تاريخ انتشار : 1402/01/19 - 17:28
كد :75

چوب پلاست تراس

کفپوش های چوب پلاست کاملا ضد آب و ضد رطوبت هستند، تولید آن به گونه‌ایست که در برابر نفوذ آب مقاوم می شود و می توان در طولانی مدت از آن ها استفاده نمود.

چوب پلاست تراس، امروزه به دلیل زیبایی و نبود حیاط و فضای سبز منازل نیازمند محیطی مانند تراس هستیم، با وجود تراس های می توان به آسانی و با کمک متریالی مانند چوب پلاست تراس را به مکانی زیبا و تماشایی تبدیل نمود به عنوان مثال می توانید در این مکان ها از کف پوش، دیوار پوش و المان های تزئینی مانند گلدان استفاده بکنید.
کفپوش چوبی تراس،  کفپوش چوب پلاست در سال های اخیر جزو مواد به کار رفته در طراحی تراس و بالکن بوده اند که، تا حد زیادی باعث بهبود راحتی، زیبایی و دوام بالکن می شوند. نصب و نگهداری کفپوش چوبی تراس بسیار ساده و راحت است و نیازی به نگهداری خاصی نیست. قیمت کفپوش چوبی تراس از آیتم های اصلی در خرید این محصول است . به همین علت بر حسب متراژ مساحت نوع طراحی و پروفیل انتخاب‌شده قیمت می‌تواند متفاوت باشد.

 

چوب پلاست تراس

کفپوش چوب پلاست

امروزه چوب پلاست توانسته است به سرعت جایگزین بسیار مناسبی برای مصالح قدیمی مانند آجر و سنگ شود. کفپوش چوب پلاست تراس در اکثر مواقع با ظاهری کاملاً چوبی و زیبا تولید و در بازار عرضه می شوند، و نیز در دکوراسیون هایی مانند روف گاردن و تراس و بالکن مورد استفاده قرار می گیرد. ولی این امکان وجود دارد که این پروفیل ها را به صورت رنگی و با طرح های مختلف نیز تولید نمود. به صورت کلی می توان کفپوش چوبی تراس را ترکیبی از زیبایی چوب و دوام پلیمرهای مصنوعی دانست که امروزه شرکت های گوناگون برای پروژه های معماری سبز خود از آن بهره می گیرند. 

ویژگی های مهم چوب پلاست در فضای آزاد

کفپوش های چوب پلاست کاملا ضد آب و ضد رطوبت هستند، تولید آن به گونه‌ایست که در برابر نفوذ آب مقاوم می شود و می توان در طولانی مدت از آن ها استفاده نمود.
بهترین محصولی که در برابر تمامی عوامل بیرونی مقاومت خوبی نشان می‌دهد چوب پلاست است و در تمامی شرایط آب و هوایی که به وجود می‌آید انبساط و انقباض ندارد. 
 محصولات چوب پلاست را می توان در طرح ها و رنگ های گوناگونی با توجه به درخواست و سلیقه مشتری تولید و ارائه نمود.
این محصولات دارای ویژگی ضد حریق هستند و در صورت قرار گیری در مجاورت آتش به صورت خاموش می شوند.  
با اینکه وزن بسیار سبکی دارد ، از استقامت بالایی برخورداره و در برابر هر نوع ضربه و آسیب مقاوم است.
نصب کفپوش چوبی پلاستیکی نسبتاً ساده است ، هیچ فناوری ساخت و ساز ویژه و پیچیده ای وجود ندارد. این همچنین می تواند به ما در صرفه جویی در وقت و هزینه نصب کمک کند  تعمیر و نگهداری خاصی لازم نیست ، در حالی که تمیز کردن راحت تر است.
به دلیل ویژگی آنتی باکتریال که در این محصول وجود دارد، در برابر نفوذ و جذب هرگونه باکتری و میکروب مقاوم است.
این محصولات در برابر عوامل جوی و محیطی و همچنین در برابر حشرات موذی دارای مقاومت بسیار بالایی می باشند و در طولانی مدت دچار پوسیدگی و از بین رفتگی نمی شوند.