تاريخ انتشار : 1402/11/18 - 16:30
كد :149

نمای مدرن ساده

نمای چوبی مدرن ساختمان با استفاده از چوب پلاست هم می تواند نمای زیبا و منحصر به فردی از سایر ساختمان ها داشته باشد و هم اینکه از ورود موریانه ها و سوسک ها و از بین رفتن نمای ساختمان جلوگیری کند.

مجموعه ایساتیس دیزاین در طرح و نمای یک ساختمان چوبی محصولات چوب پلاست نما بسیار متنوعی را برای مشتریان فراهم اورده است و توانسته است نقش و نگار چوبی بسیار زیبایی را برای محوطه سازی نمای داخلی ساختمان نیز برای شما عزیزان فراهم کند.یک طراحی زیبا و مو در عین حال ساده، برای نمای ساختمان موجب می شود تا ارزش و بهای آن خانه افزایش یابد، خیلی از افراد با بها دادن به نمای ویلا جذابیت و زیبایی ویلا را دوچندان کرده اند؛ فراموش نکنید که طراحی نما امروزه بسیار تنوع دارد و فقط به چند سبک خاص محدود نمی شود به همین دلیل انتخاب برایتان بسیار آسان است.
یکی از مهم‌ترین و اساسی‌ترین مشغله معماران در سبک و معماری مدرن این است که در حین طراحی مطمئن شوند که نور طبیعی خورشید به ساختمان وارد خواهد شد. این نیاز اصلی سبب می‌شود یک نمای مدرن از پنجره‌های وسیعی برخوردار باشد که معمولاً با شیشه‌ها پوشانده می‌شوند.

553

نمای ساختمان شیک و ساده

هر یک از متریال های نمای ساختمان دارای ارزش و هزینه خاصی هستند، برای مثال یک نمای ساختمان ساده با یک نمای چوبی قطعا تفاوت قیمتی بسیار بالایی خواهد داشت. با این حال ارزان ترین و ساده ترین نمای ساختمان به نمای چوبی، تعلق می گیرد.وقتی صحبت از چوب می شود، بسیاری از افراد گمان می کنند که نمای چوبی بسیار گران قیمت می باشد ولی حقیقت این است که نمای چوبی از خیلی از مصالح ساختمان ارزان و مقرون به صرفه تر می باشد.
نمای چوبی ساختمان های ویلایی با توجه به اینکه در فصول گرم و سرد سال دچار تخریب نمی شوند بلکه مقاومت بسیار خوبی در برابر همه عوامل محیطی دارند.

نمای مدرن ساختمان مسکونی

نمای ساختمان تنها جنبه فنی ساختمان را منعکس نمی کند، بلکه سبک و فرهنگ حاکم بر مکان و حتی دورانی که به آن تعلق دارد را در بر می گیرد. بنابراین امروزه مهندسان به شدت برای نوآوری و طراحی نماهای مدرن با هم رقابت می کنند.
اصلی ترین ویژگی نمای مدرن ساختمان این است که نماهای مدرن دیگر به دلایلی طراحی نمی شوند که ساختمان و معماری را به شکلی مجلل و زیبا نشان دهند، بلکه فراتر از آن رفته اند تا به عنصری کاربردی تر در جهت هدف ساخت و ساز وآسایشی که به آن ارائه می شود تبدیل شوند. باید دانست که امروزه نیازها و توقعات افراد تغییر کرده است. در نتیجه نوع فضای زندگی آنها هم باید به روز و کاربردی باشد.

نمای کلاسیک

معماری کلاسیک از یونان و روم باستان سرچشمه گرفته است و با تقارن ستون‌ ها و پنجره های مستطیل شکل و سنگ مرمر مشخص می‌شود. برای قرن‌ ها، معماران از این تمدن‌ ها تأثیر می‌ گرفتند و آرمان‌ های سنتی را در سبک‌ های بعدی معماری گنجانده بودند. طلوع معماری مدرن زمانی آغاز شد که صنعت دستی با صنعت ماشینی جایگزین شد.نمای کلاسیک بیشتر برگرفته از هنر و معماری باستان می باشد و خبری از ساخت و ساز های تجملاتی در آن نمی باشد.بلکه نقش و نگار آن یاد آورآداب و رسوم گذشته می باشد.

لاکچری نمای ویلا مدرن

طراحی ویلای لاکچری به دلیل استفاده از متریال های لوکس و گران قیمت برای کارفرما هزینه بسیاری رابه دنبال دارد.برای طراحی نمای ویلا مدرن نیاز به تجهیزات پیچیده نیست و می توان با استفاده ازساده و رنگ روشن نمای اطراف محوطه ساختمان را به زیبایی دیزاین کرد.اصول طراحی در نمای ویلا مدرن این است که حتما باید نمای داخلی و بیرونی ساختمان با هم هارمونی داشته باشد.ویلاهای لاکچری دارای امکانات بسیار فراوان و رفاهی هستند تا ساکنان از یک زندگی لوکس و راحت بهره‌مند شوند. یکی از این موارد خانه های استخر دار می باشد. ویلاهای لاکچری معمولاً دارای استخرهای داخلی و یا خارجی با تجهیزات مدرن هستند که امکان شنا و آب‌تنی را فراهم می‌کنند.