تاريخ انتشار : 1402/11/29 - 14:46
كد :155

اجرای محوطه سازی

یکی از المان های اصلی در طراحی محوطه و فضای بیرونی ویلاهای لوکس استخر است. فضای سبز و پوشش گیاهی و درختان محوطه رستوران هم در طراحی و دیزاین آن حرف های زیادی برای گفتن دارند. در محوطه سازی باغچه و طراحی باغ رستوران رعایت ریتم و هماهنگی برای ایجاد منظره ای یکپارچه و زیبا موثر است.

 اجرای محوطه سازی در مجموعه ایساتیس دیزاین یکی از بهترین تولید کنندگان محصولات چوبی برای محوطه سازی  کف با چوب پلاست برای باغ ویلا و انواع نما های ساختمانی می باشد که می توانید محصولات چوب پلاست با ضمانت و گارانتی 24 ماهه تهیه نمایید و در فضاهای مختلف محوطه به کار ببرید.محوطه سازی با چوب پلاست می تواند برای همه فضاها مورد استفاده قرار بگیرد. محوطه سازی در فضاهای مختلفی از جمله باغ، ویلا و حیاط خانه قابل اجرا هستند. محبوب‌ترین نوع محوطه سازی ویلا است که معمولاً مراحل اجرایی طولانی‌تری هم دارد.محوطه سازی می تواند  ذوق افراد را در زمینه های مختلف بروز دهد و باعث سر زندگی افراد و همچنین گیاهان و تمام موجودات زنده شود.
بسته به متراژ باغ ویلا می توان از زیبایی های متعددی بهره مند شدو از آلاچیق چوب و چوب پلاست استخر در خانه باغ های ویلایی استفاده کرد.همچنین می توان از آب نما های زیبایی برای خنک کردن فضای محوطه  نیز استفاده کرد. کف سازی محوطه، یکی از موضوعات مهمی است که شما باید به هنگام محوطه‌سازی به آن دقت کنید و مصالحی را در آن به کار ببرید که زیبایی آن را حفظ کنند.همچنین در کف حیاط ویلا نیز می توان از نور های زیبای مخفی استفاده کرد تا در زمان شب هنگام نور کافی را به فضای محوطه بدهد.

553

محوطه سازی ویلای کوچک

در فضاهای کوچک و متراژ پایین بهتر است از نماهای شلوغ و پیچیده استفاده نشود تا فضای موجود را کوچکتر جلوه ندهد.یکی از عواملی که در طراحی محوطه سازی ویلا کوچک تاثیر بسزایی دارد، رعایت تناسبات و اندازه‌گیری‌های دقیق است؛ این امر در زمان اجرای محوطه سازی باعث ایجاد یک منظره زیبا و چشم‌ نواز در ویلای شما خواهد شد.یکی از گزینه‌های مناسب برای طراحی محوطه سازی ویلاهای کوچک، به کار گیری درختچه‌های مینیاتوری است که در تمام اندازه‌ها موجود می باشند. حتی اگر فضای ویلای شما بسیار کوچک باشد، این درختچه‌ها می‌توانند با جلوه جذابی که دارند در زیبایی محوطه موثر باشند.

محوطه سازی باغ

فضای سبز و پوشش گیاهی و درختان محوطه رستوران هم در طراحی و دیزاین آن حرف های زیادی برای گفتن دارند. در محوطه سازی باغچه و طراحی باغ رستوران رعایت ریتم و هماهنگی برای ایجاد منظره ای یکپارچه و زیبا موثر است. درختانی که در حاشیه مسیرهای ورودی قرار دارند باید استوار و سبز باشند و در زمینه ای از گیاهان نشاط آفرین و زیبا، منظره ای چشمگیر و به یاد ماندنی خلق کنند.
به نور پردازی و آبنما هم توجهی ویژه داشته باشید و سعی کنید فضای خارجی رستوران و محوطه آن را به واسطه چراغ هایی بزرگ و نورانی، به روشن ترین حالت ممکن در آورید. ساطع شدن این الوان رنگی و روشنایی های مختلف بر روی آب موجود در آبنماها و برکه های مصنوعی تاثیر شگفت انگیزی دارد و صدای آرامبخش جریان آب نیز این زیبایی را از هر حیث بی نقص جلوه خواهد داد.

نمونه طرح های محوطه سازی

برای هر کس بهترین نمونه های طرح های محوطه سازی متفاوت می باشد.برای داشتن نمونه های مناسب برای محوطه سازی نمای باغ ویلا بهتر است تا معیار های خود را برای داشتن یک محوطه زیبا و جذاب مشخص نماییم تا نما مورد نظر خود را بر حسب انتظارات خود پدید آوریم.یکی از مهم ترین نکات در طراحی محوطه نوع کاربری ساختمان است. اینکه برای چه ساختمانی طراحی را انجام می دهید می تواند به شما در چینش المان ها و انتخاب آن ها کمک کند.