تاريخ انتشار : 1402/03/06 - 16:09
كد :87

فلاور باکس چوبی تراس

گلدان های چوب پلاست نسب به گلدان های ساخته شده با دیگر متریال از مقاومت بالایی در برابر انواع شرایط آب و هوایی برخوردارند.

فلاور باکس چوبی تراس، محصولی بسیار کاربردی در طراحی و فضا سازی محیط زندگی می باشد، این فلاور باکس ها دارای کاربرد بسیار زیادی در فضا هایی مانند روف گاردن و تراس های ساختمان و .... می باشد. این محصولات با توجه به قرار گیری در محیط های رو باز باید داری مقاومت بسیار بالایی باشند.
فلاور باکس چوب پلاست با استفاده از پروفیل چوب پلاست ساخته می شود. یکی از مزایای پروفیل چوب پلاست شباهت بسیار زیاد آن به چوب طبیعی می باشد که به شما این اجازه را می دهد به راحتی از این گلدان ها در طراحی فضای سبز استفاده کنید. 
فلاور باکس چوب پلاست محصولی پرکاربرد در روف گاردن لند اسکیپ یا محوطه سازی حیاط، ویلا، باغ و ... می باشد. گلدان های چوب پلاست نسب به گلدان های ساخته شده با دیگر متریال از مقاومت بالایی در برابر انواع شرایط آب و هوایی برخوردارند.

553

فلاور باکس تراس  

فلاور باکس های مورد استفاده در تراس دارای انواع گوناگونی می باشد. یکی از بهترین نوع این فالاور باکس ها چوب پلاست می باشد. به صورت کلی یکی از مهم ترین مزایایی که چوب پلاست ها دارند شباهت ظاهری آن ها به چوب طبیعی می باشد که به راحتی می توان از آن ها در زیباسازی فضاهای مختلف استفاده نمود.
بهتر است بدانید چوب پلاست به تنهایی قابلیت ساخت المان های زیبایی از جمله فلاور باکس را ندارد چرا که به تنهایی در مقابل تنش دمایی و گرما و سرما واکنش داشته و دفرمه می شود و حتما باید بر روی یک استراکچر فلزی مقاوم نصب شود به همین دلیل فلاورباکس و گلدان چوب پلاست ابتدا به وسیله پروفیل های آهنی و ورق گالوانیزه ساخته می شود و پس از عایق کاری با عایق های پلیمری و یا پوشش رنگ الکترواستاتیک با چوب پلاست کاور می شود.

مزایای فلاورباکس چوب پلاست

در مقابل عوامل جوی مثل آفتاب، باد، باران، برف مقاوم است. 
در شرایط جوی مختلف دچار انبساط و انقباض نمی‌شود. 
در برابر هر گونه ضربه و خش مقاوم است. 
استقامت بالایی دارد و به نسبت مصالح دیگر سبک است. 
قابلیت شستشو با هر نوع مواد پاک‌کننده‌ای را دارد. 
در برابر نفوذ هر نوع حشره‌ موذی مقاوم است. 
گلدان چوب پلاست، غیر قابل اشتعال و مقاوم در برابر حریق است. 

کاربرد استفاده از فلاورباکس چوب پلاست

این گلدان ها دارای کاربرد بسیار زیادی می باشند. فلاورباکس در فضای خارج ساختمان یا ویلا یا در کنار پنجره مورد استفاده قرار داد. از جمله مکان های استفاده از فلاورباکس چوب پلاست، بام سبز و بالکن، پشت پنجره یا لبه پهن دیوار حیاط، حاشیه باغچه ها و اطراف آلاچیق به صورت منظم و غیر منظم اطراف پرگولا با درختچه های رونده می باشد. چرا که چوب پلاست با توجه به خاصیت مقاومت در مقابل شرایط جوی نامساعد مانند بارش باران و تابش آفتاب و همچنین عدم آسیب پذیری از حشراتی مانند موریانه و مورچه متریالی بسیار مناسب برای استفاده در بام سبز می باشد. چوب پلاست با توجه به این ویژگی ها، می تواند گزینه مناسبی برای ساخت مبلمان شهری هم باشد. چنانچه قصد تهیه انواع فلاور باکس ها را دارید از طریق نمایندگی های فروش چوب پلاست در سراسر کشور در ارتباط باشید.