تاريخ انتشار : 1402/01/21 - 17:02
كد :76

سقف کاذب چوب پلاستیک

از جمله مزایای سقف کاذب چوب پلاست تنوع بالای آن در مدل و طرح می باشد و همچنین می توان به دوام بالای آن در شرایط جوی و محیطی گوناگون اشاره نمود.

سقف کاذب چوب پلاستیک، امروزه برای تولید سقف های کاذب از متریال زیادی استفاده می شود که چوب پلاست یکی از محبوب ترین این محصولات می باشد، شباهت محصولات چوب پلاست به چوب طبیعی سبب شده تا بتوان از این متریال به عنوان جایگزینی مناسب برای چوب طبیعی استفاده کرد و تا حد زیادی از قطع بی رویه درختان جلوگیری نمود همچنین این محصول به راحتی بازیافت می شود پس می توان گفت چوب پلاست دوست دار طبیعت می باشد و استفاده از آن دارای مزایایی منحصر به فردی است. در ادامه می خواهیم به مواردی از این مزایا اشاره کنیم.

 

سقف کاذب چوب پلاستیک

مزایای استفاده چوب پلاست در سقف کاذب

این محصولات دارای ویژگی های بسیار زیادی هستند که در ادامه به مواردی از آن ها اشاره می کنیم:

  • می توان پوب پلاست را در هر طرح و اندازه ای برش داد
  • مقاومت بسیار  بالای چوب پلاست در برابر رطوبت و شرایط جوی محیطی
  • چوب پلاست به مرور زمان پوسته پوسته نمی شود و حتی می ‌توانید با روغن یا رزین نانو سطح آن را بپوشانید تا مقاومت بیشتری داشته باشد.
  • سقف کاذب پلاست در برابر ضربه، آسیب و خش بسیار مقاوم می باشد.
     

سقف کاذب چوب پلاست 

بهتر است بدانید سقف‌های کاذب چوب پلاست، در واقع نوعی سقف ثانویه هستند که در زیر سقف اصلی نصب شده و مانع  از دیدن عیوب آن می‌شوند و همچنین کاور کنند تاسیسات و لوله‌های ساختمانی هم نیز می باشند. رنگ‌بندی متنوع و طرح‌های جالبی که سقف‌های کاذب چوب پلاست دارند موجب شده تا این نوع پوشش در حال حاضر بسیار مورد توجه قرار گیرد و به عنوان یکی از پرفروش‌ترین سقف‌های کاذب بازار شناخته شود.
امروزه استفاده از سقف کاذب چوب پلاست بدلیل حس لوکسو مدرنی که به محیط القا می کند، بسیار رایج شده است. یکی از متریال های مورد نظر در ساخت سقف های کاذب چوب پلاست می باشد. پروفیل های چوب پلاستیک بدلیل مقاطع مختلف و رنگ های متنوعی که دارند می توانند در تیپ های مختلف سقف های چوبی بکار بروند. 

اجرای سقف کاذب چوب پلاست

نصب و اجرای سقف های کاذب از پروفیل های چوب پلاست استفاده می شود. از جمله مزایای سقف کاذب چوب پلاست تنوع بالای آن در مدل و طرح می باشد و اینکه می توان به دوام بالای آن در شرایط جوی و محیطی گوناگون اشاره نمود. سقف کاذب چوب پلاست به آسانی و با مواد شوینده تمیز و پاکیزه می شوند. اجرای سقف کاذب چوب پلاست با قابلیت‌های دیگری مثل عایق صدا و مواردی از این قبیل همراه است. بیشترین حجم استفاده و نصب سقف کاذب چوبی را می‌توان در منازل مسکونی مشاهده نمود. عموما سقف های کاذب از جنس چوب پلاستیک به سبک های مشبک، ساده و بصورت لوور اجرا می شوند.

قیمت سقف کاذب چوب پلاست

بهتر است بدانید تعیین قیمت اجرای سقف کاذب از جنس چوب پلاستیک بسته به نوع طرح، متراژ و پروفیل مصرفی دارای قیمت های گوناگونی هستند و غالبا به صورت مترمربع تعیین می گردد. سقف کاذب چوب پلاست یا سقف کاذب چوبی که به سقف گریل معروف است، از طراحی‌های مدرن سقف با استفاده از پروفیل چوب پلاستیک می باشد که به دلیل ویژگسی های خاص ، طرفداران بسیاری را به خود اختصاص داده است. بدلیل تنوع در سطح مقطع و ابعاد این پروفیل ها، استفاده از آنها را برای ساخت طرح های مختلف سقف کاذب، راحت کرده است. برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد این سازه ها با نمایندگان فروش این محصول تماس حاصل فرمایید.