تاريخ انتشار : 1402/04/27 - 16:02
كد :99

تایل موزاییک چوب پلاست

از مزایای دیگر چوب پلاست می توان به مقاوم بودن در برابر شرایط اقلیمی و آب و هوایی مختلف، مقاومت در برابر نفوذ حشرات و قارچ ها و ...، ضد حریق بودن، قابلیت شست و شو، مقاومت در برابر زنگ زدگی، ترک خوردگی، پوسیدگی و ... اشاره کرد.

تایل موزاییک  چوب پلاست، امروزه از چوب پلاست در بسیاری از صنایع و دیزاین محیط های مختلف استفاده می شود، چوب پلاست که با نام چوب پلاستیک نیز شناخته می شود، معمولا از ترکیب پودر چوب به همراه مواد پلیمری پلاستیکی تولید و عرضه می شود، با توجه به مواد ترکیبی بسیار کم در ساخت چوب پلاست، می توان از آن به عنوان ماده ای نام برد که از قطع بی رویه درختان تا حد بسیار زیادی جلوگیری می کند چوب پلاست کاربرد بسیاری در صنایع ساخت و ساز ساختمان دارد و به دلیل ساختاری که دارد می باشد.
چوب پلاست دوستدار محیط زیست می باشد و سبب آلودگی محیط و خاک نمی گردد، تایل چوبی اجرا شده با چوب پلاست محصولی سازگار با طبیعت و محیط زیست بوده و به همین علت می‌توان در مکان‌ هایی که نیاز به اجرای محصولات چوبی حس می‌شود، این متریال را جایگزین چوب قرار داد.

مطالب مرتبط: موزاییک چوب پلاست

ویژگی های تایل چوب پلاست

از جمله ویژگی های تایل های موزاییکی چوب پلاست می توان به این مواردی مانند زیبایی و طرح های متنوع، محصولات اشاره نمود، این محصولات مقاومت بالایی در برابر رطوبت و آب دارند، انواع محصولات چوب پلاست را می توان به راحتی و بدون نگرانی از تغییر شکل آن ها، شست و شو نمود، همچنین این محصولات، بدون تغییر در ظاهر، لکه ها را از روی  این محصولات پاک نمود، این محصولات به آسانی دچار پوسیدگی نمی شوند، دارای مقاومت بالایی در شرایط متنوع آب و هوایی می باشند، چوب پلاست به دلیل استفاده از متریال مرغوب در ساخت آن، دارای وزن بسیار سبک و قابل حملی می باشد، با ماشین آلات خاصی می توان به این محصولات، شکل و فرم خاص و مورد نظر مصرف کننده را داد، این محصولات مقات به بسیار بالایی در برابر شرایط جوی و محیطی نا مناسب بوده و می توان آن را در با هر مواد شونده ای تمیز و پاکیزه نمود، به منظور تهیه انواع تایل های موزاییک چوب پلاست بهتر است از طریق نمایندگی های معتبر این محصولات در سراسر کشور اقدام نمایید.

553

مزایای استقاده از تایل چوب پلاست

تایل چوب پلاست همانطور که گفته شد می توانند هم به عنوان کفپوش در منازل هم به عنوان کفپوش در فضای باز مانند کفپوش دور استخر، کفپوش روف گاردن و ... مورد استفاده قرار بگیرند و ظاهری زیبا و کاربردی را به محیط زندگی شما عزیزان هدیه دهند.
از مهم ترین ویژگی ها و مزایای تایل چوب پلاست خاصیت ضد آب و ضد رطوبت بودن آن است که باعث کاربرد گسترده ی آن هم در فضای داخلی ساختمان ها هم در فضای باز شده است.
به دلیل استفاده از پلاستیک مرغوب و فشرده در ساخت تایل چوب پلاست، تایل چوب پلاست نیز بسیار مستحکم تر و مقاوم تر از متریال چوب طبیعی می باشد.