تاريخ انتشار : 1402/02/13 - 14:01
كد :81

کلبه چوب پلاست

اما چرا چوب پلاست را برای ساخت کلبه انتخاب کنیم دلایل زیادی وجود دارد که شما را در انتخاب این محصول برای ساخت کلبه مصمم کند. اولین و اصلی‌ترین آن سازگاری با محیط زیست و طبیعت است.

کلبه چوب پلاست، یکی از زیبا ترین نوع کلبه های موجود در ایران می باشد، که هرساله افراد زیادی مایل به گذران وقت در این کلبه های چوبی می باشد و برای رسیدن به آن مسافت طولانی را مسافرت می کنند. امروزه برای ساخت این کلبه ها از محصولات نوینی همچون چوب پلاست استفاده می کنند. این محصول دارای ویژگی های بسیار زیادی می باشد که سبب افزایش محبوبیت آن در بین تمام افراد گردیده است. همچنین معماری کلبه چوبی به طور قابل توجهی توسط جدیدترین نوآوری‌های تکنولوژیکی پشتیبانی می‌شود. امروزه طرح‌های متنوع ساختاری برای انتخاب یک خانه جدید وجود دارد. اما انتخاب نهایی شما بستگی به بودجه و همچنین انتخاب محصولی مقرون به صرفه دارد.
به عنوان مثال انتخاب مناسب چوب پلاست می‌تواند حتی کوچک‌ترین طرح را به طور قابل توجهی زیبا کند. در مورد معماری کلی، مواردی مانند: طراحی سقف، تعداد طبقات و محل ورودی کلبه نیز مورد توجه می باشد. مجوزهای ساختمانی نیز بسته به مقررات محلی متفاوت خواهد بود. در برخی نقاط خانه های کوچک چوبی به ویژه مورد استقبال و محبوبیت قرار می‌گیرند. فضای داخلی آن که از چوب پوشیده شده است، حس ویلایی را ایجاد می‌کند با این حال امکان طراحی داخلی به غیر از چوب نیز وجود دارد. به منظور کسب اطلاعات بیشتر می توانید با سازندگان این محصولات در سراسر کشور تماس حاصل فرمایید.

553

کلبه چوب پلاست

همانطور که گفته شد هنگامی که صحبت از ساخت کلبه با پروفیل چوب پلاست می‌کنیم، یعنی می‌توان این سازه را از 0 تا 100 با این متریال طراحی و اجرا کرد. اما چرا چوب پلاست را برای ساخت کلبه انتخاب کنیم دلایل زیادی وجود دارد که شما را در انتخاب این محصول برای ساخت کلبه مصمم کند. اولین و اصلی‌ترین آن سازگاری با محیط زیست و طبیعت است. پروفیل چوب پلاستیک محصولی دوستدار محیط زیست بوده که برای تولید آن نیازی به قطع درختان زنده نیست و می توان آن را راحت به چرخه بازیافت برگردانند و مجددا از آن استفاده نمود.
همچنین چوب پلاست از استحکام بسیار بالایی برخوردار است. به این معنا که وجود پلاستیک در ترکیب با چوب سبب می گردد تا این محصول در مقایسه با چوب طبیعی استحکامی چندین برابر داشته باشد. همین امر چوب پلاست را در برابر نفوذ آب و پوسیدگی که در چوب طبیعی دیده می‌شود، مقاوم می‌نماید. بنابراین اگر قصد دارید، این محصول در شهرهای با رطوبت بالا و بارش‌های پیاپی استفاده نمایید، باید به شما بگوییم که بهترین انتخاب را داشته‌اید. به همین علت می‌توان از این محصول به راحتی در طراحی فضای باز و ساخت المان‌های متعدد مانند: نرده چوبی، کفپوش، فلاورباکس، نیمکت و … استفاده کرد. 

کلبه چوبی برای باغ

کلبه چوبی برای باغ، طراحی و اجرای کلبه چوبی برای باغ با پروفیل چوب پلاست، متناسب با بودجه و سلیقه کارفرما صورت می پذیرد. همانطور که می دانید بیشتر افراد بدنبال فضایی دنج و آرامش بخش در محیط مانند: پرگولا چوبی، آلاچیق یا کلبه هستند. بنابراین طراحی و اجرای این سازه در باغ ایده‌ای متفاوت خواهد بود. برای ساخت یک کلبه تمام فصل، باید گزینه‌های گرمایش را در معماری خود در نظر بگیرید. ممکن است برای روشن کردن آن به یک زیرزمین کوچک یا فضای خزنده یا اتاق زیر شیروانی احتیاج داشته باشید. به همین منظور بهتر است برای این کار با مهندسان و معماران مربوط مشورت کنید تا بهترین انتخاب را داشته باشید.