تاريخ انتشار : 1401/08/23 - 22:53
كد :25

مزایای لوور چوب پلاست و مقایسه آن با لوور چوبی

لوور چوب پلاست نوعی سایه بان هستند با اندازه منحصر به فرد در نمای ساختمان و همچنین با نصب بر روی آلاچیق، پرگولا از تابیدن مستقیم نور به داخل ساختمان جلوگیری نموده و درعین حال به مکان تفریحی شما در فضای باز سبک و زیبایی می بخشد.

سایبان و لوور چوب پلاست بر روی دیواره های ساختمان شما یا بهتر است بگوییم نمای ساختمان برای دادن فضای سرپوشیده اضافی به ملک شما و بهبود جذابیت زیبایی منزل شما استفاده می شود. اغلب، لوورها روی سبک و زیبایی و کارایی یک مکان تمرکز می کنند تا از گرمای شدید، باران یا باد محافظت شوند.

553

چوب پلاست

مزایای لوور چوب پلاست

یک ماده بسیار مدرن که در صنعت ساخت و ساز رو به افزایش است، لوور چوب پلاست است. این محصول دارای مزایای بسیارمی باشد از جمله سبک وزن است که حمل و نقل آن را آسان و کم هزینه تر می کند. همچنین مقاوم در برابر پوسیدگی و خوردگی است و آن را برای محیط هایی که سطح رطوبت و محتوای آب بالا است ایده آل است. چوب پلاست بسیار انعطاف‌پذیر است و می‌توان آن را به هر شکلی قالب‌گیری یا خم کرد تا تقریباً به هر شکل مورد نیاز دست یابد. به همین دلیل از لوور چوب پلاست می توان به راحتی در فضای باز استفاده کرد. شرکت ایساتیس دیزاین با سال ها سابقه در این زمینه مجری محصولات چوب پلاست در سراسر کشورمی باشد.  

553

مقایسه لوور چوبی و چوب پلاست

در حالی که چوب یک ماده پایدار است که آن را برای اکثر ساخت و سازهای مسکونی عالی می کند، معایب خود را نیز دارد، به خصوص اگر برای چیزی مانند سقف لوور یا دریچه های بیرونی استفاده شود که در معرض آفتاب، باد و باران قرار می گیرد. متأسفانه، چوب در برابر آب و هوا خیلی مقاوم نیست، بنابراین با گذشت زمان از آنجایی که بیشتر در معرض عناصر قرار می‌گیرد، تاب خورده و ترک می‌خورد و حتی می‌تواند منقبض شود. این امر به ویژه در مناطق نزدیک به دریا یا مناطقی که باران زیادی می بارد رایج است. هنگامی که چوب به این روش آسیب می بیند، محافظت کمتری در برابر عناصر ایجاد می کند. در نتیجه بهترین راه حل استفاده از محصولات چوب پلاست می باشد.

ویژگی سقف کاذب لوور چوب پلاست

  • صرفه جویی در انرژی : طراحی سقف کاذب لوور چوب پلاست برای اتاق خواب ممکن است نیاز شما را به استفاده از کولردر فصل گرما کاهش دهد و در نتیجه مصرف انرژی را کاهش دهد. همچنین در فصل زمستان به عنوان عایق حرارت عمل می کنند، بنابراین اتاق شما برای مدت طولانی تری گرم می ماند.
  • نصب آسان: سقف کاذب لوور به راحتی نصب می شود. از بین انواع مختلف مصالح سقف کاذب، چوب پلاست راحت ترین نصب را دارا می باشد. سقف کاذب لوور چوب پلاست را می توان به راحتی نصب و جدا کرد. طرح های سقف کاذب لوور چوب پلاست انتخاب گسترده ای از پوشش های براق تا مات و بافت دار را در اختیار شما قرار می دهد. 

لوور چوب پلاستیک

کاربرد سایبان و لوور چوب پلاست

امروزه لوورها بسیار مدرن تر شده‌اند و از مواد بسیار محکم‌تر و مقاوم تری مانند چوب پلاست ساخته می‌شوند.اکنون به بررسی کاربرد سایبان یا لوور می پردازیم:
آفتاب گیر : این احتمالاً یکی از رایج ترین راه ها برای استفاده از لوور در خانه شما می باشد.در ماه‌های گرم تابستان لوور می‌تواند با ایجاد سایه از گرمای اضافی جلوگیری کند.
تهویه : یکی دیگر از راه های عالی برای خنک کردن خانه در تابستان، اجازه دادن به تهویه طبیعی در خانه است. در حالی که لوورها می توانند خانه شما را در سایه نگه دارند، می توانند خانه شما را نیز تهویه کنند و هوای تازه را به داخل راه دهند. این یک گزینه عالی برای مناطق مرطوب است، جایی که لوورها می توانند جریان هوا را افزایش داده و رطوبت خانه را کاهش دهند.

شرکت ایساتیس دیزاین

ما به خود افتخار می کنیم که وسیع ترین طیف سایه انداز و سقف کاذب لوور چوب پلاست موجود در صنعت را داریم و اگر نتوانستید چیزی را که به دنبالش هستید پیدا کنید، به احتمال زیاد ما می توانیم آن را برای شما بسازیم. لوورهای چوب پلاست ما نه تنها از عناصر و ویژگی های یک خانه محافظت می کنند، بلکه برای اطمینان از عملکرد مطلوب ضد رطوبتی و هوازدگی مکررا آزمایش می شوند. شما می توانید برای اطلاع از قیمت و مشاوره با کارشناسان ما در شرکت ایساتیس دیزاین تماس حاصل فرمایید.