تاريخ انتشار : 1401/12/28 - 12:58
كد :69

روف گاردن کوچک

طراحی روف گاردن در ابعاد کوچک برای فضاهایی که محدود می باشد بهترین گزینه است تا زیبایی خاصی را برای پشت بام منازل و ساختمان ها رقم بزنند.

روف گاردن (بام سبز) ایده ای جدید در طراحی پشت بام و بخشی از فعالیت های اجرا شده توسط ایساتیس دیزاین می باشد که در ساخت المان ها و سازه های روف گاردن از محصولات چوب پلاست استفاده می کند. این مجموعه با تولید انواع پروفیل های تخصصی چوب پلاست همراه با تیمی مجرب در زمینه طراحی و اجرای بام سبز امکان استفاده بهینه از فضاهایی مانند بام، پشت بام و تراس را برای شما عزیزان فراهم کرده است. 
مجموعه ایساتیس دیزاین با بیشترین تنوع در تولید پروفیل های چوب پلاست برای ساخت المان های خاص روف گاردن که شامل: گلدان، کفپوش، پرگولا، آلاچیق و ... با کمک تیم طراحی مجرب و متخصص گروه اجرایی، پشت بام محل سکونت، محل کار یا پروژه شما، آن را به مکانی زیبا و منحصر به فرد با بالاترین کیفیت و بهترین قیمت تبدیل می کند.

روف گاردن چیست

روف گاردن یا بام سبز تاثیر بسزایی در ایجاد روحیه مثبت اعضای خانواده دارد. چوب پلاست یک محصول جدید است که امروزه به طور گسترده در ساخت عناصر باغ استفاده می شود. خوبی محصولات چوب پلاستیک این است که طراح می تواند از آلاچیق یا فلاور باکس برای پرورش انواع گیاهان سبز، کفپوش چوبی یا نرده و ... در طراحی و اجرای بام سبز استفاده کند.
همچنین ممکن است روف گاردن از چندین گلدان شروع شود و در مقیاس بزرگ طراحی و ساخته شود. علاوه بر این، شما می توانید به راحتی جعبه گل یا سایر موارد مرتبط با بام سبز را انتخاب کنید و بام گاردن خود را طراحی کنید.

 

روف گاردن کوچک

روف گاردن کوچک

یک باغ کوچک روی پشت بام گزینه خوبی برای افرادی است که نمی خواهند پول زیادی خرج کنند و به مکانی راحت و آرام نیاز دارند تا از یک باغ کوچک روی پشت بام در راحت ترین مکان نزدیکتر به محل زندگی خود نهایت استفاده را ببرند.
یک روف گاردن کوچک روی پشت بام این امکان را فراهم می کند که مکانی برای گذراندن وقت در پشت بام با بودجه مناسب داشته باشید. علاوه بر این، تنها با استفاده از چند عنصر مرتبط با روف گاردن مانند: نرده چوبی، فلاور باکس چوبی، مبلمان فضای باز و چیدمان مناسب می توان در کمترین زمان ممکن یک روف گاردن کوچک ایجاد کرد.
بام سبز در متراژ کوچک یکی از گزینه های مناسب و کاربردی برای اکثر آپارتمان هایی است که از نظر زیربنای متراژ کمی دارند. ضمناً طراحی و اجرای بام سبز کوچک بر روی پشت بام با مساحت زیاد نیز قابل اجرا خواهد بود. در این نوع بام سبز به راحتی می توانید در فضای کوچکی فضای مناسب و قابل استفاده ایجاد کنید. کافی است قبل از هر اقدامی با کارشناسان حرفه ای در این زمینه مشورت کنید تا بتوانند از محیط محدود و ابعاد کوچک برای طراحی بام سبز کوچک بهترین استفاده را ببرند.

طراحی روف گاردن کوچک

برای طراحی روف گاردن کوچک بهتر است با طراحان حرفه ای مشورت کنید. در این صورت متوجه می شوید که از کمترین فضای موجود در پشت بام که غیرقابل استفاده بوده است به بهترین نحو استفاده شده است. علاوه بر این، می توانید با نورپردازی این محیط فضا را بزرگتر کنید یا از رنگ های روشن برای اجرای عناصر استفاده کنید.