در ابعاد گوناگون تهیه و عرضه می شود.
یکی از نکات بسیار مهم در دکوراسیون داخلی هر منزل حفظ زیبایی در عین مقرون به صرفه بودن است. دیوارها هم که یکی از مهمترین بخش های هر دکوراسیون محسوب می گردد.
در نتیجه دیوارپوش فومی پیشنهاد ما به شما است زیرا در عین تنوع و زیبایی ، قیمت دیوارپوش بسیار مناسب می باشد و در تقسیم بندی دیوار پوش ارزان محسوب می شود و می تواند هر سلیقه ای را راضی نماید.