تاريخ انتشار : 1402/03/20 - 13:40
كد :92

مقاومت پروفیل چوب پلاست

چوب پلاست در کفپوش ها، نمای ساختمان، آلاچیق و پرگولا، نرده و پله، صندلی و نیمکت، پوشش سقف به صورت گسترده مورد استفاده قرار می گیرند.

مقاومت پروفیل چوب پلاست، چوب پلاست یکی از انواع مهم کامپوزیت های می باشد که ترکیبی از چوب و پلیمرهای با کیفیت بالا می باشد. این محصول به دلیل دوام بالا، مقاومت در برابر خوردگی، تغییرات دما و رطوبت و همچنین قابلیت طراحی و ساخت به صورت سفارشی، در بسیاری از پروژه های ساختمانی مورد استفاده قرار می گیرد.
چوب پلاست به عنوان یک جایگزین پایدار و دارای استحکام بالا برای چوب در بسیاری از محصولات مانند پوشش کف، دیوار و سقف، نمای داخلی و خارجی و... مورد استفاده قرار می گیرد همچنین این محصول به دلیل مقاومت بسیار بالایی که دارد دارای محبوبیت بسیار زیادی در بین تمام مصرف کنندگان می باشد اگر شما هم به دنبال متریالی با کیفیت و بسیار مقرون به صرفه هستید پیشنهاد ما به شما عزیزان چوب پلاست می باشد. 

553

چوب پلاست

چوب پلاست محصول نوینی می باشد که امروزه در بین تمام معماران و تولید کنندگان دارای محبوبیت زیادی می باشد استفاده از پلیمر خواص مکانیکی و مقاومت پروفیل چوب پلاست افزایش یافته و می توان در طولانی مدت از آن ها به راحتی استفاده نمود. این متریال به گونه ای تولید می شوند که طرح و بوی مشابه به چوب طبیعی به همراه دارد با این تفاوت که نسبت به حشرات و پوسیدگی مقاومت بسیار بالایی دارد همچنین نگهداری از این محصول آسان است و مانند چوب به رسیدگی ویژه ای نیاز ندارد. 

پروفیل چوب پلاست

بهتر است بدانید پروفیل چوب پلاستیک، از نظر ظاهری به دو نوع ماسیو توپر و توخالی تقسیم می‌شود. پروفیل‌های چوب پلاست با توجه به نوع کاربرد و درصد مواد تشکیل دهنده به انواع گوناگونی تقسیم می‌شوند. انواع پروفیل چوب پلاست بر حسب محل مصرف و نوع کاربری در دسته های جداگانه تقسیم بندی و در بازار مصرف عرضه می گردد.
چوب پلاست در کفپوش ها، نمای ساختمان، آلاچیق و پرگولا، نرده و پله، صندلی و نیمکت، پوشش سقف به صورت گسترده مورد استفاده قرار می گیرند. خصوصیات منحصر به فرد این کامپوزیت ها که ترکیبی چوب و پلاستیک با دوام سبب شده که این محصولات بسیار محبوب و قابل اعتماد باشند شما عزیزان می توانید با خیالی آسوده و به راحتی از این محصولات در طولانی مدت به راحتی استفاده نمایید.

ویژگی های چوب پلاست

این محصولات دارای ویژگی های منحصر به فردی هستند که در ادامه به موارد مهمی از آن ها اشاره خواهیم نمود:
چوب پلاست دارای مقاومت بسیار بالا در برابر ورود ضربه و خط و خش از محیط می باشد.
چوب پلاست، در برابر انواع اسید ها مقاومت بالایی دارد و در تماس مداوم با اسید ها دچار خوردگی و از بین رفت نمی شود.
این محصول در صورت کثیف شدن، به راحتی و به وسیله مواد شوینده قابل شست و شو و تمیز شدن می باشد.
چوب پلاست، در برابر انواع حشرات مانند موریانه ها مقاومت بالایی دارد و به آسانی دچار پوسیدگی نمی شوند.
چوب پلاست دارای مقاومت بسیار بالا در برابر نفوذ آب می باشد و با قرارگیری در مجاورت دائمی آب دچار از بین رفتگی نمی شود.