تاريخ انتشار : 1401/07/25 - 19:57
كد :17

نکات مهم در خرید فلاورباکس چوب پلاست

فلاورباکس چوب پلاست از سازه های پرکاربرد در محوطه سازی های امروزی می باشد. برای دانستن نکات مهم در خرید فلاورباکس چوب پلاست با ما همراه باشید.

553

چوب پلاست

فلاور باکس چیست؟

فلاور باکس نوعی ظرف به شکل گلدان یا جعبه است که معمولاً در فضای باز قرار می گیرد و برای نمایش گیاهان و گل های طبیعی استفاده می شود. چوب پلاست مقرون به صرفه ترین ماده برای فلاورباکس ها هستند. این یک راه حل موثر و آسان برای ایجاد باکس های بزرگ و گلدان های زیبا برای محیط دلخواه شما است . اگرچه چوب برای همیشه دوام نمی آورد، اما چوب پلاست قطعا می تواند تا 20 سال یا بیشتر و قبل از اینکه نیاز به تعویض داشته باشد دوام بیاورد.

553

چرا فلاورباکس چوب پلاست؟

بهترین راه برای جلوگیری از پوسیدگی گل ها استفاده از فلاورباکس چوب پلاست می باشد. زیرا گلدان های چوبی یا سفالی را حتما باید با یک لایه  پلاستیکی بپوشانید تا تماس بین خاک مرطوب و گلدان را کاهش دهد که موجب پوسیدگی نشود. به همین دلیل فلاور باکس چوب پلاست پیشنهاد می شود چون نیازی به لایه پلاستیکی ندارد.

اندازه فلاورباکس

اندازه فلاور باکس چوب پلاست برای داشتن فضای کافی برای انتخاب گیاهان مورد نیاز بسیارمهم است. فلاورباکس های پنجره یکی از ویژگی های طراحی بیرونی هستند که به عنوان ظروف تزئینی برای طراحی فضای دلخواهتان عمل می کنند. می‌توانید ترکیبی هماهنگ از انواع گیاهان مورد علاقه تان را به نمایش بگذارید که مطمئناً طرح، رنگ و بافت بیشتری به خانه شما می‌بخشد.فلاورباکس ها را نباید در طراحی نادیده گرفت، آنها تفاوت زیادی در طراحی کلی فضای شما ایجاد می‌کنند و خانه‌تان را در ظاهر متمایز می‌کنند، به‌خصوص زمانی که فضای کافی برای آن را داشته باشید.

بیشتر بخوانید : چوب پلاست چیست و چه کاربردی در ساخت و ساز ویلا دارد؟

هنگام انتخاب فلاورباکس چوب پلاست مناسب برای پنجره، توجه به اندازه ضروری است. یک راه حل خوب این است که عرض فلاورباکس خود را با عرض پنجره خود مطابقت دهید، از فلاورباکس های گل کوچکتر در پنجره های کوچکتر استفاده کنید و فلاورباکس های بزرگتر را در پنجره های بزرگتر انتخاب کنید.
انتخاب فلاورباکس مناسب برای خانه شما می تواند جذابیت بیشتری داشته باشد، اما عوامل زیادی وجود دارد که باید قبل از تصمیم گیری نهایی در نظر بگیرید. شما باید مواد، اندازه و عمق فلاور باکس را در نظر بگیرید. از این موارد به عنوان راهنمای خود برای کمک به تعیین اندازه مناسب برای فلاور باکس چوب پلاست مورد نیاز خود استفاده کنید.

553

چگونه اندازه مناسب فلاورباکس خود را تعیین کنم؟

فلاورباکس های بزرگتر گزینه مناسب تری برای گیاهان متنوع هستند. زیرا خاک بیشتری را در خود نگه می دارند، به این معنی که به سرعت خشک نمی شوند و به شما اجازه می دهند گیاهان کمتری را در خشکی بکارید. اگر در منطقه ای با آب و هوای گرم زندگی می کنید، از یک فلاورباکس بزرگ استفاده کنید. همچنین توصیه می شود از فلاور باکس چوب پلاست عمیق برای گیاهان چند ساله استفاده کنید. زیرا این گیاهان نسبت به گیاهان یک ساله ریشه عمیق تری دارند. سبک و متریال فلاورباکس شما می تواند خانه شما را از نظر زیبایی دلپذیرتر کند.

زهکشی فلاورباکس

اکثر گیاهان نیاز به یک لایه زهکشی در پایین گلدان دارند، چه سوراخ داشته باشد و چه نداشته باشد. اطمینان از داشتن یک منطقه زهکشی خوب، که حفره های هوا ایجاد می کند و می تواند آب اضافی را جمع کند، ممکن است در جلوگیری از غرق شدن خاک کمک کننده باشد.
فلاورباکس که از یک ترکیب پلاستیکی عالی ساخته شده، دارای کف برجسته و همچنین برامدگی هایی است که استحکام و دوام را ارائه می دهد. این گلدان های همه کاره را می توان داخل بالکن یا لب پنجره و هر مکان دیگری که دوست دارید نصب کنید. از این گلدان های همه کاره برای برجسته کردن فضای بیرونی یا داخلی خود استفاده کنید. هنگام استفاده در فضای باز، سوراخ های کف گلدان باید ایجاد شود تا آب به درستی تخلیه شود. این فلاور باکس ها در برابر اشعه ماوراء بنفش مقاوم هستند و در برابر یخ زدگی نیز دوام کافی دارند ، بنابراین در معرض آفتاب یا آب و هوای نامساعد شکسته یا خرد نمی شوند. علاوه بر این آنها سبک وزن هستند.
نتیجه
فلاورباکس چوب پلاست می توانند طراحی فضای بیرونی شما را کامل کنند و جلوه ای زیبا و خاص را به نمای شما بدهند. می توانید این فلاورباکس ها را در ابعاد و رنگ دلخواهتان از شرکت ما تهیه کنید.