تاريخ انتشار : 1401/07/27 - 11:57
كد :18

رنگ بندی چوب پلاست

چوب پلاست مخلوط خمیری شکلی است از پلاستیک بازیافت شده و الیاف خرده چوب که طی فرایند خاصی محکم وسفت می شود و به هر ابعاد و شکل خاصی می توان آن را برش زد و در رنگ های متنوع قابل سفارش می باشد.

553

چوب پلاست

مزیت رنگ پذیری چوب پلاست

چوب پلاست بازیافتی در رنگ های مختلفی تولید می شود اما هیچ گونه مواد شیمیایی سمی را که در نگهدارنده های چوب طبیعی است را ندارد. از آنجایی که رنگ آن ثابت است، هرگز مجبور نخواهید بود آن را رنگ کنید، یا مواد نگهدارنده به آن اضافه کنید.

انتخاب رنگ چوب پلاست

رنگ بندی چوب پلاست بسیار متنوع است و این امر دست مشتریان را برای انتخاب رنگ چوب پلاست دلخواه خود باز می گذارد. تنوع بالای رنگ محصولات چوب پلاست ،موجب می شود که شما به راحتی، مناسب با فضا و مطابق نیاز خود رنگ دلخواه را به آسانی انتخاب کنید. جهت انتخاب رنگ چوب پلاست میتوانید با مشاوران ما در ایساتیس دیزاین در تماس باشید.

مزایای محصولات چوب پلاست

چوب پلاست بازیافتی دارای بالاترین سطح محافظت در برابر اشعه ماوراء بنفش و در برابر نور مستقیم خورشید است، بنابراین برای مدت طولانی تری مقاوم می ماند  و بدون نیاز به تعمیر و نگهداری است. چوب پلاست هرگز پوسیده نمی شود، تاب نمی خورد، ترک نمی خورد، خرد نمی شود و در برابر رطوبت، حشرات و قارچ ها نفوذ ناپذیر است. به راحتی می توان چوب پلاست را  جایگزین مقرون به صرفه ای  به جای چوب دانست.
چوب پلاست یک محصول سازگار با محیط زیست با کاربردی عالی و دارای عمر طولانی است که در زمان و هزینه شما صرفه جویی می کند. تصور اینکه یک فضا در یک طرح رنگی جدید چه حسی خواهد داشت، سخت است. با راهنمایی کارشناسان متخصص ایساتیس دیزاین در زمان صرفه جویی کنید و رنگ دلخواهتان را به روشی هوشمندانه انتخاب کنید.

553

عملیات سطحی برای ثابت نگه داشتن رنگ

چوب در برابر نور خورشید  و آفات طبیعی  مانند قارچ ، کپک و پوسیدگی خراب می شود. به عنوان یک ماده طبیعی، انتظار می رود چوب با تغییر فصول و رطوبت منبسط و منقبض شود. اما چوب پلاست  طوری طراحی شده است که محصول بدون ترک خوردگی سازگار باشد. چندین لایه برای دادن رنگ نهایی چوب پلاست و محافظت در برابر اشعه ماوراء بنفش برای حفظ ظاهر دلخواه اعمال می شود. 

تاثیر رنگ چوب پلاست بر فضا

انتخاب رنگ چوب پلاست می تواند یکی از سخت ترین، اما مهم ترین مراحل در یک پروژه طراحی باشد. با دانش تخصصی ایساتیس دیزاین می توانید با خیال راحت رنگ بندی چوب پلاست خانه خود را انتخاب کنید.

انواع رنگ بندی محصولات چوب پلاست

  • قهوه ای 

رنگ های قهوه ای برای خانه شما مانند یک پناهگاه آرام و امن، عالی هستند. رنگ های قهوه ای می تواند سایه های روشن تری مانند بژ، قهوه ای روشن، کاراملی یا مایل به قهوه ای با رنگ های مختلف باشد. بسته به رنگ‌های زیرین و طرح‌بندی آن‌ها، می‌توانند گرم یا خنک باشند.

  • رنگ سفید و رنگ های خنثی

درخشان، تازه، طبیعی و سبک؛ رنگ سفید یکی از محبوب ترین انتخاب های رنگ در دنیا را تشکیل می دهد. رنگ‌های خنثی با ایجاد انعطاف‌پذیری برای شخصی‌سازی خانه‌تان با لایه‌هایی از سایه‌های خنثی دیگر یا رنگ‌های برجسته، پایه‌ای عالی برای بسیاری از سبک‌های داخلی هستند. 

  • خاکستری 

تطبیق پذیربودن و ویژگی های مدرنیته ی آن ، این رنگ را برای تقریباً هر سبک خانه مناسب می کند.

  • شکلاتی

پالتی از رنگ های نوستالژیک شکلاتی و قهوه ای کاراملی، محیطی گرم و مطمئن را ایجاد می کند. برای یک محیط کلاسیک، رنگ چوب پلاست شکلاتی می تواند گرم یا خنک باشد و کاربرد آن بسیار متنوع است و برای اکثر فضاهای داخل و خارج از خانه مناسب است.

553