تاريخ انتشار : 1402/03/06 - 16:12
كد :88

نماپوش چوب پلاست

بسیاری از پروژه های طراحی داخلی و خارجی نیاز به نماپوش، تخته، کفپوش و سایر محصولاتی دارند که دارای مقاومت عالی در برابر آب باشند دارند.استفاده می کنند.نما پوش چوبی بیشتر در نمای بیرونی ساختمان استفاده می شود برای همین بهتر است تا کاملا ضد آب باشد.

نماپوش چوب پلاست، پانل های دیواری یا نمارپوش های چوب پلاست از ترکیبات پلاستیک قابل بازیافت و الیاف چوب ساخته شده اند. استفاده از پلاستیک قابل بازیافت باعث کاهش آلودگی زمین و حفاظت از محیط زیست می شود. نماپوش چوب پلاست جهت استفاده در پارتیشن های داخلی ساختمان نیز دارا کاربرد هستند. نما های چوب پلاست مصالح جدید و ایده آل برای صرفه جویی در انرژی در ساختمان های مدرن است.
چوب پلاست نما در رنگ‌های مختلف، بافت‌ها و طرح‌های دوبعدی و سه بعدی تولید و در بازار عرضه می شود. این محصولات زبیا و با دوام به زیبایی ساختار شما می‌افزاید و در عین حال به شما امکان می‌دهد با زیبایی‌شناسی موجود طراحی خود آشنا شوید. چوب پلاست محصولی نوین و با کیفیت می باشد به همین دلیل استفاده از آن دارای مزایای زیادی می باشد، که این محصول را نسبت به مواد معمولی که قبلاً برای پروژه های طراحی داخلی و خارجی استفاده می شد، خاص ارائه می دهد.

553

انواع پروفیل چوب پلاست

انواع پروفیل های چوب پلاست دارای ابعاد و ضخامت های متفاوتی می باشند که می توان آنها را بسته نیاز خود در مصارف مختلف به کار برد.از انواع انها می توان به پروفیل های sp1، sp2، sp3 ، ss1 ، و ss2 نام برد.پروفیل های چوب پلاست با طرح و شباهت به چوب طبیعی یکی از موارد مورد توجه معماران و طراحان دکوراسیون هستند. از پروفیل های چوب پلاست طرح چوب در سقف های کاذب، دیوار پوش، نما، مبلمان شهری و یا باغی استفاده می شود. 
چوب پلاست در گروه مواد کامپوزیتی طبقه بندی می شود که معمولا از الیاف چوب با پلاستیک و مواد افزودنی تولید می شود. کامپوزیت های چوب پلاست را به شکل پروفیل و صفحات توپر و یا تو خالی تولید می کنند.

دیوارپوش و پانل های چوب پلاست

بسیاری از پروژه های طراحی داخلی و خارجی نیاز به نماپوش، تخته، کفپوش و سایر محصولاتی دارند که دارای مقاومت عالی در برابر آب باشند دارند. نماپوش های چوب پلاست در طراحی داخلی و مورد استفاده در مکان های پر رطوبت مانند توالت، حمام، آشپزخانه، و همچنین سایر مناطق مسکونی تجاری مورد استفاده قرار می گیرد.
چوب پلاست ترکیبی از چوب و پلاستیک بازیافتی، که روکش دیوار را به یک جایگزین سازگار با محیط زیست با مزایایی مانند دوام، ظاهر ثابت و هزینه نگهداری کم تبدیل می‌کند. به طور خلاصه، می توانید از روکش چوب پلاست برای دیوار و نمای ساختمان استفاده کنید و از مزایای فراوان آن بهره مند شوید. برای تهیه این محصولات با نمایندگی های فروش این محصولات در سراسر کشور در ارتباط باشید.

مزایای نماپوش چوب پلاست

سازگار با محیط زیست و ساخته شده از پلاستیک بازیافتی 
بسیار مقاوم در برابر موریانه 
بدون نیاز به رنگ آمیزی 
مقاوم در برابر آب و رطوبت
بدون خوردگی، ضد قلیایی، قابل لک و چکش خوار 
خطر آلودگی کم و بدون بو
نصب و تمیز کردن آسان
تنوع رنگ بسیار بالا 
مقاومت در برابر کپک
تعمیر و نگهداری بسیار آسان

چوب پلاست مناسب تمام طراحی ها 

امروزه مدل های گوناگونی از نمای کامپوزیت چوب پلاستیک از نظر جنس، سبک، رنگ، پوشش، عملکرد و ماندگاری در بازار وجود دارد. نماپوش چوب پلاست به دلیل نصب نسبتاً ساده، اغلب در حین طراحی پروژه بازسازی ساختمان ها، بیشترین کاربرد را دارد.
نمای چوب پلاست در حالی که از لحاظ ظاهری بسیار مشابه چوب طبیعی هستند، دارای استقامت و طول عمر فوق العاده ای نیز می باشند. این محصولات در برابر شرایط آب و هوایی شدید مقاومت می کند و به خوبی ظاهر خود را حفظ می کنند و روکش بیرونی چوب پلاست به عنوان نماپوش، آن را به انتخاب نهایی برای نمای بیرونی تبدیل می کند. روکش دیوار داخلی خانه ها و ساختمان ها، برای تمام فضاهای داخلی مانند حمام و آشپزخانه گرفته تا کافی شاپ ها و رستوران ها مناسب است.

قیمت نصب چوب پلاست

قیمت نصب چوب پلاست نما به عواملی مثل کیفیت متریال به کار رفته درآن و مدت زمانی که برای نصب چوب پلاست صرف می شود بستگی دارد.چوب پلاست نما برای هر منطقه‌ ای که دارای شرایط آب و هوایی متغیر و نامساعد است، مناسب است. چوب پلاست نما می‌ تواند در مناطق سرد و یخ‌ زده، گرم و خشک، مرطوب و بارانی و غیره کارایی خوبی داشته باشد.نما پوش چوب پلاست به خاطر اینکه در ابعاد مختلف عرضه می شود می تواند دارای کیفیت های متفاوتی هم باشد.