تاريخ انتشار : 1401/11/03 - 11:27
كد :48

چوب پلاست پله گرد

پله چوبی گرد ساخته شده با پروفیل چوب پلاست یکی از جذاب ترین ایده ها برای محوطه سازی و طراحی دکوراسیون می باشد.

چوب پلاست امروزه از بهترین و زیبا ترین مصالح برای ساخت پله می باشد.
چوب پلاست یکی از پرکاربرد ترین متریال در دکوراسیون داخلی و فضای باز می باشد. 
پله چوبی گرد ساخته شده با پروفیل چوب پلاست یکی از جذاب ترین ایده ها برای محوطه سازی و طراحی دکوراسیون می باشد.
یکی از تاثیر گذار ترین عوامل در انتخاب نوع متریال مورد استفاده در فضای باز از جمله پله چوبی، مقاومت متریال در برابر شرایط جوی مختلف و رطوبت است.
اینجاست که باید بگوییم بهترین متریال برای استفاده در فضای باز چوب پلاست است.
چوب پلاست دارای خاصیت ضد آب و رطوبت بوده و بهترین متریال برای اجرای سازه های چوبی در مناطق شرجی و دارای رطوبت بالا می باشد.
از چوب پلاست امروزه به صورت گسترده ای جهت کفپوش، نما و دیوارپوش، پله و نرده، گلدان یا فلاورباکس، آلاچیق، کفپوش دور استخر، محوطه سازی روف گاردن و غیره استفاده می شود.

چوب پلاست پله گرد

پله چوب پلاست

پله های ساخته شده از پروفیل چوب پلاست علاوه بر ظاهر چوبی و مدرن دارای مقاومت و استحکام بالایی هستند.
به طور کلی در محوطه های باز از چوب پلاست برای ساخت پله و غیره استفاده می شود تا سازه دچار مشکلاتی از جمله پوسیدگی، تغییر حالت و ترک خوردگی و غیره نشود.
چوب پلاست از ترکیب چوب و پلاستیک و دیگر افزودنی ها تولید می شود. این محصول نوین و پرکاربرد به دنبال مزایای منحصر به فرد و فوق العاده امروزه جایگزین محصولات چوبی از جمله نرده چوبی شده است.
یکی از مهم ترین ویژگی های چوب پلاست ضد آب بودن آن است که باعث استفاده گسترده آن در محوطه سازی فضای بیرونی می شود. 
چوب پلاست متریالی بسیار مقاوم و مستحکم است که ظاهری مشابه با چوب دارد.
از چوب پلاست برای ساخت المان های دیگری از جمله دیوارپوش، کفپوش، نما و ... نیز استفاده می شود. تمام موارد گفته شده به دلیل مزایای منحصر به فرد این محصول است.

پله با چوب پلاست

امروز عمدتا پله های چوبی که در فضای باز و محوطه سازی استفاده می شوند از چوب پلاست ساخته شده اند. هنگام نصب این محصول برای زیرسازی از شاسی کشی فلزی استفاده می شود که باعث افزایش دوام و پایداری آن در طول استفاده سالیان طولانی می شود.
در انتخاب متریال مورد استفاده در فضای باز از جمله نرده باید به مقاومت متریال در برابر شرایط اقلیمی مختلف، مقاومت در برابر رطوبت و عدم لغزندگی توجه داشت. چوب پلاست با داشتن تمام این مزایا بهترین گزینه برای اجرای سازه ها در فضای باز است.
پله ساخته شده از پروفیل یا صفحات چوب پلاست درجه یک در مقابل هر شرایط آب و هوایی مقاوم بوده و می توان در بخش های مختلف فضاهای باز از آن استفاده کرد.

مزایای استفاده از پله چوب پلاست

استفاده از چوب پلاست برای ساخت پله ها علاوه بر زیبایی و مقاوم و مستحکم بودن نسبت به سایر مصالح مقرون به صرفه و مفید تر است.
از مزایای استفاده از چوب پلاست برای پله می توان به موارد زیر اشاره کرد:

  • کیفیت مطلوب
  • طراحی زیبا و خاص
  • قیمت ایده آل
  • تنوع رنگی و ابعادی بالا