تاريخ انتشار : 1402/02/20 - 14:48
كد :83

قیمت هر متر چوب پلاست

ویژگی های ظاهری چوب پلاست بر تعیین قیمت ها عامل تاثیر گذاری می باشد. ابعاد چوب پلاست با وزن آن رابطه ای مستقیم دارد. هرچقدر ابعاد مقاطع و پروفیل های چوب پلاست بیشتر باشد وزن آن نیز افزایش می یابد،

قیمت هر متر چوب پلاست، برای انتخاب طرح مناسب با توجه به عوامل مختلف دارای تفاوت است. بهتر است بدانید قیمت محصولات چوب پلاست نسبت به قیمت ترمووود و چوب طبیعی بسیار ارزان و مقرون به صرفه می باشد. ارزان بودن این متریال، به معنای کیفیت پایین نیست، بلکه به دلیل ارزان بودن مواد اولیه و فراوانی و تولید این محصولات می باشد. در روند تولید چوب پلاست، ضایعات را به محصولی با ارزش تبدیل می کنند و در بازار به مشتریان عزیز عرضه می کنند. 
چوب پلاست یکی از مصالح کامپوزیتی و چند سازه ای محسوب می شود که در صنعت ساخت و ساز با استقبال فراوانی رو به رو شده است. ابتدا شیوه و روش ساخت آن متعلق به چند شرکت و کشور محدود بوده است. امروزه در اکثر کشورهای دنیا از جمله کشور خودمان ایران تولید کننده های متعددی در این صنعت پر رونق فعالیت دارند.  

 

553

مزایای استفاده از محصولات چوب پلاست به شرح زیر می باشد:

قابلیت شکل پذیری نامحدود
 ظاهری شبیه به چوب طبیعی
مقاوم در برابر نفوذ حشرات و ضد آفت
 مقاوم در برابر خش، ساییدگی و لغزندگی
 قابلیت خرید و به صورت پیش ساخته و سفارشی
 عایق صوت، حرارت و سرما
 قابلیت استفاده در دکوراسیون داخلی و محیط های باز

قیمت نمای چوب پلاست

ویژگی های ظاهری چوب پلاست بر تعیین قیمت ها عامل تاثیر گذاری می باشد. ابعاد چوب پلاست با وزن آن رابطه ای مستقیم دارد. هرچقدر ابعاد مقاطع و پروفیل های چوب پلاست بیشتر باشد وزن آن نیز افزایش می یابد، ابعاد چوب پلاست شامل طول، عرض و ضخامت مقاطع پروفیل می‌باشد. در برخی موارد برای نصب چوب پلاست، از زیره پلاستیکی تایل چوب پلاست استفاده می شود. گاهی با توجه به نیاز و نظر مهندس معمار از قوطی هایی از جنس چوب پلاست استفاده می کنند که این مورد نیز بر قیمت و هزینه نهایی چوب پلاست تأثیر می گذارد. چوب پلاست برای مکان های مختلف در طرح های متنوع تولید می شود طرح های روی چوب پلاست تاثیری بر قیمت نهایی ندارد. 

قیمت تایل چوب پلاست 

با ضخامت تایل چوب پلاست قیمت نهایی آن نیز افزایش می یابد.تایل چوب پلاست معمولا بسته به متراژ ساختمان در ابعاد مختلف به کار گرفته می شود که قیمت ان بسته به کیفیت متریال متغیر است.در بحث قیمت گذاری و ارائه لیست قیمت چوب پلاست یک نکته دارای اهمیت بسیار زیادی می باشد. یک عامل بسیار مهم که باعث جذب بیشتر مشتری می‌شود و کیفیت محصولات چوب پلاست می باشد .

حتی اگر محصولی دارای قیمتی بالاتر از بازار باشد اما کیفیت برتری داشته باشد مشتریان بیشتری را به طرف خود جذب می کند، بنابراین بهتر است در زمان خرید چوب پلاست اولین ملاک انتخاب شما، کیفیت باشد تا بتوانید در طولانی مدت بدون آسیب از آن ها استفاده کرده و از هزینه های پیش رو جلوگیری کنید. بهتر است بدانید در بازار تولید محصولات چوب پلاست، تولیدکننده‌ها بیش از آنکه بر سر قیمت رقابت داشته باشند کیفیت را ارتقا می دهند. همگام با تکنولوژی های روز دنیا قدم برمی دارند. برخی تولیدکننده ها تکنولوژی دستگاه های جدید را جایگزین دستگاه‌های قدیمی می کنند این امر برای حفظ و بالا بردن جایگاه خود در صنعت تولید چوب پلاست بسیار مهم است. به منظور تهیه این محصولات چوب پلاست با نمایندگی های فروش این محصولات در سراسر کشور تماس حاصل فرمایید.

قیمت چوب پلاست سقفی

سقف کاذب چوب پلاست یک نوع سقف کاذب مدرن است که از ماده کامپوزیتی به نام چوب پلاست یا چوب پلاستیک ساخته شده است. این ماده از ترکیب پودر چوب و پلاستیک بازیافتی به همراه مواد افزودنی دیگر تشکیل شده است. ظاهر این سقف شبیه به چوب است اما مقاومت و ماندگاری بیشتری دارد.قیمت سقف کاذب، بسته به متراژ و ابعاد پروژه و همچنین سایز مقطع پروفیل ترموپلاست انتخابی متفاوت است. هر طرح، سبک و هر نوع سقفی به یک شیوه نصب می شود درنتیجه در تمام پروژه ها از یک شیوه نصب استفاده نمی شود اما بطور کلی.قبل از هر چیزی باید در ابتدا مشخص شود