تاريخ انتشار : 1402/02/30 - 12:55
كد :85

بهترین متریال برای دور استخر

چوب پلاست دور استخر همچنین مناسب برای فضای باز بوده و در برابر تابش متداوم نور خورشید یا باران‌های پیاپی دوام بالایی دارد. طول عمر این محصول باعث کاهش هزینه‌های نگهداری و تعمیر خواهد شد

 بهترین متریال برای دور استخر، امروزه جهت ساخت و ساز پوشش دور استخر از متریال گوناگونی می توان استفاده نمود، که یکی از مهم و کاربردی ترین آن ها چوب پلاست می باشد. عمدتا چوب پلاست در پوشش کف فضای باز خانه ها و ویلاها به وفور مورد استفاده قرار می گیرد.
همچنین در فضاهایی که دارای استخر هستند اهمیت پرداختن به محوطه سازی دوچندان می شود. کفپوش چوبی دور استخر با استفاده از پروفیل چوب پلاست اجرا می‌شود، که بسیار مقاوم و مستحکم است. علاوه‌ بر ضد آب بودن که یکی از گزینه‌های اصلی برای انتخاب کفپوش استخری است، ضد لغزندگی بودن نیز از ویژگی های مهم این محصول می باشد.
کفپوش استخر باید ضد آب و ضد لغزندگی باشد که چوب پلاست به طور همزمان از این ویژگی برخوردار است. چوب پلاست دور استخر همچنین مناسب برای فضای باز بوده و در برابر تابش متداوم نور خورشید یا باران‌های پیاپی دوام بالایی دارد. طول عمر این محصول باعث کاهش هزینه‌های نگهداری و تعمیر خواهد شد و به همین علت با گذشت سال‌ها نیز شکل اولیه خود را به بهترین حالت حفظ می‌کند.

553

چوب پلاست برای دور استخر 

محوطه سازی دور استخر یکی از مراحل جذاب در طراحی فضای سبز به شمار می رود. در محوطه سازی ویلا، باغ ها و ساختمان باید به زیبایی در کنار ایمنی و استاندارد بودن آن توجه نمود. این روزها استفاده از متریالی مانند ترمووود و چوب پلاستیک در فضاهای ورزشی، به‌ خصوص استخرهای خانگی، خصوصی و عمومی، بسیار مورد توجه قرار گرفته است. چوب پلاست و ترمووود مصارف مشابهی دارند اما ماهیت کاملا متفاوتی دارند. در فرآیند تولید ترمووود از چوب خام استفاده می‌شود اما برای ساخت چوب پلاستیک از آرد چوب و پلاستیک استفاده می‌شود، به عبارتی دیگر نوعی چند سازه پلیمری است.
بهتر است بدانید چوب پلاست چندان نیازی به نگهداری خاص ندارد و نیازی نیست که ما تحت شرایطی خاص از آن استفاده کنیم و می توانیم در هر سطوحی به راحتی آن را نصب و مورد استفاده قرار دهیم، چوب پلاست ظاهری مشابه به چوب طبیعی دارد اما جنس آن از پلاستیک و مواد پلیمری می باشد و اگر هم در طولنی مدت دچار آسیب شد می توان مجددا آن را بازیافت کرد و دوباره از آن استفاده نمود. به همین دلیل است که می توان گفت چوب پلاست یکی از بهترین متریال ها برای دور استخر می باشد.

پروفیل چوب پلاست

کامپوزیت های چوب پلاستیک به محصولاتی گفته می شوند که از ترکیبات چوب، پلاستیک و مواد افزودنی خاص تشکیل شده است. این محصول علاوه بر تنوع رنگ، استحکام و زیبایی چوب، قابلیت نفوذ ناپذیری در برابر رطوبت، قارچ و حشرات را دار می باشد.و همچنین دارای ویژگی ضد حریق می باشد. چوب پلاست از محصولات پسماندی و صد در صد قابل بازیافت حاصله از خود چوب، دور ریزهای چوب، پسماندهای کشاورزی و پسماندهای پلاستیکی به دست می آید. به طور کلی چوب پلاست یک محصول سبز و دوستدار محیط زیست محسوب می شود. در طی فرآیند تولید چوب پلاست تقریبا تمام مواد ورودی مصرف می شود و پسماند خاصی به جای نمی گذارد.

کاربرد چوب پلاست دور استخر

کفپوش ها یکی از موارد استفاده اصلی چوب پلاستیک محسوب می شوند. استفاده از کفپوش های چوب پلاست برای فضای باز یکی از متداول ترین کاربردهای این متریال بوده که به روش های مختلف به کار می رود. استفاده از کفپوش چوب پلاست دور استخر، نمای خانه و محوطه سازی یک گزینه عالی است. برای خرید چوب پلاست دور استخر بهتر است به شرکت‌ های معتبر در این زمینه مراجعه کنید، خصوصا اگر تصمیم به اجرای چوب پلاست دور استخر دارید. استفاده از محصولی با کیفیت و مرغوب باعث خواهد شد تا سال‌ ها نیازی به نگهداری و ترمیم نداشته باشید. به همین منظور می توانید با نمایندگی های فروش این محصول در سراسر کشور در تماس باشید.