تاريخ انتشار : 1401/06/14 - 23:28
كد :9

طراحی و ساخت پرگولا با چوب پلاست

پرگولا ها یک مکان دلپذیر و مهمان نواز در فضای باز ارائه می دهند. اگر بخواهید یک مکان زیبا و خاطره انگیز برای یک مهمانی و دورهمی کوچک فراهم کنید، یا به سادگی از یک فنجان قهوه داغ لذت ببرید، طراحی و ساخت پرگولا با چوب پلاست دقیقاً برای همین لحظات طراحی شده اند.

پرگولا ها با سایه و زیبایی خود مردم را به خود جذب می کنند. آنها به هر مهمانی، آشپزی، یا عروسی یک جذابیت، سرگرم کننده و شیک اضافه می کنند و همچنین می توانند ورودی جذابی به باغ باشند. برای دکوراسیون فضای باز، طراحی منظره، حیاط، کف، صندلی منظره، تولید نرده محافظ و غیره مناسب است. طراحی و ساخت پرگولا با چوب پلاست کاملاً شیک و مدرن است، با این حال حریم خصوصی را می توان با پرده ها، شبکه های مشبک اضافه کرد. پرگولا ها ارزش ماندگاری را به خانه شما می افزایند. پرگولاها برای ایجاد سایه به فضای حیاط خلوت شما طراحی شده اند. آنها برای کاهش اشعه های ماورای بنفش خورشید عالی هستند و در عین حال اجازه می دهند نور خورشید فضا را پر کند. اگرچه پرگولا چوب پلاست به عنوان یک سازه مستقل، سایه کامل ایجاد نمی کند، اما ساختارهای همه کاره آنها گزینه های سایه زیادی را امکان پذیر می کند. اگر مایل به پوشش کامل هستید، می توانید یک سایه بان جمع شونده اضافه کنید.

553

چوب پلاست

مقایسه چوب پلاست با چوب معمولی:

1 - خواص فیزیکی خوب:

ثبات ابعادی چوب پلاست بهتر از چوب سنتی است. جنس چوب پلاست ترک نمی‌خورد و تغییر شکل نمی‌دهد.در تولید و فرآوری می توان مواد رنگی را برای ساخت محصولات رنگارنگ اضافه کرد که به طور کامل نیاز مشتری به رنگی بودن چوب پلاست را برآورده می کند. نگهداری چوب پلاست بسیار آسان است و هزینه نگهداری آن از چوب کمتر است.

2 - ویژگی های محیطی:
 محصولات چوب پلاست از نظر کیفیت قوی، وزن سبک، کاملا شیک برای دکوراسیون محیطمورد نظر هستند و مواد تشکیل دهنده ی آنها قابل بازیافت هستند.

3 - سفارشی سازی شخصی:
 چوب پلاست را می توان با توجه به نیاز مشتری طراحی کرد. سبک ها، مشخصات، اندازه ها و رنگ های محصولات را می توان سفارشی کرد و به طور کامل نیازهای مشتریان را برآورده کرد.

4 - مقاومت در برابر آب و هوا:

 این بزرگترین تفاوت بین چوب پلاست و چوب معمولی است. چوب پلاست دارای مزایای ضد آب، ضد رطوبت، ضد حشرات، ضد خوردگی، مقاومت در برابر خوردگی، بدون ترک و بدون تغییر شکل است. چوب معمولی بعد از مدتی استفاده باعث ایجاد مشکلاتی مانند کپک زدن و ترک خوردن می شود که این مشکل اجتناب ناپذیر چوب معمولی است.

5 - عمر مفید:

 در مقایسه با چوب معمولی، مواد چوب پلاست دو برابر عمر مفید دارند و به طور معمول برای 15-20 سال قابل استفاده هستند. نیازی به نگهداری و تعمیر و نگهداری ندارد و نیازی به رنگ آمیزی ندارد و باعث صرفه جویی در هزینه های زیادی برای مشتریان می شود. چوب معمولی نیاز به نگهداری منظم رنگ و هزینه های نگهداری بالایی دارد.
در کنار پرگولا چوب پلاست به راحتی میتوان گیاهکاری کرد و زیبایی منظره را دوچندان کرد. زیرا پایه های پرگولا چوب پلاست کاملا ضدرطوبت و ضد آب است.

553

طراحی پرگولا چوب پلاست 

پرگولای چوب پلاست اغلب بر روی سنگفرش یا پاسیو بتنی نصب می شوند. این کار اجازه می دهد تا مبلمان فضای باز و یا تجهیزات کباب پز در زیر آن قرار گیرد.
این عشق شما به فضای باز، توجه دقیق به چشم انداز خانه و تمایل ذاتی شما برای ایجاد زیبایی و یک پناهگاه مهمان نواز و مقاومت ناپذیر در فضای باز برای خانواده و دوستانتان میتواند دلیل محکمی برای طراحی و ساخت پرگولا با چوب پلاست در مکان مورد نظرتان باشد. شاید گاهی اوقات به بیرون پنجره حیاط خلوت خود نگاه می کنید و از فضای محدود خود ناراضی هستید یا به سادگی آرزو می کنید که طراحی منظر شما سبک بیشتری داشته باشد یا برای میزبانی سازگارتر باشد.تحقق این رویا آسان و شدنی است. یکی دیگر از راه‌های اضافه کردن زیبایی بیشتر به پرگولا، آویزان کردن گلدان هایی از گیاهان زینتی از طریق پایه های پرگولا است. به پرگولای خود احساسی رمانتیک بدهید و با قرار دادن چراغ‌هایی در اطراف پایه ها کمی نور اضافه کنید.

553

سخن پایانی پس آیا پرگولا ها ارزشش را دارند؟

بله، سایه، زیبایی و طبیعت دلپذیر و مهمان نواز پرگولا برای افزودن ارزش قیمتی به خانه شما طراحی شده است. کارشناسان می گویند که چشم انداز خانه شما این پتانسیل را دارد که ارزش ملک شما را تا 15 درصد افزایش دهد. در حال حاضر، زندگی در فضای باز به طور فزاینده ای محبوب می شود، اگر که پرگولا وسایر وسایل اضافی راحت در فضای باز برای ارزش افزودن به خانه شما قرار گیرد. پرگولاها در عین اینکه مفید و لذت بخش هستند، به طراحی منظره شما شخصیت خاصی می بخشند. آنها به گونه ای طراحی شده اند که یا آن قطعه گم شده نهایی باشد که منظره حیاط خلوت شما را کامل می کند یا قطعه ای که شما را برای خلاقیت بیشتر در طراحی منظره بیرونی خود الهام می بخشد. خبر خوب دیگر که در بالا هم به آن اشاره شد این است که چوب پلاست با نگهداری مناسب، یک محصول با عمر با دوام می باشد که به طور کلی نیاز به تعمیر و نگهداری کمتری دارد.