تاريخ انتشار : 1402/01/07 - 17:30
كد :70

سقف کاذب استخر

در تولید سقف کاذب چوب پلاست از یک ماده پلاستیکی سبک وزن اما بسیار بادوام و دارای کاربرد بسیار زیادی می باشد. چوب پلاست ها را اغلب می توان به عنوان یک روکش در سقف ساختمان های مسکونی و تجاری استفاده کرد.

سقف کاذب استخر، همانطور که می دانید به دلیل رطوبت بسیار بالا در استخرا ها نیازمند استفاده از متریالی با کیفیت و دوام بسیار بالایی هستیم سقف های کاذب چوب پلاست دوراستخر به نسبت نوع های گچی، چوب طبیعی و... کاملا به صرفه تر هستند. سقف کاذب چوب پلاست ورقه های کامپوزیتی از جنس پلاستیک با دوام است که سال ها است جایگزین سقف چوبی یا محصولات مشابه شده است. در واقع سقف چوب پلاست یکی از بهترین انواع سقف کاذب برای هر خانه، اداره و هر مکان دیگری به دلیل مزایایی که در بالا به آن اشاره کردیم می باشد. سقف چوب پلاست را می توانید در رنگ ها و اشکال مختلف به هر شکلی که بخواهید مطابق سلیقه تان سفارش دهید. چوب پلاست سقفی بسیار مقرون به صرفه و در عین حال مناسب برای شرایط جوی نامساعد مانند استخر ها و مکان هایی که دارای رطوبت زیادی هستند مناسب می باشد.

553

سقف کاذب چوب پلاست  

در تولید سقف کاذب چوب پلاست از یک ماده پلاستیکی سبک وزن اما بسیار بادوام و دارای کاربرد بسیار زیادی می باشد. چوب پلاست ها را اغلب می توان به عنوان یک روکش در سقف ساختمان های مسکونی و تجاری استفاده کرد. سقف کاذب چوب پلاست گزینه های طراحی نا محدودی دارد ؛ به همین دلیل بسیار مدرن و کاربردی می باشند محصولات چوب پلاست نسبت به سایر محصولات مقرون به صرفه تر است و از طرف دیگر سقف های کاذب چوب پلاست گزینه ای عالی برای عایق کاری در برابر حرارت و صدا هستند. 

مزایای سقف کاذب چوب پلاست

سقف چوب پلاست فضای بین کف و سقف را کاهش می دهد و به زیبایی محیط کمک می کند 
اتاق ها و مکان مورد نظر بسیار شیک و مدرن به نظر می رسند
می توانند لوله ها و سیم کشی ها را پنهان کنند که فضا را تمیز و زیبا می کند
می توانید چراغ های ظریف یا قاب را روی سقف های کاذب نصب کنید
سقف کاذب چوب پلاست را می توانید به روش هایی که می خواهید نقاشی یا طراحی کنند
در فصول گرم و سرد سال به صورت عایق عمل می کند و از نظر قیمت نیز مناسب هستند

مزایا و ویژگی های چوب پلاست

  • مقاومت بسیار بالا در برابر شرایط آب و هوایی مختلف
  • ضد آب و مقاوم در برابر رطوبت
  • مقاومت در برابر آفتاب
  • ثبات رنگ
  • بدون ترک خوردگی و پوسیدگی
  • عدم نفوذ حشرات، قارچ ها، خزه ها و غیره
  • مقاومت فیزیکی و مکانیکی بالا در برابر ضربه، فشار و خط و خش

طرح سقف کاذب استخر

طرح سقف استخر می توان به سلیقه شما متفاوت باشد و جنس سقف های سقف انواع مختلف دارد.می تواند پی وی سی ف ام دی اف و یا انواع دیگر با طرح های مختلف ساخته شود.اگر بخواهید استخر را در جایی احداث کنید که دارای سقف سرپوشیده می باشد بهتر است که سقف سرپوشیده ضد آب برای آن بنا نمایید.زیرا فضای استخر رطوبت زاست و اگر نمای سقف استخر را ضد آب بنا نکنید به مرور زمان سقف دچار پوسیدگی و در نهایت تخریب خواهد شد.در واقع نصب سقف کاذب استخر مهم‌ترین اقدام برای جلوگیری از خراب شدن و در نتیجه ریزش سقف و همچنین حفظ دمای مناسب است. از آنجا که در محیط استخر رطوبت زیادی وجود دارد نباید از سقف‌ کاذب معمولی استفاده نمود. به عبارتی لازم است از مصالحی استفاده کرد که دارای مقاومت بالا در مقابل رطوبت می‌باشند.

 سقف کاذب استخر نوعی سقف‌ کاذب پوشیده شده از گچ است. اگرچه سقف کناف دارای روکش گچی است اما کناف ضد آب می‌باشد مقاومت بسیار بالایی در برابر رطوبت دارد. به دلیل نصب آسان و سریع، وزن سبک و هزینه سقف کناف، این سقف‌ها کاربرد فراوانی دارند.